Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:13 16.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Умно тъпи!нови [re: Бибepoнъ..]  
Автор Kalinski (Kyндaлини)
Публикувано08.10.01 12:33





***


Тема Re: Ти без кво си?!нови [re: Kalinski]  
Автор Caprice ()
Публикувано08.10.01 16:13



Май ще се справя и сама с копи и пейст...
Изкуфяла и...тъпоумна...е това надали съм,но за сметка на това ясно ми даде да разбера ти какво си в същност...
...
Това е повече от достатъчно!!!:)



Тема Ми де да знам!нови [re: Caprice]  
Автор Kalinski (Kyндaлини)
Публикувано08.10.01 16:36



Сигурно си просто недоскив! Как може да се връзваш на това, което аз си мисля за теб?! А бе май си и нещо от онова, което преди писах!

***


Тема Re: Ми де да знам!нови [re: Kalinski]  
Автор Caprice ()
Публикувано08.10.01 16:49



Сега пък и..недоскив!!!Баси мамата !Направо си задавам въпроса вече к`во съм наистина...
Посочи ми поне едно нещо да ми е наред...


Не ми се връзвай,паднах под монитора от смях...:)))



Тема Браво! Така те искам, а не като преди "цивр-циврнови [re: Caprice]  
Автор Kalinski (Kyндaлини)
Публикувано08.10.01 16:55



ква си гадна мааааа да ме наричаш тука неква, дето не съм, ти кво знаеш за мен, ма..." нещо такова де Значи, преди яко ме ядоса, щото аз пък го харесах тоя разказ, само че казах, че реално ми е далечен, ма тва не значи - не става, става, много ми хареса като история, просто си я докарах до мен си и ми беше чужда, толкова и ти като ми изпраска еднаааааа и аз лелееееее и така иначе, не исках да те обиждам, затва и Биберонъ се смути от "тъпоумно", щото то не беше с цел обида, вече трябва да си ме разбрало. Ше се чукнем ли приятелски на 11-ти, гледам тука вече стана навик клубния купон, още малко и професия ше си го докарат!

***


Тема Re: Браво! Така те искам, а не като преди "цивр-циврнови [re: Kalinski]  
Автор Бибepoнъ.. (добре познат)
Публикувано08.10.01 16:58



Направо се ВЪЗМУТИХ :))))

п.п.Бах ти играта......пълно капо

Редактирано от Бибepoнъ.. на 08.10.01 16:58.



Тема сМУТИ или възМУТИнови [re: Бибepoнъ..]  
Автор Kalinski (Kyндaлини)
Публикувано08.10.01 17:00



все тая, нали се повтаря МУТИ-то, все тая

***


Тема Re: Браво! Така те искам, а не като преди "цивр-циврнови [re: Kalinski]  
Автор Caprice ()
Публикувано08.10.01 17:51



Ми...к`во!?Що да не се чукнем,ти к`во пиеш!?
Обаче аз ...да знаеш съм чисто нова тука/в тоя секс де!:-)/,така,че купона малко ще ми е чужд...
..
Ти пък к`во ми се ядосваш...Аз съм си такава ей - на!Приказвам си ги когат к`вит ми дойдат,...ама не съм те обиждала де...пък ти..."Квазимодо си та Квазимодо",накрая,кат ме изкара и недоскив...ми к`во прехвърлих се три пъти през стола,вързах се на фльонга и паднах от смях по корем...И то за к`во!?!?
За един разказ /дет не го знам истина ли е или не!?/Ама ми хареса т`ва момче `как пише....шшшшшт да не ме чуят пак!!!Най-хубавото обаче е,че всичко завърши с усмивки....аре сега....Чао,ще се сблъскаме /сигурна съм!/ някъде пак!!!



Тема Re: Браво! Така те искам, а не като преди "цивр-циврнови [re: Бибepoнъ..]  
Автор Caprice ()
Публикувано08.10.01 17:59



Биберонъ,това гадното беше по мой адрес/дето те възмутило де...или поне така ми се стори!?/.Аз го попреглътнах,ама...
Тъпоумна ме изкараха,много лошо...ако бях продължила....следващата фаза щеше да е...вдлъбнатина!!!
Нищо!Преглътнах горчивия хап!Къде със зор,къде без...
Наистина на теб това,как ти прозвуча...?



Тема matrixнови [re: Cтpaнниk]  
Автор peya ()
Публикувано08.10.01 19:13



Merci! Nadiavah se i razkazche da ima... :-)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.