Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:52 12.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема 15 см  
Автор Salem (Нега)
Публикувано27.09.06 01:05



Дамите - бихте ли имали връзка с мъж, който е с около 15см по-нисък от вас?

Мъжете - ще се строите ли до дама, по-висока с 15см от вашата особа?



Cococure

Редактирано от Salem на 27.09.06 01:10.



Тема Re: За ръста тоя път -нови [re: Salem]  
Автор AGAMEMNON (новак)
Публикувано27.09.06 01:11



Лично аз познавам семейства в които мажът е чувтвително по-нисък от жената лично аз си падам по далги крака ама рядко са ми се падали по простата причина че по мене все си падат пигмейки ко да праиш съдба:((та на въпроса- в леглото вси4ки сме равни:)



Тема Re: За ръста тоя път -нови [re: Salem]  
Автор DakotaМодератор (erotoman)
Публикувано27.09.06 01:11



Трудно ще ми се случи някоя жена да е по-висока с 15 см от мен точно, но иначе намирам високите жени за доста секси.



Everything louder than everything else...

Тема Re: За ръста тоя път -нови [re: Salem]  
Автор rainy_season (дъжд)
Публикувано27.09.06 01:12



не знам колко са 15см...но да ти разкажа един диалог.
(след като съм се нацупила нещо, той решава да разчупи ледовете)
- ама малее, колко си дълга само...
- сега ли го забелязваш? кусури почна да намираш? от кога е проблем?
- понякога ми е пречело, че си по-висока...целуваш ме отгоре
- на мен никога не ми е пречило, че си по-нисък.
- ами не ти се налага да се надигаш на пръсти


аз винаги съм била по-висока от повечето мъже (за жено да не говорим) и ръста е от последните неща, които играят при мен...ходя на токчета, защото е по-удобно...без комплекси, имам предвид

Сега в пустинята бушува дъжд...

Тема Re: За ръста тоя път -нови [re: rainy_season]  
Автор Salem (Нега)
Публикувано27.09.06 01:16



В смисъл не те притеснява ако ти е до рамото?

Cococure


Тема Да бе,нови [re: Salem]  
Автор fancier (джаста-праста)
Публикувано27.09.06 01:18



ще сме семейство полуръстове

Харесвам кръглите врати и прозорци, ама все пак... по-нисък И от мен, дето съм лилипута на семейството. Нееее, нека поне сме равни

I'm here about some monkeys.
Monkeys?
Monkeys. Yes. Twelve of them.


Тема Re: За ръста тоя път -нови [re: Salem]  
Автор rainy_season (дъжд)
Публикувано27.09.06 01:24



не...под рамото би ме притеснявал. обаче (за да съм честна) ако ми е до рамото ще се откажа от токчетата...
по-ниските жени се притесняват от такива неща...

Сега в пустинята бушува дъжд...


Тема Re: 15 смнови [re: Salem]  
Автор dalya_night ()
Публикувано27.09.06 01:31



веднъж, отдавна, та даже не беше и чак 15 см, а някакви 5-6 сигурно по-нисък, но с токчетата нещата добиваха смешни оттенъци-целият се накокошинваше някак, грандоманщината му избиваше , тоя беше най-ревнивото същество с велико его и фанатични принципи за абсолютни глупости и битовизми-издържах цели 2-3 месеца , преди да започна да заобикалям завинаги топчестите чемшири отдалеч...та до днес-аз просто мъже по-ниски от 180 не ги виждам в пътя....на моите 172 заслушавам поне 8 сантиметра толеранс за токове


пък може би угрозата миньонката да ми направи фасунки си е казала своето, знам ли?



Тема ако е 15 см по-висока от мен ще е някойнови [re: Salem]  
Автор DVD ()
Публикувано27.09.06 02:07



мутант от Чернобил...



има високи и хубави жени, но мисля че над 185 вече излиза от рамките на женственото и на красивото съответно...



Тема Re: 15 смнови [re: Salem]  
Автор love_affair (еver...never)
Публикувано27.09.06 07:43



да

...Винаги прекрасна, понякога опасна...


Тема Re: 15 смнови [re: Salem]  
Автор julkata_ (bla bla)
Публикувано27.09.06 07:50



Не, не и не!
Този мъж трябва да е 151 см по моите скромни сметки...

Да е с 5-добре, ама чак 15-то това си е цял кур бе

In joy and sorrow my home's in your arms...

Тема Едва линови [re: Salem]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква)
Публикувано27.09.06 07:54



Трябва да е наистина извънмерно напет и мъжкарест, и какъв ли още не, за да стане.

За мен това е важно, колкото и да осъзнавам, че няма особена логика.

Омръзна ми да светя като кру-у-у-ушка!

Тема малииии..........нови [re: Salem]  
Автор Униkaтeн ( уникатен)
Публикувано27.09.06 08:18



к'ва ше е тая мадама 2.10



Mvlti svnt vocati, pavci vero electi

Тема Re: 15 смнови [re: Salem]  
Автор HAДEЖДA™ (dum spiro spero)
Публикувано27.09.06 08:45



абе аз съм доста височка, и се е случвало да имам чат-пат малко по-ниски гаджета от мен, ама една глава по-ниски май не ми се е случвало.

Сега дори упорито си ровя в паметта, ама се сещам за един единствен познат който беше около165 см.

Този Свят и Прекрасен, и Грозен е МОЙ !
Той е Капка от МОЕТО СЪРЦЕ !!


Тема Re: 15 смнови [re: Salem]  
Автор paзбиpaм (откачила)
Публикувано27.09.06 08:54



Че той трябва да не се вижда от земята, мога направо в джоб да си го нося.



Лоша съм, но тези, които могат да ме преглътнат, са хората, с които сме си необходими.

Тема Re: Едва линови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор XeйЖивoт! (enjoy the life)
Публикувано27.09.06 09:00



Запознах се с един такъв преди две години... направо уникален и не повече от 1.60 - с едни искрящи зелени очи, хищнически поглед, въздухът около него някак направо трептеше от енергията му (и отгоре на всичкото - неприлично богат

). Като го видях, си казах - баси мъжа!!!! Като се изправи от стола, на който седеше, ми се дощя да не съм расла толкова - много странно неудобство почуствах. И до ден днешен се чудя - а БИХ ли била с него... Особено ако не беше на 5000 км оттук...

Правилното решение те прави щастлив, щастието те прави силен.

Тема Re: 15 смнови [re: Salem]  
Автор Бpeт (лейди)
Публикувано27.09.06 09:38



Не. Изключено.
И без друго съм ниска, ако е с 15 см по-малко от мен, вероятно ще е джудже





Тема Мммнови [re: Salem]  
Автор Coнaтa (есенна)
Публикувано27.09.06 09:40



Какъв по-точно е проблемът?



Love is blindness
I don't want to see
Wrap the night around me...


Тема Re: 15 смнови [re: Salem]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано27.09.06 10:51



аз съм висок 1,70м. и ми се е случвало гаджетата да са по 1,85 ама не съм забелязал някой да се притеснява от това :))

На всичкото отгоре отдавна съм спрял да се тревожа за неща, които не мога да променя, виж ако съм 100 кг. бих се тревожил за себе си и бих се срамувал, защото това показва слаба воля и вината е изцяло моя, но за сантиметрите - колкото дал Господ и генофонда на фамилията :))



Тема Re: 15 смнови [re: Salem]  
Автор Шeфkaтa (разтропана)
Публикувано27.09.06 10:55



Е трудно при мен..........къв ще е тоя мъж под 150см.?


Аз ако мъжът не е поне 15 см. по-висок от мене го броя за нисък



Тема много ценна тема!нови [re: Salem]  
Автор KиpoАдминистратор ( homo pro se)
Публикувано27.09.06 11:00



Преброяване на клубните миньонки!





Тема Re: 15 смнови [re: mizrahi]  
Автор disconnected (brain)
Публикувано27.09.06 12:01



бате не знам за височината и килата .. ама тая на снимката в мутрата изглежда като Alien... сещаш ли се ?





Тема Re: 15 смнови [re: Salem]  
Автор disconnected (brain)
Публикувано27.09.06 12:18



излизаме отпуска от казармата и заставаме да чакаме рейса в Копривщица. имаше един 160 примерно, голям зевзек. Случайно или не имаше лагер на някакъв баскетболен или волейболен отбор, женски, в града та девойките минаваха и спряха да си купят нещо, вестници май. Та тоя същия зевзек отива при една и и казва "мацка айде да те водя на кафе, пък после може и хотелче да си вземем", тя го гледа известно време в недоумение а после казва ".... мииии много си нисък ", "Ние в хотела няма да се мерим" беше бързия отговор. За вас майтап за мен истина. Точно както е вица

. Съответно всичкото аскер изполяга на земята от смях, а девойките се изнесоха набързо.

Би ми било кеф, ако девойката ме изпреварва няколко санта, когато е на токчета. ноооо ... "Това ли е най важното"?



Тема Re: 15 смнови [re: Salem]  
Автор Slona_sf (джедай)
Публикувано27.09.06 12:31



ще се строя не, ами....много ясно. Всичко подлежи на изравняване.



Just Do It........

Тема Re: 15 смнови [re: Salem]  
Автор the_baobab (дървото)
Публикувано27.09.06 13:06



е чак с толкова не, но съм имала връзка с мъж много малко по-нисък от мен, почти незабележимо.

смятай с 15 см по нисък от мен става 150 см, ми много малко човече ще да е, пък аз съм якичка, не, не ми се нрави.


виж 15 отгоре е друга работа.



Тема pitai takaнови [re: Salem]  
Автор мyшkaтo (препикано)
Публикувано27.09.06 13:28



Dami , bihte li imali vryzka s niakoj

koito ima 15 cm neshto v poveche ot vas



"Противозаконно е да се дои чужда крава или върху нея да се рисуват графити." закон в щата Тексас

Тема Re: 15 смнови [re: Salem]  
Автор Koka-Kola (N1)
Публикувано27.09.06 13:32



kogat ima ljubov tia raboti niamat znachenie,ako razbirame si cheshem ezicite mnogo iasno che neiskam basketbolistka,az sum 189sm



nai vajnoto v jivota e da piesh KOKA-KOLA

Тема Re: 15 смнови [re: Salem]  
Автор Cлaдka_Жoзeфин (бижу)
Публикувано27.09.06 14:37



Иии ... пу пу!!

По-нисък с 15 см??? Оу не! Твърдо не!!! Леле възмутих се! Имайки предвид силната ми страст към двуметрови гаджета хахах тия 15 см правят метър и половина мъж - оле майко..

Naughty by nature

Тема Re: 15 смнови [re: Salem]  
Автор SKYRANGER (LORD)
Публикувано27.09.06 20:03




Това значи да е по висока от 195 :))) ако сложи и едни токчета ще трябва да вдигам касата на вратата!



Baby ........the night is on FIRE!

Тема Re: 15 смнови [re: Salem]  
Автор Wildberry (bitter)
Публикувано27.09.06 20:22



Ако съм без токове - мъжт ми е по-висок от мене.
Кача ли се на кокилите - надвишавам го. Не ми пречи, нито на него.
Ма ние сме дребни. /Не дребнави:)/



Empta dolore docet experientia..

Тема Re: Мммнови [re: Coнaтa]  
Автор Salem (Нега)
Публикувано27.09.06 20:31



Ами я се направи на мъж в някой форум, сайт за запознанства, докарай си интересен профил, качи си готина снимка. И като захапат мацките и най-късно вторият им въпрос е колко си висок, кажи, че си 155см



Cococure

Тема Re: 15 смнови [re: Salem]  
Автор лaxyдзи зaвинarи (путколюбeц)
Публикувано27.09.06 20:48



във важния момент краката отиват в страни и разликата се губи. защо не.

щастлив


Тема Re: Мммнови [re: Salem]  
Автор Coнaтa (есенна)
Публикувано27.09.06 20:56




Проблем на мен няма да ми е, на него - вероятно да, знам колко са натрупани клишетата за това какъв-трябва-да-е истинският мъж днес.
И аз робувах на такива, докато съдбата не ме срещна с по-нисичък от мен.

Love is blindness
I don't want to see
Wrap the night around me...


Тема Re: Мммнови [re: Coнaтa]  
Автор Salem (Нега)
Публикувано27.09.06 20:59



Ако не се комплексира от по-ниския ръст и не се опитва да го компенсира по непоносими за мене начини - става, но обратното е по-често.

Cococure


Тема Re: 15 смнови [re: Salem]  
Автор Фpeди (дайди)
Публикувано27.09.06 21:02



Да. Бих стоял до дама, която е с 15 санта по-висока от мен и това ни най-малко не би ме направило по-малко мъж. По-скоро бих се чувствал зле ако се срамувам да застана до нея.

Също така обаче държа и тя да не се срамува от мен и от това да се изправи пред хората до мен... както и много държа дамата, която е по-висока от мен да не се прегърбва, опитвайки се да изравни ръстовете а просто да приеме нещата такива, каквито са.

Задоволяват ли те 15-те ми сантиметра отговор?



Обичам ви всичките... но по различен начин.

Тема Re: Мммнови [re: Salem]  
Автор Coнaтa (есенна)
Публикувано27.09.06 21:03



Комплексите са нещо редовно - ако не е ниският ръст, ще е късият акъл или пишка. Все има за какво да се хванеш, в случай, че си решил. А и мисля, нормално е да имаш комплекси, не е нормално да ги изкарваш през носа на човека до теб.



Така че пак опираме до това - проблемът не е в ръста, а в онова, което е 2 санта под косата и в ляво зад гръдния кош.

Love is blindness
I don't want to see
Wrap the night around me...


Тема Re: 15 смнови [re: Фpeди]  
Автор Salem (Нега)
Публикувано27.09.06 21:03



Абсолютно. Надявам се и се радвам ако е така



Cococure

Тема Re: 15 смнови [re: Шeфkaтa]  
Автор Фpeди (дайди)
Публикувано27.09.06 21:23



Демек аз съм нисък?



Обичам ви всичките... но по различен начин.

Тема Re: 15 смнови [re: Salem]  
Автор Фpeди (дайди)
Публикувано27.09.06 21:27



Сещаш ли се за някаква причинва да лъжа? Ако откажа да застана до жена то няма да има нищо общо с нейния ръст а би имало основно с нейното поведение или с мнението ми за нея, но ако говорим за жена, с която правя секс (ако правилно разбирам какво имаш предвид), или с която си партнираме по някакъв друг начин... просто бих бил жалък, ако не смея да се изправя с нея пред обществото, но съм готов да бъда с нея в леглото.
Е... в тази бройка не влизат семейните жени, с каито би могло да се случи някога да легна, но там причините вече са съвсем различни.



Обичам ви всичките... но по различен начин.

Тема Re: Мммнови [re: Coнaтa]  
Автор Плaтoничнo (а стига бе!)
Публикувано27.09.06 21:54



Хахаха, ти за кво мислиш Салемски е сложила заглавие 15 см? Щот тая болна тема размерна е дъвкана като стара гума, ама пак лови дикиш. Тоя път обаче на кукичката няма червей - или като в оня виц : "Баси измамата, гледам пише жени, чукам, влизам, а то... тоалетна"


Ако беше писала "ръстови разлики", да речем много щеше да свие таргет групата на заинтересованите.



Тема Re: много ценна тема!нови [re: Kиpo]  
Автор Salem (Нега)
Публикувано27.09.06 21:56



А вие колко сте висок



Cococure

Тема Re: 15 см????ихааааааанови [re: Salem]  
Автор STUPlD GlRL (no, no... )
Публикувано27.09.06 22:48



Абе има ли такива мъже


15см е много. Наистина е мнооого Трябва да става въпрос за някаква велика любов, за да се случи;)))) Все пак мъж 155см.... Колкото Лили Иванова е.... А пък и едва ли някой такъв би му било приятно да върви до мен, особено ако съм на токчета.....
Иначе до 5см за мен не би било проблем, макар че ще гледам да ходя на по-ниски обувки, което ме притеснява малко, тъй като се чувствам по-добре на по-височки;)))
Но в крайна сметка - не е важен външният вид. А компромисът от негова страна би бил също толкова значим, колкото и от моя!_______________;)))

Never say never!



Тема Re: 15 см????ихааааааанови [re: STUPlD GlRL]  
Автор Salem (Нега)
Публикувано27.09.06 22:57



Юрий Гагарин е бил 157см, Дани де Вито е 152, Принс - 159. Единият от тях със сигурност бих чукала

Пък и на токчета


Cococure

Тема Re: 15 см????ихааааааанови [re: Salem]  
Автор Salem (Нега)
Публикувано27.09.06 22:58



Списъкът с мъжете около 165см е вече надървящ.

Cococure


Тема Re: 15 см????ихааааааанови [re: Salem]  
Автор STUPlD GlRL (no, no... )
Публикувано27.09.06 23:02



Еми аз освен това не ги удрям точно 1.70 на боси крачета, но горе-долу там съм ;))



Тема Re: 15 смнови [re: Salem]  
Автор 4yпakaбpa (изчезнал)
Публикувано28.09.06 04:27



смея да отбележа че не се е родила все още жена по-висока от мен с 15 сантиметра





Тема Re: 15 смнови [re: Salem]  
Автор Kotaranko (хулиганко)
Публикувано28.09.06 04:40



Никога не ми е пукало .. В леглото всички са равни

КОТАРАК С КРИЛЦА!


Тема Re: 15 смнови [re: Salem]  
Автор Haдя-Haдя (Двойната Надя)
Публикувано28.09.06 04:51



Не ми се е случвало да съм изправена пред такава дилема - да бъда или не с мъж доста по-нисък от мен. Което от своя страна означава нещо....явно, че подсъзнателно подбирам. Иначе ако трябва да си кажа мнението - не мисля, че ръстът трябва да е от значение....не и като съзнателен избор. ОБАЧЕ....от друга страна убедена съм, че шансът за лудо влюбване между двама души с много различен ръст в полза на жената е доста рядко явление....просто те не биха се харесали защото мъжът ще се чувства глупаво с извисила се до него жена, а жената ще ходи като запетайка и по джапапки, за да не стърчи прекалено....За мъжете с нисък ръст има достатъчно миньончета та да имат избор....А колкото до такава връзка не са много искрени тези, които заявяват, че могат да се влюбят в мъж, който не е поне на техния ръст, а е по-нисък. най-малкото ако те преодолеят това, то мъжът ще страда дълбоко в себе си от чувство за малоценност и всеки път когато са в непозната среда ще се притеснява, че изглежда смешно до партньорката си....Може и да има изключения, но се сещам само за едно....Жена и мъж - като Крачун и Малчо....Много голяма любов, но почти никой никога не можеше да ги види заедно....май-само в къщи се събираха...явно не им е било лесно да го преодолеят.... но пък бракът им е доста продължителен и както твърдят злите езици - безоблачен...Та, свят широк....

TERROR INCOGNITA


Тема Жалконови [re: Salem]  
Автор Kotaranko (хулиганко)
Публикувано28.09.06 04:53



Смятах, че ще говорим пак за чурки .. Обаче като се поразмисли човек, в тоя клуб за под 20 см. чурки не се споменава ..



КОТАРАК С КРИЛЦА!

Тема +22нови [re: Salem]  
Автор fAntA_shmEkEriA (търсеща себе си)
Публикувано28.09.06 05:26



И ми е съвсем по мярка. Умиргам си да се надигам на пръсти, за да го целуна

.

Не бих. Множко ми е да стърча с 15 см + токчета.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.