Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:50 22.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Той е девствен!!!!  
Автор konkoni (минаваща)
Публикувано21.08.05 11:21



Преди две седмици се запознах с момче,с което много си допаднахме(ако все пак за толкова кратко съм успяла да го опозная)!Прекарваме по доста време заедно и си говорим за какво ли не!В един от нашите разговори той ми сподели,че още не е спал с жена досега!А той е на 23 години!Мисля,че това е доста странно нали!По принцип той е човек с изградени някакви идеали за живота!И като го попитах,защо не го е направил досегаТой ми каза,че не е срещнал може би истинското момиче,а момичето с което иска да го направи трябва да е специална! Не,че не е имал там някакви връзки,но просто не се е случило това!
В главата ми нахлуха много въпроси -От рода това нормално ли е? Да не би да е гей и какво ли не,но е съвсем нормален мъж!Притеснявам се от това!
А виждам,че човека майче хлатва!Държи се добре!Каза ми,че може би съм специален за него човек и му харесвам!А аз от това,което ми каза си мисля какво ли не!ОХ,наистина незнам какво става.Някой ще кажат тази е луда да се занимава с такъв човек друг може би,че това трябва да ме радва,че ще бъда първата му жена......и няма да ме забарви

Незнам наистина какво става............Ако аз съм специалния човек за него?Трябва ли да ме радва това,че ми го каза и не го премълча,както го прават повечето мъже,на които им е за първи път?

Редактирано от konkoni на 21.08.05 11:36.



Тема Re: Той е девствен!!!!нови [re: konkoni]  
Автор 3EЛEHИЯ ФPEДИ (зелена мъгла)
Публикувано21.08.05 11:26



Всичко това добре, но какъв е въпроса ти?



Тема Re: Той е девствен!!!!нови [re: konkoni]  
Автор marlla (insatiable)
Публикувано21.08.05 11:29



е ако е тактика...тоя вече ще го призная то за едно ебане хората хептен зеха да се правят на маимуни

леле майкооо,животът ми е поп"фолк"


Тема Re: Той е девствен!!!!нови [re: marlla]  
Автор Chavdarov (ПрофЯсор)
Публикувано21.08.05 11:31



Здравейте


А попита ли го къде е девствен ?
Възможно е да не си разбрала правилно...


"Citius, altius, fortius"

Редактирано от Chavdarov на 21.08.05 11:31.



Тема Ако дефинираш нормаленнови [re: konkoni]  
Автор Ocoroвeц (Петър Осоговец)
Публикувано21.08.05 11:33



може би ще ти кажем дали е нормално.


---
In Neci Renascor Integer

Тема Re: Той е девствен!!!!нови [re: konkoni]  
Автор Бpeт (лейди)
Публикувано21.08.05 11:52



Амииии, случва се бе - една приятелка беше зле орисана все на такива да налита - на около 23-26 г. и като момини сълзи Не, че нещо им е имало на хората, та са останали непорочни толкова дълго, всичките бяха симпатяги.
Защо да е само женски приоритет чакането на някой "специален" за първия път? Аз до ден днешен се ядосвам, че не почаках повечко...
Не се шашкай, ами приготви даскалския тефтер и наслука



Тема О, времена, о, нрави!нови [re: konkoni]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (не е ли ясно?)
Публикувано21.08.05 11:55



Писна ми да се говори за девствеността като за срамна болест, бе! Лечимо е, споко.

Стига простотии бе, тате!


Тема Re: О, времена, о, нрави!нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор 3EЛEHИЯ ФPEДИ (зелена мъгла)
Публикувано21.08.05 12:02



Лечимо е, споко.

И то много лесно лечимо бих казал.



Тема Re: Ако дефинираш нормаленнови [re: Ocoroвeц]  
Автор marlla (insatiable)
Публикувано21.08.05 12:06



някакви извращения ми се завъртяха из главата..племенни ритуали за масова дефлорация....виж" нормалните" мъже не знам какса се сефтосвали
еи, konkoni ...не се заяждам,знам че не съм ти особено полезна,но нещо ме е Фанала лигата:)))....според мен не е мн нормално,от гледна точка на това,че човек трудно се справя с хормона/ух,голям зор/освен ако не го е ударил на аскетизъм или не се е научил да си трансформира сексуалната енергия/аз не ща да се уча/....виж,има всякакви странни птици,на мен не ми пасва от гледна точка на това,че въздържанието му е огледало на темперамента му...може и да греша...а бе аз не мога да оправя мене си,та тръгнах да дрънкам за някого,когото не познавам.Аз ти предлагам да му съкратиш мъките и да приключваме с тоя зор[got mi
e]
ууу,а дали онанира..да го питаш като се изтряскате и да раздуеш

леле майкооо,животът ми е поп"фолк"


Тема Re: О, времена, о, нрави!нови [re: 3EЛEHИЯ ФPEДИ]  
Автор alexbg67 (Black Hole)
Публикувано21.08.05 12:07



И пак зависи къде точно трябва да се приложи лечението...

Всичко, от което се нуждаем е Цунами!



Тема Re: Ако дефинираш нормаленнови [re: marlla]  
Автор Бpeт (лейди)
Публикувано21.08.05 12:09



"племенни ритуали за масова дефлорация" - извращения?!



Тема Re: Ако дефинираш нормаленнови [re: marlla]  
Автор 3EЛEHИЯ ФPEДИ (зелена мъгла)
Публикувано21.08.05 12:09



....виж,има всякакви странни птици,на мен не ми пасва от гледна точка на това,че въздържанието му е огледало на темперамента му...може и да греша...

Какво искаш да кажеш? Че темпераментните външно се сдържат или че тези, които се сдържат не стават за нищо?



Тема Re: О, времена, о, нрави!нови [re: alexbg67]  
Автор 3EЛEHИЯ ФPEДИ (зелена мъгла)
Публикувано21.08.05 12:11



Ми авторката на темата да си го фаща за дръжката и да не ни пита насс как да му сяда на хуя... ако изобщо желае да го направи.



Тема Re: Ако дефинираш нормаленнови [re: marlla]  
Автор Ocoroвeц (Петър Осоговец)
Публикувано21.08.05 12:12



Трудно се справят, понеже повечето хора нямат особено големи количества мозък, воля и дух. Някои обаче имаме.


---
In Neci Renascor Integer

Тема Re: Ако дефинираш нормаленнови [re: Бpeт]  
Автор Ocoroвeц (Петър Осоговец)
Публикувано21.08.05 12:13



Явно с Фрейзър не са на едно мнение за дефлорацийките.


---
In Neci Renascor Integer

Тема Re: Ако дефинираш нормаленнови [re: Ocoroвeц]  
Автор Бpeт (лейди)
Публикувано21.08.05 12:14



Бреййй, впечатлих се



Тема Re: Ако дефинираш нормаленнови [re: Бpeт]  
Автор Ocoroвeц (Петър Осоговец)
Публикувано21.08.05 12:16



От масовите дефлорацийки ли?


---
In Neci Renascor Integer

Тема Re: О, времена, о, нрави!нови [re: 3EЛEHИЯ ФPEДИ]  
Автор alexbg67 (Black Hole)
Публикувано21.08.05 12:16



Имах предвид уточнението на Chavdarov, според мен човекът е много прав да предполага...

Всичко, от което се нуждаем е Цунами!



Тема Re: Ако дефинираш нормаленнови [re: Ocoroвeц]  
Автор Бpeт (лейди)
Публикувано21.08.05 12:18




Отивам да си чета... може и Елиаде, дойде ми музата



Тема Re: Ако дефинираш нормаленнови [re: Бpeт]  
Автор Ocoroвeц (Петър Осоговец)
Публикувано21.08.05 12:20



Ааааа, ясно.


---
In Neci Renascor Integer

Тема Re: Ако дефинираш нормаленнови [re: 3EЛEHИЯ ФPEДИ]  
Автор marlla (insatiable)
Публикувано21.08.05 12:24



искам да кажа,че нямам нищо против мъже,които се сдържат-напротив,намирам го за добър стил ,че то борбата за дупки стана основно занимание на днешния мъж/ако с всяко ебане се запълваше и по една дупка по улиците,ехеее,щяхме по дюни да ходим/не че и жените отстъпваме,та,чакаи че се отплеснах...в това което написах,вложих представата си как този мъж се стиска,чакаи да го сметна...мда някъде около 10-15 години,предвид на това,кога аз зех да се разглеждам и да пробвам това онова - е,не ми казваи,че се е пазил девствен от уважение единствено към стила си и към....някогашната си евентуална партньорка-за мен тои има емоционален проблем някакъв,като моите уважения-под човек с емоционални проблеми не визирам психично болен/аз да се уточня,че еи сега ще ми скочат/....а бе кви глупости пиша-да те питам с думи прости-ти можеш ли да го Удържиш в гащите си 15 год...ти всъщност на колко си ако не е таина,как си я представяш тая работа?ако това не е израз на темперамент или емоционалност-здраве му кажи

леле майкооо,животът ми е поп"фолк"


Тема Re: Ако дефинираш нормаленнови [re: marlla]  
Автор 3EЛEHИЯ ФPEДИ (зелена мъгла)
Публикувано21.08.05 12:34



На колко съм не е важно. В полова зрялост съм. Ако искаш да провериш темперамента ми има няколко начина, но кой от тях би изпробвала ще решиш ти... ако изобщо се стигне до изпробване.
И обърни внимание, че въпросното момче е на 23 ако не се лъжа. Какво удържане 15 години в гащите те годи при него?



Тема Re: Ако дефинираш нормаленнови [re: Ocoroвeц]  
Автор marlla (insatiable)
Публикувано21.08.05 12:34



да бе ясно,то че не става въпрос за съзнателно достигане на момента на себеотъждествяване на индивида с зрелостта и появата на осъзната необходимост от сексуално общуване..спор няма,ама щото девоиката питаше едва ли не кога е нормално да направиш първия се полов акт....и аз затова именно посочих племената-дума и реч да не става за проява на разум-ама тя явно ще се почувства по-уверена ако и се сложат някакви норми,и виждате ли-тя отговяря на тях...абе като и слушам проблема-да не ми се сърдят ама мисля че са родени един за другЕииии,дочака момчето,аиде да им върви по вода

леле майкооо,животът ми е поп"фолк"


Тема Re: Ако дефинираш нормаленнови [re: 3EЛEHИЯ ФPEДИ]  
Автор marlla (insatiable)
Публикувано21.08.05 12:40



първия ти интерес към другия пол да не би да е съвпаднал с първата ти еякулация слу4аино?Ако е така,то ти би бил прецидент-това първо и второ-заяждаш ли се че не разбрах-аз не съм коментирала твоя темперамент?И без това спазвам принципа око да види,ръка да пипне-завършена материалистка,а,хахаха бъзикам се,естествено,че като не го познаваме не можем да бъдем точни в преценката си,ама питат хората и аз си дрънкам тука,каквото ми мина първо през акъла,а ти с твоя темперамент сега,как би реагирал на една сладка

леле майкооо,животът ми е поп"фолк"


Тема Re: Ако дефинираш нормаленнови [re: marlla]  
Автор Ocoroвeц (Петър Осоговец)
Публикувано21.08.05 12:51



Ми норма няма, стига да не е твърде рано.


---
In Neci Renascor Integer

Тема Re: Ако дефинираш нормаленнови [re: Ocoroвeц]  
Автор marlla (insatiable)
Публикувано21.08.05 13:00



аналогично-да не е и твърде кЪсНо...да избягаме от тежките окови на стриктните норми и да се разлеем в плаващите периметри на по-разтегливи понятия като например"допустими граници" хахахахха абе каквото и да ми обяснявате-човека е закъснял според мени то не защото не е 'прието" човек да е девствен до 23,а поне заради това,че тепърва ще му трябва време,за да се почувства сигурен в секса/и никои да не ми се отваря да ми казва,че като ти идва от вътре и опита няма значение/Факт е,че неговият закъснял полов живот е вече своево рода проблем-ако не за него-ето девоиката е притеснена,та и ние покраи нея

леле майкооо,животът ми е поп"фолк"


Тема Re: Той е девствен!!!!нови [re: marlla]  
Автор toranaga (тъпо парче :P)
Публикувано21.08.05 13:10



брей каква си подозрителна - тактика ако било



Тема Re: Ако дефинираш нормаленнови [re: marlla]  
Автор Ocoroвeц (Петър Осоговец)
Публикувано21.08.05 13:11



Не, горна граница няма, няма ограничения. Има ограничения да не е твърде рано.


---
In Neci Renascor Integer

Тема Re: Той е девствен!!!!нови [re: toranaga]  
Автор marlla (insatiable)
Публикувано21.08.05 13:13



мнителничка си падам

леле майкооо,животът ми е поп"фолк"


Тема Re: Ако дефинираш нормаленнови [re: Ocoroвeц]  
Автор alexbg67 (Black Hole)
Публикувано21.08.05 13:16



Как така няма, бре??? Горна???
Измисли нещо приемливо, колкото да ти тежи мнението, ама да няма??? Той да не е недоразвит нещо?!!


Всичко, от което се нуждаем е Цунами!



Тема Re: Той е девствен!!!!нови [re: konkoni]  
Автор ariel$$ (пристрастен)
Публикувано21.08.05 13:19



Я го дай насам това момче шом ти е притеснено. Малко ми е младо, но предполагам е добре възпитано и с цели в живота. Все ще се напаснем емоционално. Имала съм двама девствени - един на 25 и един на 27. Освен да кажа, че бяха много отговорни и чувствителни момчета, друго "лошо" не мога.



Тема Re: Ако дефинираш нормаленнови [re: Ocoroвeц]  
Автор marlla (insatiable)
Публикувано21.08.05 13:20



ти вече мн философски долявам зе да гледаш на нещата,първо изобщо не сме запознати дали въздържанието е осъзнат ход с ясна цел или "редови"случаи на човек на които просто има проблеми със социалните контакти-при немислещия човек последиците ще са трагични"нередовния полов живот водел до изкривявания"...а бе къде се завря таз мома да каже за какво става дума,че тука се развълнувах,не мога да си изям спокоино динята

леле майкооо,животът ми е поп"фолк"


Тема Re: Той е девствен!!!!нови [re: marlla]  
Автор toranaga (тъпо парче :P)
Публикувано21.08.05 13:22



кофти



Тема Re: Ако дефинираш нормаленнови [re: Ocoroвeц]  
Автор alexbg67 (Black Hole)
Публикувано21.08.05 13:23



Природата ни е моделирала по друг начин... Това забавяне определено е свързано с някакви смущения, били то и социални...

Всичко, от което се нуждаем е Цунами!



Тема Re: Ако дефинираш нормаленнови [re: alexbg67]  
Автор marlla (insatiable)
Публикувано21.08.05 13:24



били ми услужил с човечето си от сигнатурата,че съм сама няколко дена,хахахахха мн предизвикателно си движи пръстите...мисля 4е усещам дори малко гъдел,поне с него да се позабавлявам,м-у другото девствено ли е?

леле майкооо,животът ми е поп"фолк"


Тема Re: Ако дефинираш нормаленнови [re: marlla]  
Автор alexbg67 (Black Hole)
Публикувано21.08.05 13:26



Като се върна от побиричката, с удоволствие, но е много разюздано...

Всичко, от което се нуждаем е Цунами!



Тема Re: Ако дефинираш нормаленнови [re: marlla]  
Автор 3EЛEHИЯ ФPEДИ (зелена мъгла)
Публикувано21.08.05 13:27



На усмивка на живо бих реагирал, но на иконка реакция няма да има. Не виждам причини.



Тема Re: Ако дефинираш нормаленнови [re: marlla]  
Автор Ocoroвeц (Петър Осоговец)
Публикувано21.08.05 13:27



Те с тия неща се занимават психолозите. Далеч не всички техни пациенти, били пък те и само потенциални са ненормални и имат проблем с общуването. Тоест... не всички на по 25, девствени, са задръстени ръбове. Това искам да кажа изначално.


---
In Neci Renascor Integer

Тема Re: Ако дефинираш нормаленнови [re: alexbg67]  
Автор marlla (insatiable)
Публикувано21.08.05 13:28



знам аз къде да питам

леле майкооо,животът ми е поп"фолк"


Тема Re: Ако дефинираш нормаленнови [re: alexbg67]  
Автор Ocoroвeц (Петър Осоговец)
Публикувано21.08.05 13:30



Така е, прав си донякъде. Но все пак не забравяй, че тази природа е именно толкова красива, понеже е богата и разнообразна. Неимоверно разнообразна. Хора всякакви.


---
In Neci Renascor Integer

Тема Re: Ако дефинираш нормаленнови [re: Ocoroвeц]  
Автор marlla (insatiable)
Публикувано21.08.05 13:31



Разбрах те добре...просто маи исках да обясня ама отдалеч захванах-колко е безпредметен спора ако не знаем какви са причините за въздържанието

леле майкооо,животът ми е поп"фолк"


Тема В много теми се случва таканови [re: marlla]  
Автор Ocoroвeц (Петър Осоговец)
Публикувано21.08.05 13:34



- бягаш по тъч линията и се занимаваш със съвсем други неща.

Аааа, чакай сега, въздържанието е друго. Нали говорехме за начало на полов живот?!


---
In Neci Renascor Integer

Тема Re: Ако дефинираш нормаленнови [re: 3EЛEHИЯ ФPEДИ]  
Автор marlla (insatiable)
Публикувано21.08.05 13:35



стига се надува-въпроса е да реагираш тук....то на живо ако не те накарам да се усмихнееееш,мани,по-добре да пускам тема"що никои не ме ебава" пък нека да питам и да чакам да ме успокоява някои"че всичко е в рамките на нормалното и виждаш ли сега,всеки има такива моменти"хахахахахахахаха

еииииииииии тая кирилица ми съсипа младините еиии

леле майкооо,животът ми е поп"фолк"


Тема Re: В много теми се случва таканови [re: Ocoroвeц]  
Автор marlla (insatiable)
Публикувано21.08.05 13:40



ако липсата на полов живот е осъзнат избор,то тя автоматично се превръща във въздържание,един-два пъти те хващам 4е ме четеш отгоре отгоре..не така с дамите

леле майкооо,животът ми е поп"фолк"


Тема Re: В много теми се случва таканови [re: marlla]  
Автор Ocoroвeц (Петър Осоговец)
Публикувано21.08.05 13:46



Не те чета отгоре отгоре, просто не разглеждам този случай, понеже за мен има осъзната липса на полов живот, която не е въздържание. Тоест... двете не се препокриват 1:1.


---
In Neci Renascor Integer

Тема Re: В много теми се случва таканови [re: Ocoroвeц]  
Автор marlla (insatiable)
Публикувано21.08.05 13:56



аз обаче не мисля така и съм сигурна,че интуитивно тръгнах по прав път,аз съм жена и знам каква рядкост е да срещнеш такъв мъж,,,,но знам и какво търсят тези мъже...за да доразвия тезата си-ще обидя някого така,4е е по добре да спра..интересното е 4е темата не ме вълнува изобщо ама се вкопчих защото долових не6то в цялата тази STORY...спирам..че зех да получавам пак сигнали

леле майкооо,животът ми е поп"фолк"


Тема Re: Той е девствен!!!!нови [re: konkoni]  
Автор ШEПOT™ (с усмивка)
Публикувано21.08.05 13:56



Какво те притеснява в цялата тази ситуацийка хич не ми е ясно.

Явно все на наперени "мачо"-та си попадала, и ролята на ти "моля, другарко" те обърква. Пък и ти си малко жестока към момъка! А той сигурно е доста свястно момче, с което си заслужава не само да си легнеш!

А знаеш ли какъв е гъдела един мъж да ти каже :Благодаря ти, миличко!





Тема Re: Ако дефинираш нормаленнови [re: marlla]  
Автор 3EЛEHИЯ ФPEДИ (зелена мъгла)
Публикувано21.08.05 14:02



Ми отде да те знам на живо на какво мязаш? Ако си най-хубавата студентка от ВМЕИ-то няма защо да се чудиш ако взема да побягна.



Тема Re: В много теми се случва таканови [re: marlla]  
Автор Ocoroвeц (Петър Осоговец)
Публикувано21.08.05 14:05



Е, развивай де, какво ти пречи. Няма кой да обидиш просто. И мен не ме вълнува много... все пак - кой когато си реши - тогава да почва.


P.S. Не можеш да наречеш въздържание липса на достатъчен интерес. Някои хора не ги вълнува особено секса. Пример от личен опит - имах 3 годишна сексуална пауза. Никакъв секс не съм правил през този период - нито ме е вълнувал, нито съм изпитвал сексуален глад, нито незадоволеност. Не е, защото съм нямал възможности или съм се въздържал.


---
In Neci Renascor Integer

Тема Re: Ако дефинираш нормаленнови [re: 3EЛEHИЯ ФPEДИ]  
Автор marlla (insatiable)
Публикувано21.08.05 14:31



студентка от ВМЕИ не съм но....аиде да не се рекламирам сама,се едно ще се продавам на пазара-не върви-така не е интересно,но няма да побегнеш,вЕрваи ми....няма да казвам дали съм красива или грозна ,но си имам тактика, ще ти трябва време да реагираш...а после няма да ти се тръгва....една дама трябва да знае как хахахахахаххахахахаха се едно си бия среща,я да разгледам аз някоя тема за аналния секс 4е не са пускали от 2 дена и да не се задълбочавам много че току виж сам те поканила на среща

леле майкооо,животът ми е поп"фолк"


Тема Re: Ако дефинираш нормаленнови [re: marlla]  
Автор 3EЛEHИЯ ФPEДИ (зелена мъгла)
Публикувано21.08.05 14:34



Сори... не си падам по аналния секс.



Тема Re: Той е девствен!!!!нови [re: ШEПOT™]  
Автор kotaranko_huliganko (Проскубан котьо)
Публикувано21.08.05 14:43



Е с това ме разбиииии.... !
" Благодаря ти, миличко! "


"....Хората без пороци имат твърде малко добродетели!"


Тема Той бил девствен!!!!нови [re: konkoni]  
Автор kotaranko_huliganko (Проскубан котьо)
Публикувано21.08.05 14:45



...а ти не си ли ?

"....Хората без пороци имат твърде малко добродетели!"


Тема Re: Ако дефинираш нормаленнови [re: 3EЛEHИЯ ФPEДИ]  
Автор marlla (insatiable)
Публикувано21.08.05 14:46



абе днес аз ли не мога да пиша,4е никои не ме разбира...маи ще полегна

леле майкооо,животът ми е поп"фолк"


Тема Re: Той е девствен!!!!нови [re: konkoni]  
Автор Sag (divine sinner)
Публикувано21.08.05 15:57



Имам близък приятел, няколко месеца по-голям от мен, т.е. вече навърши 27 и започна 28: И ТОЙ Е ДЕВСТВЕН!
При него обаче индиректно се дължи на комплекс от причини, основно свързани със семейството и училището -- никой никога не му е казвал да не се вижда с момичета или подобни глупости, но лайфстайла му е така променен, че няма място за жени в живота му.



Тема Re: О, времена, о, нрави!нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Sag (divine sinner)
Публикувано21.08.05 15:59



Девствеността е лечима, но само ако се открие навреме :-)



Тема Ех, прочетох коментаранови [re: konkoni]  
Автор konkoni (минаваща)
Публикувано21.08.05 16:01



Вижадам,че чак до спор стигнахте,но наистина не ви обясних как стоят нацяло нещата!Първо да спомена на интересуващите се,че съм на 22г и съм имала сексуални контакти и не съм девствена.Може би ако бях нямаше да има по-готино от товаНе мога и да си помисля колко ли диво щеше да бъдеХайде стига съм се бъзикала,защото наистина се притеснявам!
А за него може би има наистина някакви такива проблеми със социалните контактите и с жените-просто е в среда,в която не се среща с много жени.Спортист е,състезания,тренировки,ала бала,а когато не тренира е пред компютъра,това му е другата слабост.Не излиза много по кафета и дискотеки и явно и затова нее срещнал човека.Имал е някаква по-сериозна вразка ,но с много по-малко момиче и просто не са стигнали дотам.Поне той така ми казва!Иначе ми изглежда нормално момче,но с това че се отличава от другите малко по мислене за нещата от живота.Както казах има си собствени принципи!!
По въпроса дали е нормално развит незнам-не съм успяла да надзарна тамНо и аз съм се замисляла върху този въпрос,Всякакви глупости ми минават през главата?????
А също и на това,че той се притеснява може би малко че не го е направил досега!Че знае,че може би жената, с която ще бъде няма да и хареса да е с него,защото няма опит.И че всички жени си мислят че е побъркан да не го е направил досега.Но той не е срещнал истинския човек и не искал да иде да си легне с някоя "курва".............
Каза ми каква ситуация сме ние двамата като в някакав филм-ти жена търсена от много мъже,а аз девственик.Какво ли ще се случи с филма-ме попита....

Редактирано от konkoni на 21.08.05 16:17.



Тема Ле-ле...нови [re: konkoni]  
Автор majemela4ka (жарка блондинка)
Публикувано21.08.05 16:06



Спортист* - девственик! Такова жУвотно нЕма!

Всичко щеше да е супер, ако не беше употребила думичката "к..ва". Ако е цитирана от неговите изказвания, бЕгай надалече... вЕрно е сбъркан!



________
* да не е състезател по... ми то нЕма такива... спортисти.



Тема Re: Ех, прочетох коментаранови [re: konkoni]  
Автор marlla (insatiable)
Публикувано21.08.05 16:14



един мъж не е ли целодневно надървен-не ми го смятаи нормален

аиде,усещам че някои ще ме заяде еи сегаама кво ли ми пука,секи луд си намира луд-аз така съм се спасила

леле майкооо,животът ми е поп"фолк"


Тема Re: Ех, прочетох коментаранови [re: konkoni]  
Автор kotaranko_huliganko (Проскубан котьо)
Публикувано21.08.05 16:27



" Но той не е срещнал истинския човек и не искал да иде да си легне с някоя "курва"............. " С това изричение излиза е за него 95 % от жените са курви ! Егати .... ( спестявам епитета от уважение към теб ) мен ако питаш ....

"....Хората без пороци имат твърде малко добродетели!"


Тема Много ясно, че ще те заяденови [re: marlla]  
Автор Ocoroвeц (Петър Осоговец)
Публикувано21.08.05 16:32



Жените разправят, че мъжете са животни, а същевременно искат да са надървени примитивно по цял ден. И даже не бил нормален, ако не му бил дървен цял ден.
Не забравяй, че тъпите и прости мъже дето мислят с пишките си и само как да си го вкарат са доста, ама не са всичките мъже.


---
In Neci Renascor Integer

Тема Re: Ех, прочетох коментаранови [re: marlla]  
Автор kotaranko_huliganko (Проскубан котьо)
Публикувано21.08.05 16:42



Няма бе ...няма да те бием ( много )

"....Хората без пороци имат твърде малко добродетели!"


Тема бе -нови [re: konkoni]  
Автор ceлянинъt (член-простак)
Публикувано21.08.05 22:13



я му помогни на момчето - колкото по-бързо, толкова по-добре...
по-затворено е момчето, притеснявал се е от първия път - нормално за доста момчета...
затова - внимателно, с такт и страст - действайте...

ааама па ха! кво има толкоз да се чудите...

простак, простак - но вече европеец!


Тема Re:Абе,вие погребахте момчето!:)нови [re: konkoni]  
Автор druziLa* (sysredoto4ena)
Публикувано21.08.05 22:55



Само на 23 девствен.Ех,каква романтика се крие в него!
Свещи,полупритъмнено,свян,ухание на младост... Ох,да не продължавам...че... ще намокря стола.



Тема Re: Той е девствен!!!!нови [re: konkoni]  
Автор Niamh ()
Публикувано22.08.05 00:14



За да не се повтарям, ще кажа само следното: ако няма наистина основателни причини за въздържанието си, то е много вероятно самия той да не е особено сексуален тип мъж. Ти ще си провериш и ще разбереш за себе си дали това те устройва, ако се окаже вярно.

Perception is a function of expectation and content is a function of context. H.S.


Тема Re: Ех, прочетох коментаранови [re: kotaranko_huliganko]  
Автор konkoni (минаваща)
Публикувано22.08.05 01:44



Ами това с епитетите го добавих аз - не ми е казал точно това.А просто,че не е от онези момчета,които биха го направили с някоя просто ей така,защото трябва да не е девствен по правилата на тази възраст.Аз го попитах добре бе човек-не ти ли се е искало да го направиш досега да разбереш какво е чувствотоИ той- да ама не съм,защото не съм намерил специалния човек.Малко по женски звичи,ама съм си такъв така съм решил.Каза ми,че за него сексът не е най-важното нещо и не се стрми към него.И сега днес цял ден е някакав нервен-каза че мислил нещо,което го притеснява и аз попитах какво е,а той каза сега не мога да ти кажа,но знам че трябва да ти го кажа и ще го направя И сега минават сто хиляди мисли-ами ако е нещо сварзано с това-дали наистина е нормален....или има някакви проблеми....Майче наитина трябва да се загледам повече или да бягам и аз незнам какво да правя



Тема Какво ще ти каже ...нови [re: konkoni]  
Автор kotaranko_huliganko (Проскубан котьо)
Публикувано22.08.05 04:02



На бас , че ще ти каже ... " Нека ти си ми първата " ( Специалния човек с който може да го направи ) ..уф к'ви сте-е-е ... Абе какво ме вълнува ... Като се харесвате вземете се

"....Хората без пороци имат твърде малко добродетели!"


Тема Re:Абе,вие погребахте момчето!:)нови [re: druziLa*]  
Автор kotaranko_huliganko (Проскубан котьо)
Публикувано22.08.05 04:05



Романтика и тихи конфликти с вътрешното му Аз

"....Хората без пороци имат твърде малко добродетели!"


Тема Re: Той е девствен!!!!нови [re: konkoni]  
Автор malka_no_ve4e_znae (непознат )
Публикувано22.08.05 18:57



Сега ще ти го опиша твоя сладур,ти само ми кажи дали съм близо до истината или не Като малък е нямал много приятели, като голям минаги е бил в периферията на нещата, винаги на купоните (малкото,на които е бил) е седял и е гледал от ъгълчето какво се развива около него,как готините момчета и не толкова готините се уреждат с мацки,а той седи ли седи и добре че може да се напие като прасе,та поне от едно време натам да престане да забелязва какво става около него и как той както винаги си е останал абсолютен аутсайдер.От друга страна неговата драма е,че той не може да се примири с това че е аутсайдер,той се има за нещо много по-добро и по-специално (затова и трябва да се чука само с най-специалната жена) от останалите говеда,все пак е спортистче момчето,пък и поназнайва това онова от компютърните науки.Та така.... дотук добре.
Поради тая причина той е останал девствен до 23-год. възраст.Не стига това,ами се опитва да се убеди и най-вече останалите,за да не го помислят за смотаняк,че причината за това не е, защото е смотаняк,а защото виждате ли той чакал специалната жена.А всички ние дето сме почнали половия си живот къде къде по-рано сме пълни скапаняци,щото заради единия хормон не сме дочакали специалния за нашата специална особа човек.Сега не мога да твърдя обаче със сигурност дали е грозен или има някаква външност,това трябва ти да кажеш,но и двата варианта се допускат.Тоест в никой случай причината за това че жените не са му вързвали до тая възраст не се дължи на външността му.Поне няколко клубарки ще се намерят (включително и аз) да потвърдят,че им се е случвало да бъдат страхотно възбудени дори и от мъж,който не е най-големият сладур,но въпреки има нещо,с което страшно много ги привлича и побърква.Просто твоят човек е една невзрачна фигурка,която с нищо не е успяла да направи впечатление,на която и да е жена,независимо колко пияна или надрусана е била.Най-вероятно той е супер мълчалив и когато го заговори някой,още повече жена не може да обели и дума.Също толкова вероятно е,че той се скъсва от чекии всяка вечер пред компютъра пред образа на готини каки,които в реалния живот не биха му обърнали и капчица внимание (ти сама казва,прекарвал доста време пред компютъра,ако не се лъжа)
И изведнъж,миличка (силно се надявам да не си ми се разсърдила от всичко което изписах до момента за твоя прекрасен романтичен и единствен по рода си любим) ти се появяваш на ограничения му хоризонт.По някакви причини (любопитство може би ако смея да предполагам,това вече ти сама ще кажеш),ти си го забелязала.Той съзнава,че може би скоро няма да му се удаде такава възможност някоя жена да го забележи и знае,че трябва по някакъв начин най-после да се превърне в нормален мъж и да не се свива постоянно в ъгъла,когато приятелчетата му (ако има такива) обясняват подробно как са изчукали поредната яка кака.Естествено,той знае (гледал е по филмите,чел е книжки),че някои жени много ги кефи да се изживяват като учителки или да им падне в ръцете някое невинно младо момченце с още по-невинни помисли.Както виждаме досега, това се оказва негова доста печеливша стратегия.
Така че изводът ми е следният:на момчето му се чука та две не вижда,ама не знае как да си поиска.Очаквай в скоро време от негова страна да последва нещо като: "Мисля че ти си тази специална жена,която съм търсел и за която съм се пазил толкова години.Искаш ли да си ми първата?Това ще е много важно за мен,точно ти да си ми първата"
Ееееех жени, еееех жени..... защо не съм мъж,нямаше да имам никакви проблеми.
Ако си стигнала дотук в четенето (а това ще докаже,че имаш голямо търпение,което ще ти е необходимо в отварянето или както там се казва на таковането на девственик) и си съгласна с това или с част от това,ще ти кажа какво се случва после.
P.S. И.... няма да се сърдиш,нали?



Тема Re: Той е девствен!!!!нови [re: malka_no_ve4e_znae]  
Автор konkoni (минаваща)
Публикувано22.08.05 19:34



Ами не си права,но не ти се сърдя!!!!Не е от тези смотаняците.Напротив има си много приятели и то истински,не се налива на купони и не виси свит на масата в ъгъла.Но все пак не мога да бъда сигурна в човек,когото познавам от 20 дни?????????????
Може би наистина е имал моменти, в които не са го интересували връзките с жени.Доколкото знам майче навремето е хлътнал по някаква мадама,но не след дълго са се разделили и той се е скапал тотално от товаИ това е оказало някакви влияние върху възприятията му за жените.Това,за което е мислел онова момиче се е оказало пълна противоположност.Може би го е било страх да не бъде наранен по подобен начин от нова жена и е започнал да не мисли за тях като обекти ма сексуални желанияНезнам наистина какво е,но не ми прилича на този род момченца "задръстен мухлю".Има нистина нещо по-различно при него и като мислене и като възприятия за живота

Редактирано от konkoni на 22.08.05 19:37.



Тема Re: Ле-ле...нови [re: majemela4ka]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (не е ли ясно?)
Публикувано22.08.05 19:46



Има и такива животни. Ще цитирам един такъв. На въпроса ми:
- Не ти ли е липсвал секса?
Отговори:
- Не знаех какво е. От момента, в който разбрах вече почти не можех да спра.
Цитирах почти дословно.

Стига простотии бе, тате!


Тема Re: Той е девствен!!!!нови [re: konkoni]  
Автор nick cave (nik'vi titli!!!)
Публикувано22.08.05 21:00



Ебати начина да те изчука, честно:-)))))))) Ма ти верно ли се вързА, че е карАл на чекии досега бе душа златна:-))))) Олеле малеле:-)))



Тема Re: Той е девствен!!!!нови [re: nick cave]  
Автор konkoni (минаваща)
Публикувано22.08.05 22:58



Ми незнам дали съм се вързала,но майче аз трябва да го..............а не той мен.Което ме притеснява



Тема Re: Той е девствен!!!!нови [re: konkoni]  
Автор pepiiii (непознат)
Публикувано22.08.05 23:26



давай мила- ти си това което ще изпуснеш днес утре не идва



Тема Re: Той е девствен!!!!нови [re: pepiiii]  
Автор Blue Eyes (люта чушка бях)
Публикувано22.08.05 23:29



Мдам, като е деФствен мо'е да е с два хуя, не се знае...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.