Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:52 07.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Секс и политика...нови [re: acid948]  
Автор Бapбapeлa (follow me)
Публикувано26.05.07 10:18



твоята приятелка явно е примитивна жена след като е позволила да вършат с нея потресаващи неща момко ... това е близко до акъла, но за който го има...

няма да откача ако те зърна.... гарантирам ти , че въобще няма ми направиш впечатление ...... познавам политици и депутати бе момко - и бивши и сегашни........ сега имена ли искаш - ама няма , щото не е коректно ... ..а за общинси съветници варненски няма какво да го споменавам - с моите ходения по едно време в общината се изпозапознах с куп народ - къде със скандали, къде с добро ....след това се отказа че и с общински съветници съм се запознала, аз пък да не знам.



самочувствието ми е .... абсолютно покрито.

Любов нямам ли... нищо не съм

Тема Re: Секс и политика...нови [re: Бapбapeлa]  
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано26.05.07 10:34





бе то май сини не останаха.....

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !

Редактирано от HAДEЖДA™ на 26.05.07 10:51.



Тема Re: Секс и политика...нови [re: HAДEЖДA™]  
Автор Бapбapeлa (follow me)
Публикувано26.05.07 12:38



не останаха ...щото се пребоядисват.... нали знаеш какви бои има сега



чудя се що автора на темата мисли че да познаваш политик е нещо кой знае какво ...голямо чудо ... не е така..... ако се завърти на някоя сесия на общински съвет / те са отворени за граждани/ ще се запознае с куп политици .... ако се вреди измежду мадамите с външен вид ала нашумяла фолк-певица , които въртят дупета белким бъдат забелязани

има депутати дето са ми съседи ... в махлата живеят . да не говорим че с един от сегашните министри съм учила в едно основно училище.

като ме мъкнаха покрай Зелена Варна на сесии на нашия общински съсвет се светнах че познавам политици ... пък да не съм знаела. Будала, вместо да им се подмажа съм им вдигала скандали по ... някакви проблеми моля ти се.. за кметове не ми се говори....никак , че нито искам да ги знам, нито да ги виждам щото..... няма емотикони за емоцията

Любов нямам ли... нищо не съм

Тема Re: Секс и политика...нови [re: Бapбapeлa]  
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано26.05.07 13:01



Не знам, аз от висшите ешелони само 3-4-ма познавам - "За бога братя не купувайте" ми е братовчед и двама депутати - за мен са свестни хора и промяна в тях не съм забелязала, може би се надуват пред тези, които не ги познават.

А самата тема - незнам, почти не я четох, прегледах отговорите надолу, как в хор ги плюят, това ме очуди. Била съм и главен счетоводител на община - и кметицата и зам-кмета и секретаря бяха готини, в смисъл лесно се разбирахме. Явно аз съм попаднала на по-добтара страна на медала.

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !

Редактирано от HAДEЖДA™ на 26.05.07 13:33.



Тема Re: Секс и политика...нови [re: acid948]  
Автор Slona_sf (касичка)
Публикувано26.05.07 13:18



секса е по хлъзгав



Разкажи за мен....

Тема Re: Секс и политика...нови [re: acid948]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано27.05.07 07:35



Съдейки по един познат, на когото се случи, не ще да е било нещо различно от обичайното като усещане, а само като честота. В смисъл, че политичката си се чукаше по същия начин, ама по-рядко, че много бачкаше.





Тема Re: ех ацидеее,как ме удряшнови [re: 3aй4e_B_4a6ka]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано27.05.07 07:36



Не знам какво му е различното...че най-голямата ми любов по стечение на обстоятелствата е политик.....И секса с него е бил най-най-най-зашеметяващо отнасящ....ФАКТ....ма не знам дали щото е политик,или щото ми е най-голямата любов Сигурно обичаш да те лъжат.





Тема Re: Секс и политика...нови [re: acid948]  
Автор Ghostwriter (ценител)
Публикувано27.05.07 12:01



Сериозно ли би трябвало да има някаква разлика, освен тази, че една от страните се явява публична личност? Е, като такава - нормално е да предизвиква някакъв по-засилен интерес, да речем, но не мисля, че от това следват изводи за потресаващи разлики. Някои със сигурност използват положението си, други - влиянието си, трети - разстоянието от избирателния район, респективно - дома си и поебват де що им изпадне.

В този смисъл, любопитството към секса на политиците ми се вижда точно като онзи, на децата, които в тийн-годините си и половото съзряване започват да се питат "дали мама и тати още го правят", докато в съзнанието ни над мама е завит красив ореол...

Ми да, правят го, в някои случаи и не само в къщи и далеч не само в мисионерската, завити с чаршаф...

Предполагам, че ти е любопитна Гергана Грънчарова?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.