Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:55 05.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Мммнови [re: Coнaтa]  
Автор Salem (Нега)
Публикувано27.09.06 20:31



Ами я се направи на мъж в някой форум, сайт за запознанства, докарай си интересен профил, качи си готина снимка. И като захапат мацките и най-късно вторият им въпрос е колко си висок, кажи, че си 155см



Cococure

Тема Re: 15 смнови [re: Salem]  
Автор лaxyдзи зaвинarи (путколюбeц)
Публикувано27.09.06 20:48



във важния момент краката отиват в страни и разликата се губи. защо не.

щастлив


Тема Re: Мммнови [re: Salem]  
Автор Coнaтa (есенна)
Публикувано27.09.06 20:56




Проблем на мен няма да ми е, на него - вероятно да, знам колко са натрупани клишетата за това какъв-трябва-да-е истинският мъж днес.
И аз робувах на такива, докато съдбата не ме срещна с по-нисичък от мен.

Love is blindness
I don't want to see
Wrap the night around me...


Тема Re: Мммнови [re: Coнaтa]  
Автор Salem (Нега)
Публикувано27.09.06 20:59



Ако не се комплексира от по-ниския ръст и не се опитва да го компенсира по непоносими за мене начини - става, но обратното е по-често.

Cococure


Тема Re: 15 смнови [re: Salem]  
Автор Фpeди (дайди)
Публикувано27.09.06 21:02



Да. Бих стоял до дама, която е с 15 санта по-висока от мен и това ни най-малко не би ме направило по-малко мъж. По-скоро бих се чувствал зле ако се срамувам да застана до нея.

Също така обаче държа и тя да не се срамува от мен и от това да се изправи пред хората до мен... както и много държа дамата, която е по-висока от мен да не се прегърбва, опитвайки се да изравни ръстовете а просто да приеме нещата такива, каквито са.

Задоволяват ли те 15-те ми сантиметра отговор?



Обичам ви всичките... но по различен начин.

Тема Re: Мммнови [re: Salem]  
Автор Coнaтa (есенна)
Публикувано27.09.06 21:03



Комплексите са нещо редовно - ако не е ниският ръст, ще е късият акъл или пишка. Все има за какво да се хванеш, в случай, че си решил. А и мисля, нормално е да имаш комплекси, не е нормално да ги изкарваш през носа на човека до теб.



Така че пак опираме до това - проблемът не е в ръста, а в онова, което е 2 санта под косата и в ляво зад гръдния кош.

Love is blindness
I don't want to see
Wrap the night around me...


Тема Re: 15 смнови [re: Фpeди]  
Автор Salem (Нега)
Публикувано27.09.06 21:03



Абсолютно. Надявам се и се радвам ако е така



Cococure

Тема Re: 15 смнови [re: Шeфkaтa]  
Автор Фpeди (дайди)
Публикувано27.09.06 21:23



Демек аз съм нисък?



Обичам ви всичките... но по различен начин.

Тема Re: 15 смнови [re: Salem]  
Автор Фpeди (дайди)
Публикувано27.09.06 21:27



Сещаш ли се за някаква причинва да лъжа? Ако откажа да застана до жена то няма да има нищо общо с нейния ръст а би имало основно с нейното поведение или с мнението ми за нея, но ако говорим за жена, с която правя секс (ако правилно разбирам какво имаш предвид), или с която си партнираме по някакъв друг начин... просто бих бил жалък, ако не смея да се изправя с нея пред обществото, но съм готов да бъда с нея в леглото.
Е... в тази бройка не влизат семейните жени, с каито би могло да се случи някога да легна, но там причините вече са съвсем различни.



Обичам ви всичките... но по различен начин.

Тема Re: Мммнови [re: Coнaтa]  
Автор Плaтoничнo (а стига бе!)
Публикувано27.09.06 21:54



Хахаха, ти за кво мислиш Салемски е сложила заглавие 15 см? Щот тая болна тема размерна е дъвкана като стара гума, ама пак лови дикиш. Тоя път обаче на кукичката няма червей - или като в оня виц : "Баси измамата, гледам пише жени, чукам, влизам, а то... тоалетна"


Ако беше писала "ръстови разлики", да речем много щеше да свие таргет групата на заинтересованите.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.