Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:34 01.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Той е девствен!!!!нови  
Автор konkoni (минаваща)
Публикувано21.08.05 11:21



Преди две седмици се запознах с момче,с което много си допаднахме(ако все пак за толкова кратко съм успяла да го опозная)!Прекарваме по доста време заедно и си говорим за какво ли не!В един от нашите разговори той ми сподели,че още не е спал с жена досега!А той е на 23 години!Мисля,че това е доста странно нали!По принцип той е човек с изградени някакви идеали за живота!И като го попитах,защо не го е направил досегаТой ми каза,че не е срещнал може би истинското момиче,а момичето с което иска да го направи трябва да е специална! Не,че не е имал там някакви връзки,но просто не се е случило това!
В главата ми нахлуха много въпроси -От рода това нормално ли е? Да не би да е гей и какво ли не,но е съвсем нормален мъж!Притеснявам се от това!
А виждам,че човека майче хлатва!Държи се добре!Каза ми,че може би съм специален за него човек и му харесвам!А аз от това,което ми каза си мисля какво ли не!ОХ,наистина незнам какво става.Някой ще кажат тази е луда да се занимава с такъв човек друг може би,че това трябва да ме радва,че ще бъда първата му жена......и няма да ме забарви

Незнам наистина какво става............Ако аз съм специалния човек за него?Трябва ли да ме радва това,че ми го каза и не го премълча,както го прават повечето мъже,на които им е за първи път?

Редактирано от konkoni на 21.08.05 11:36.



Тема Re: Той е девствен!!!!нови [re: konkoni]  
Автор 3EЛEHИЯ ФPEДИ (зелена мъгла)
Публикувано21.08.05 11:26



Всичко това добре, но какъв е въпроса ти?



Тема Re: Той е девствен!!!!нови [re: konkoni]  
Автор marlla (insatiable)
Публикувано21.08.05 11:29



е ако е тактика...тоя вече ще го призная то за едно ебане хората хептен зеха да се правят на маимуни

леле майкооо,животът ми е поп"фолк"


Тема Re: Той е девствен!!!!нови [re: marlla]  
Автор Chavdarov (ПрофЯсор)
Публикувано21.08.05 11:31



Здравейте


А попита ли го къде е девствен ?
Възможно е да не си разбрала правилно...


"Citius, altius, fortius"

Редактирано от Chavdarov на 21.08.05 11:31.



Тема Ако дефинираш нормаленнови [re: konkoni]  
Автор Ocoroвeц (Петър Осоговец)
Публикувано21.08.05 11:33



може би ще ти кажем дали е нормално.


---
In Neci Renascor Integer

Тема Re: Той е девствен!!!!нови [re: konkoni]  
Автор Бpeт (лейди)
Публикувано21.08.05 11:52



Амииии, случва се бе - една приятелка беше зле орисана все на такива да налита - на около 23-26 г. и като момини сълзи Не, че нещо им е имало на хората, та са останали непорочни толкова дълго, всичките бяха симпатяги.
Защо да е само женски приоритет чакането на някой "специален" за първия път? Аз до ден днешен се ядосвам, че не почаках повечко...
Не се шашкай, ами приготви даскалския тефтер и наслука



Тема О, времена, о, нрави!нови [re: konkoni]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (не е ли ясно?)
Публикувано21.08.05 11:55



Писна ми да се говори за девствеността като за срамна болест, бе! Лечимо е, споко.

Стига простотии бе, тате!


Тема Re: О, времена, о, нрави!нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор 3EЛEHИЯ ФPEДИ (зелена мъгла)
Публикувано21.08.05 12:02



Лечимо е, споко.

И то много лесно лечимо бих казал.



Тема Re: Ако дефинираш нормаленнови [re: Ocoroвeц]  
Автор marlla (insatiable)
Публикувано21.08.05 12:06



някакви извращения ми се завъртяха из главата..племенни ритуали за масова дефлорация....виж" нормалните" мъже не знам какса се сефтосвали
еи, konkoni ...не се заяждам,знам че не съм ти особено полезна,но нещо ме е Фанала лигата:)))....според мен не е мн нормално,от гледна точка на това,че човек трудно се справя с хормона/ух,голям зор/освен ако не го е ударил на аскетизъм или не се е научил да си трансформира сексуалната енергия/аз не ща да се уча/....виж,има всякакви странни птици,на мен не ми пасва от гледна точка на това,че въздържанието му е огледало на темперамента му...може и да греша...а бе аз не мога да оправя мене си,та тръгнах да дрънкам за някого,когото не познавам.Аз ти предлагам да му съкратиш мъките и да приключваме с тоя зор[got mi
e]
ууу,а дали онанира..да го питаш като се изтряскате и да раздуеш

леле майкооо,животът ми е поп"фолк"


Тема Re: О, времена, о, нрави! [re: 3EЛEHИЯ ФPEДИ]  
Автор alexbg67 (Black Hole)
Публикувано21.08.05 12:07



И пак зависи къде точно трябва да се приложи лечението...

Всичко, от което се нуждаем е Цунами!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.