Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:21 10.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: блазе тинови [re: 3aй4e_B_4a6ka]  
Автор donPablo (el padrino)
Публикувано25.05.07 01:23



ela vuv varna da vidish kak si sa vljubish



otdaleche i s hliab,nikoga s lukanka

Тема а тинови [re: donPablo]  
Автор 3aй4e_B_4a6ka (без опашка)
Публикувано25.05.07 02:04



дали ши са???





Тема Re: а тинови [re: 3aй4e_B_4a6ka]  
Автор donPablo (el padrino)
Публикувано25.05.07 02:27



ako ti hlatnesh she te testvam v legloto i ako stavash i az she hlutna



otdaleche i s hliab,nikoga s lukanka

Тема Re: а тинови [re: donPablo]  
Автор 3aй4e_B_4a6ka (без опашка)
Публикувано25.05.07 02:39



ииииииииии къф си гадееееееееееееен



стига с тея легла бе,човек...искам любоф



Тема Re: Секс и политика...нови [re: acid948]  
Автор emma_goldman (анархистка)
Публикувано25.05.07 08:25



после властта не била афродизиак и ние сме били много свободолюбиви.



при мен случаят е по-особен, щото тате сигурно се е държал за пълните съчинения на княз кропоткин, докато ме е правил, а мама сигурно е отишла да ме ражда с избрани феминистични работи на емма голдмън в чантата вместо с памперси, и всеки намек за йерархия и власт ме дразнят априори. та затова секс с политик аз го разбирам така - ти ме лъжеш, че ще ме управляваш честно, аз ти го начуквам като не гласувам за теб и те саботирам във всяко твое неприлично начинание.

няма свестен политик. това е аксиома. абсолютно всичките са боклуци. за да стигнеш до идеята, че ще спреш да си упражняваш професията, за да ходиш да правиш свирки на политически лидери да те редят в листи (щото тяхната властност е пряк резултат и право порпорционална на броя навеждания с доброволно разтваряне на бузи пред политическия лидер) и да лапаш от обществените фондове, значи две неща: не си добър в професията си и имаш вкус към лесно забогатяване с измами и властване и тъпчене на хората. такъв човек къв секс да прави? кофти секс....

по мои наблюдения от политици се подмокрят мацки със мазохистичен уклон и със силен агресивен и властен баща, от чието влияние не са успели да се отърват. за мъжете не знам - ти ще кажеш кои пичове ги дървят доктор антония първанова или ренета инджова например

poor is the man whose pleasure depends on the permission of another.

Тема Re: В българия не че има политици...нови [re: emma_goldman]  
Автор dalya_night (())
Публикувано25.05.07 09:04



И не щото е модно претендиращите да са такива да бъдат плюти и отричани тотално, но доколкото са все пак хора-допускам вариации
Като глобални набглюдения и впечатления и споделености , и доколкото може да се обобщи:
Не издържат, душите им селски на сценичните вихри, на паричните потоци, не се насищат ,гърлата им гладни на шведски маси , които опоскват като марокански скакалци, не спира гъделичкането отвътре за още и още-па било то, кешово, движимо , недвижимо, или кожено...

Навярно , някъде по пътя първо губят душа , а после тялото следва душата-разплути дебели свръхобгрижени и обездвижени, жертви на постоянния стрес , скрили колебливи ерекцийки в марковите панталонки и накатали непогалени клиторчета в кюлотки от по 200 лева парчето между два купона, едно заседание и две шушумушита у зала "ЮГ" на НС,разтеглени между популизма и свръхвъзможностите на статуса, неразполагащи със себе си , защото вечно са ратаи на някой си, или на каузата -сексът се превръща в екзотика, независимо от наплива на желаещи да гушнат политика/политичката..))

Добрата новина: копчетата им са яркооцветени и малко на брой
Лошата новина: постоянно има желаещи да им обдухват междукрачията

Та, комбинацията политик+секс е кофти от към секс

Редактирано от dalya_night на 25.05.07 09:32.



Тема Re: В българия не че има политици...нови [re: dalya_night]  
Автор emma_goldman (анархистка)
Публикувано25.05.07 09:12



зависимостта е обратна (поне по мои наблюдения) - първо губят душата си, после се гмуркат в лайняното море. ти как си представяш някой с добър сексуален живот и успехи в работата да плати 20 бона в зелено, за да лъже, че е "избран от народа" и да има повече шансове за обдухване на междукрачието? и докато това му се случва, да усеща примерно как доган го "подпира" отзад? после що шмъркали и пиели - ми за да забравят... болката е малка, срамът е голям и за цял живот.



пс: личен опит? ма си била малка и неориентирана, нали? сега не би се дала за нищо на света, убедена съм.

poor is the man whose pleasure depends on the permission of another.

Тема Re: В българия не че има политици...нови [re: emma_goldman]  
Автор dalya_night (())
Публикувано25.05.07 09:18



е , това писах и аз-душата първа отлита, защото тя пречи и е несъвместима с параметрите и обязяностите на начинанието "политика"



нито малка, нито глупава, а оттам-и непострадала,то на тях е лесно да им опърлиш крилцата , толкова са крехки в някои насоки



Тема Re: В българия не че има политици...нови [re: dalya_night]  
Автор emma_goldman (анархистка)
Публикувано25.05.07 09:22



чудех се как да свържа секс и политика в едно, а ти сега ми подсказа. мисля, че фразата "крехка ерекция" казва всичко. аз имам опит с един неуспял кандидат за политик. той още се бъхти де. "крехка ерекция" е споменът, който ще ми остави за цял живот.



poor is the man whose pleasure depends on the permission of another.

Тема Re: Секс и политика...нови [re: acid948]  
Автор Jitterbug (глезла :-))
Публикувано25.05.07 09:32



Ако има мъж, с който не бих допуснала да имам каквито и да е близки отношения, това е точно някой занимаващ се с политика. Имам особено мнение, личен опит не. Демек приеми, че говоря на база мои си предубеждения.

Властолюбиви, създали си илюзията, че всичко им е достъпно, щото видиш ли имат постижения в политиката. Щото успешно са изблизали количество задници или предници и съответно мислят, че сега е ред техните подобни анатомични части да бъдат лъсвани.... Пълна загуба на време, енергия и емоции.

Тиквеници, свикнали да си плащат, свикнали да разполагат, щото били на някакво си стъпало в обществената стълбица. Пълен булшит.

Сигурно на някои жени това им е кеф, да са подчинявани, да ходят години наред подир задника на подобен човек. А горките те мислят, че са намерили покровителя на живота си...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.