Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:20 26.04.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Секс и политика...нови  
Автор acid948 (лют)
Публикувано24.05.07 23:24



Седя си аз и размишлявам над, както обикновено, фундаментални неща от Живота... И неволно се сетих за моята приятелка Игрек, която имаше връзка с един заместник-министър и ми е разказвала потресаващи неща...

Сигурен съм, че всички от вас са наясно относно тясната връзката между властта и секса, а вероятно някои от вас са я изпитали на собствен гръб и въпроса ми е точно към тези индивиди – какво е усещането при секс с политик/чка?

Има ли някаква по-особена тръпка – някакво ново усещане... Примерно подобно на това, което ми се случи на мен, когато за пръв път видях вагина чрез уеб камерата си...



Дышите глубже: вы взволнованы!

Тема Re: Секс и политика...нови [re: acid948]  
Автор donPablo (el padrino)
Публикувано24.05.07 23:33



ko praish be brat,cheta che mnogo si napred s kamerite veche,kakvi sa tez vagini det gledash bria,ko praish?



otdaleche i s hliab,nikoga s lukanka

Тема Re: Секс и политика...нови [re: donPablo]  
Автор acid948 (лют)
Публикувано24.05.07 23:38



Благодаря, добре съм... Утре ме поканиха на купон една компания планинари - чудя се как да се облека... Ужасен проблем е това...

Снощи пък бях на един рожден ден... Човече - целуна ме един младеж - адски гадно е, но си го признавам... Досега не бях цеклван от мъж... Между другото - не съм във възторг от това...



Дышите глубже: вы взволнованы!

Тема Re: Секс и политика...нови [re: acid948]  
Автор donPablo (el padrino)
Публикувано24.05.07 23:58



super otivai na planina,moje nekoi samodiva v gorata da doide da e izchukash.Inache az naskoro hodih na svatba i s mladojeneca poneje mi e ot dete priatel po buzata se celunahme,nai blizkite mi priateli koito sa niakolko na broi pri rojdenni dni e normalno tui suvsem minimalno samo da si dokosnehs ustnite

Ujas,prosot proiava na blizost

otdaleche i s hliab,nikoga s lukanka

Тема Re: Секс и политика...нови [re: acid948]  
Автор Nefer (IC)
Публикувано25.05.07 00:01



Че виждаш половия му орган, и начина, по който се движи в/вътре.


Сензитивни усещания, които никой друг освен съпругата не може да усети, тоест лигавица, секрети, осезания, излъчване, аура.

И най-интимните неща, примерно миризмата на дезодоранта, ако използва такъв.


Банята, която харесва и използва (сапуна, водата, удобствата, ако изобщо има такива)

(може и да няма ако е мизерник....)


Кърпата....ако е чиста и свежа, значи е човек от класа....


Езика и речника - какво още? Прическата? Дали е брадясал и космясал, или е свеж като кисела краставичка?




Е, тегли чертата и кажи, има ли политика/политичката - по-различен полов орган от другите, и ако има, с какво е по-различен?

Забравих....бельото му....колко е захабено, от какво качество, на каква цена, и с какви цветове....има ли звездички и лунички по него, или само слончета с хоботчета...а може би е с бродерии, или с дантели? Фестон? Апликации? Етикети? Маркери? Подгъви или липси на подгъви? Трикотаж, или ръчно шито и бродирано?

Пуши ли? Какво? Яде ли торта Гараш? Пие ли шампанско, или жули само чиста водка?


Може би шмърка? Може би взима още по-твърдо?


А може би жена му държи семейната фирма и милионите?








Тема ех ацидеее,как ме удряшнови [re: acid948]  
Автор 3aй4e_B_4a6ka (без опашка)
Публикувано25.05.07 00:04



в болната темаааа....шах с пешката...

Има,да...

Не знам какво му е различното...че най-голямата ми любов по стечение на обстоятелствата е политик.....И секса с него е бил най-най-най-зашеметяващо отнасящ....ФАКТ....ма не знам дали щото е политик,или щото ми е най-голямата любов

Има и друго,ацьо...подобни хора много ходят,много виждат,съответно и много пробват...нали се сещаш-ако цял живот си карал трабант се кефиш супер,ако попаднеш я на Форд,я на Опелче...само че ако цял живот си яздил Мерцедес ше търсиш Бентлита,а като подкараш Бентли-и то нема ти стига след 3-тия завой...ако ми разбираш намека

И последно....хора с власт в ръцете са като цяло толкова самовлюбени,надъхани и се правят на толкова оборотни,съответно и в секса...че след макс 5-тото ебане си взел,че си се вързал(аз още от първото юхуууу:) )

бтв и аз съм слушала мнооооого потресаващи неща...можем да обменим истории,разказвани от Хикс Игрек и Зет и да спретнем такава 3Д монжова проекция,озаглавявайки я Политик трейнспотинг презареждане,че политичките и политиците ше се чудят има ли някаква по-особена тръпка или ново усещане при секс с ацид 948 или Зайче в чашка





Тема Re: Секс и политика...нови [re: Nefer]  
Автор acid948 (лют)
Публикувано25.05.07 00:05



На тебе "бело"-то ти липсва май...



Дышите глубже: вы взволнованы!

Тема Re: ех ацидеее,как ме удряшнови [re: 3aй4e_B_4a6ka]  
Автор acid948 (лют)
Публикувано25.05.07 00:07



Абе как да ти кажа... аз се влюбвам в една микробиоложка... Хич не ми е лесно...



Дышите глубже: вы взволнованы!

Тема Re:нови [re: 3aй4e_B_4a6ka]  
Автор Лъчeзapa_ ()
Публикувано25.05.07 00:22



Само един нюанс /който не е свързан точно с политика, а си е по принцип/ - на хора, на които най-хубавото им са дрехите, обикновено това, което под тях не струва ...




Редактирано от Лъчeзapa_ на 25.05.07 00:23.



Тема блазе тинови [re: acid948]  
Автор 3aй4e_B_4a6ka (без опашка)
Публикувано25.05.07 00:44



искам и аз да се влюбя,ама И да се влюбят в мене



тогава поздравявам теб и микробиоложката с Faithless-Music matters...тая песен много ти подхожда бай дъ уей




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.