Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:15 22.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема ~~Разказ с неочакван край ....  
Автор Cтpaнниk (непознат )
Публикувано05.10.01 04:57



Реших да ви разкажа една история, в която аз съм в ролята на глупака. Една история с обикновено начало и неочакван край, в чиито финал се почувствах като пълен кретен и отвратен от себе си мръсник, а едновременно с това странно доволен от случилото се.

Сега, като прочетох разказа си отново, преди да го публикувам, ми се вижда малко дълъг, но, все едно вече е 4 часа през ноща и нямам капацитет да го редактирам, така че ще го оставя както си е, и ще ви помоля да ме извините ако някъде съм бил по-обстоятелствен от необходимото ...

Имах преди години една колежка във фирмата където работя. Момичето все се оплакваше, че не може да спи. Ама хич. Дни наред, до пълно изтощение. И въпреки това не заспива ... Пие приспивни хапчета, нещо и става и повръща от тях непрекъснато, а и съня който и дават е един такъв никакъв, изтощителен и безполезен. Ходи на лекар, ясно колко и помагат лекарите - хич ... Тъжна картинка: проблем, без идея за оправяне, и така месеци наред.

Бяхме (горе-долу) добри приятели, макар, че често се спречквахме за някоя дреболия от ежедневието. Абе, хайде да не го усуквам, не я харесвах много, макар, че на външен вид си я биваше. Ама се държах прилично и не го показвах.

Една вечер бяхме останали да работим до по-късно, и след работа отидохме да вечеряме. И двамата уморени почти до изнемога, защото беше (примерно) 5-ия пореден ден в който работим от щом-се-събудим докато-издържаме ... имахме да предаваме някакъв си много важен (както ни се струваше тогава) проект, напълно забравен в момента ...

И към края на вечерята, тя, с един такъв тихичък и много монотонен глас, ми се оплака, или дори не оплака, ами така си нареждаше на себе си, как сега ще стои часове наред и ще се чуди какво да прави до сутринта, и колко мъчително минава времето, и как час по час само гледа колко се е преместила луната и как това е единственото хубаво нещо, тази луна, която се мести надясно по прозореца с обещанието че все някога ще стигне до края му ...

И, то си е ясно, поканих я да спи при мен тази нощ. Наистина ми се стори много нещастна, и, уж нямаше да се любим, ами просто за да не е сама. Така и обяснявах на излизане от кръчмата и наистина го мислех тогава, на път за към къщи.

Както и да е, пристигнахме у дома, и си легнахме. Аз я гушнах откъм гърба и (нали обясних преди малко, колко бяхме уморени) съм заспал. Тя обаче - не ... и така минали няколко часа. И посред нощ се събудих.

И в просъница, като ме доядя на това и безсъние и в някакъв изблик, и аз не знам на какво, не беше ни обич, ни яд, не мога да го обясня точно но и до днес помня как се чувствах тогава, започнах да я целувам навсякъде .... без въобще да я питам иска ли и т.н.

И тя отначало много шашнато се дърпаше, ама после притихна една такава, и някак си мълчаливо се остави на течението на нещата ... Докато не започнахме да се любим в онази поза, дето тя си слага краката на раменете ми, много проникваща (който я е опитвал - знае за какво говоря). И така, около два часа (буквално!) ... Не знам какво ни стана, но като се впихме един в друг, не можахме да се откъснем сума ти време. Аз си летях някъде из облаците, а тя отначало се сдържаше, но после закрещя от удоволствие ... (горките съседи! сигурен съм, че ги събудихме и не им дадохме никакъв шанс да заспят отново ;))

И после тя си заспа. И хем така, красиво си заспа, с две ръце под главата, като малко дете. Спала си така до обяд на следващия ден. Хич и не я будих сутринта, ами и оставих ключове, бележка и топло кафе в термоса на кафеварката ...

Да, и после, още няколко пъти го правихме, все по този начин ... И се превърна в нещо като борба, никакви ласки последните пъти нямаше, ами нещо като хапчето приспивателно за нея, а за мен някаква, как да кажа, победа - над нея, над ситуацията, и аз не знам над какво точно. Странни емоции, сигурно няма да ги разберете, защото и аз не бих ги разбрал, без да съм ги преживял ...

И така, продължихме да го правим известно време, без някакви сериозни намерения, и двамата го знаехме, защото въобще не приличаше да сме един за друг, нито физически, нито като типове хора ...

На мен, разбира се, ми беше хубаво, но някак си странно, едно такова, само физическо, а и на нея така, ама ни стана навик да го правим точно по този начин, и точно в тази поза. Иначе, в нормална ситуация, не бихме създали такава връзка, на никой от двама ни нямаше да му е интересно.

И така, минаха (примерно) 2 месеца. Докато един ден тя изненадващо обяви, че напуска фирмата. И като се покри вдън земя след това, нито можех да я открия, нито тя се обади повече. Не че съм я търсил много усърдно де, нали обясних че нямахме кой знае колко дълбоки чувства ...

Обаче се мина малко време, и аз се замислих за разни дреболии, дето преди не ми изглеждаха важни, ама сега някак си се бяха наместили една с друга и придаваха странни нюанси на цялата история. Тази странност се усещаше в много неща. И в това как набързо напусна фирмата, и в това, че докато траеше "връзката" ни, ми се струваше, че през следващите един два дни след като сме се любили тя страни от мен, и дори някак си и беше неприятно самото ми присъствие, а после отново ставаше благоразположена, и в това че не даде смислено обяснение каква "друга работа" си е намерила и няколко още такива подобни неща ... И колкото повече мислех и си спомнях, толкова тези "дреболии" ми се виждаха по-неестествени, капки фалш някакви, дето разваляха цялата история.

И, понеже знаех в кои заведения обича да ходи, и въобще как да си прекарва времето, пообиколих 2-3 дни привечер тези места, и накрая "случайно" я срещнах в едно от тях.

Видя ме, позна ме, усмихна се, и тутакси настръхна в някаква защитна реакция.

Бях се подготвил да видя как ще реагира и затова забелязах и запомних всичко. Бях си приготвил и какво и как ще кажа (мога да съм доста убедителен като реша), и, абе, накратко: убедих я да ми разкаже какво всъщност се е случило с нея.

Първо не искаше да разказва, после ме предупреди че няма да ми хареса каквото ще каже, но аз все настоявах и настоявах, нали затова бях дошъл. И ето какво ми разказа накрая, с доста отмъстителен тон:

С теб разбрах, каза, какво било това удоволствие и болка в едно. Защото (тя е 1.55 висока, малко същество) всъщност много я боляло като съм влизал толкова дълбоко в нея, и така се уморявала от тази болка, а в същото време и се искало да я пронизвам цялата, още и още, и "нищо да не останело от нея" (?!) и затова крещяла така - от страст и болка, и хем и се искало всичко да свърши още сега, хем да продължава часове ... и че така се уморявала от тези емоции, че после потъвала в "безпаметен сън", едва ли не само с мисълта да не се събуди и да и се наложи да ги изтърпи отново ... много живописно и с подробности (които ще ви спестя, а и на себе си спомена за тях) ми обясни точно как се чувствала разкъсана на сутринта, и защо за нищо на света
не и се искало пак да става така, ама после, след няколко дни, когато хем не спяла и хем ме гледала в офиса по цял ден, първичните инстинкти взимали връх в забуленото и от безсънието съзнание и отново и отново изтърпявала едното разкъсване за да прекрати другото (безсънието) и как се люшкала между тези два полюса до полуда ...(преразказа е с мой думи, не бих могъл да я цитирам точно, но смисъла и стила на изказ са много подобни ... ) ... и как накрая толкова се мразела, а и мен, на следващия ден, че се притеснила да не направи нещо неконтролируемо (не уточни какво) пред колегите ... и така, нямала избор и решила да се махне, макар че работата много и харесвала, и колегите също ...

И други неща разказа, не всичко съм запомнил, защото, макар и да се бях подготвил, толкова се стъписах от неочаквания обрат на разказа и всичките живописни физиологични подробности, че загубих дар слово и всякаква представа за нещата ... помня от този епизод най-вече разплаканите и очи и ядния жест с който бършеше сълзите си, точно преди да прибави поредната отмъстително разказана подробност ... (жените, мисля си аз оттогава, инстинктивно знаят как да използват мъжкото стъписване пред величието на Физиологичното, но това е друга тема ...)

Нямам думи (клише, но истина в случая!) да опиша колко абсолютно отвратително, смазан и скапан, се почувствах след този разказ. И от това, че така съм мъчил някого, и защото съм бил толкова сляп да не забележа, и то дори не сляп, (всъщност съм доста наблюдателен и съобразителен), ами по-скоро тотално незаинтересован за човека до себе си и заслепен от стандартните предразсъдъци (всичко това е за малко, тя го знае ...и т.н.) и т.н.

И ... колкото и да е странно да го кажа: Чувствах се и доволен. От преживяното.

Имаше нещо в този секс. Нещо неописуемо и дълбоко и истинско. Нещо, което аз, господин Праволинения, никога не бих признал за приемливо, какво остава пък за хубаво, преди. Аз, разумния кретен, щях да съм ужасен от представата че мога да причиня болка на някого и той да го иска и всичко след това ...
отново и отново ...

Чудно ми е колко от хората, които ще прочетат това Знаят (да, с главна буква) какво се опитвам неумело да разкажа и колко ще игнорират разказа ми като приказки на някакъв (леко) смахнат в интернет.

Ако ви мързи или нямате време да отговорите, можете просто да драснете едно "Разбирам" или "Тъп разказ!" или нещо подобно ...

Хайде със здраве, и благодаря, задето ме изслушахте ...



Тема Re: ~~Разказ с неочакван край ....нови [re: Cтpaнниk]  
Автор Atlanta (GoneByTheWind)
Публикувано05.10.01 06:36



Много хубаво (и точно) си го разказал...
Е, аз наистина знам за какво говориш и мога да ти кажа, че не е толкова необичайно. И няма защо да се чувстваш "пълен кретен и отвратен от себе си мръсник". Сигурна съм, че въпреки противоречивите емоции и тя е доволна от преживяното. А края в никакъв случай не е неочакван.
By the way, не се учудвай, ако след време пак те потърси.

Преди да поискаш нещо, помисли какво си дал!


Тема Re: ~~Разказ с неочакван край ....нови [re: Cтpaнниk]  
Автор peya ()
Публикувано05.10.01 07:53



Az nito znam kakvo si prejivial, nito mislia, che e glupost (mnogo dobre razkazano! ne se otegchih nito vednyj), abe tova postoianno li ti e v glavata ili sega prosto se seti, che mojesh da go razkajesh tuk?



Тема Re: ~~Разказ с неочакван край ....нови [re: Cтpaнниk]  
Автор Satory (budizum...)
Публикувано05.10.01 09:21



Hm, interesna istoria, nadiavam se si stanal pisatel
Chestno kazano razbiram te do niakude i mislia che niama zasto da se chuvstvash oburkan ot tova. Iskale ste go i dvamata - tova e vaznoto. Puk i vsichko e nuzno, dori kato otricatelen opit

Vazna e ne celta, a putia koito ste izvurvish do neia


Тема Re: ~~Разказ с неочакван край ....нови [re: Cтpaнниk]  
Автор Laugh (тцупличка хех:))
Публикувано05.10.01 09:34



разбирам те...



Тема Re: ~~Разказ с неочакван край ....нови [re: Cтpaнниk]  
Автор lngon (profesional)
Публикувано05.10.01 11:07



Super !!!
Styrashno dobre razkazvash... Moga da predpolagam samo kak i kakvo chuvstvash... No v kraina smetka tova sa faktite... Ponqkoga sobstvenoto ni udovolostvie moje da e taka zaslepqvashto che da ne chuvstvame i da ne iskame da znaem kakvo mnenie/otnoshenie/chuvstva imat drugite... Na neq sigurno i e kostvalo strahotno usilie da se otkaje... No pak sigurno nikoi ot dvamata ne sajalqva za tova koeto e napravil... :)))



Тема Излишнонови [re: Cтpaнниk]  
Автор jamie (влюбен)
Публикувано05.10.01 12:56



се тревожиш ! Тя е търсила у тебе точно това ...... затова и не си забелязал дискомфорта и - не го е изразила толкова явно.

С времето тя ще намери себе си. Жалкото е че си бил употребен.

ПП: Не знаеш ли че няй-голямото удоволствие е на косъм преди болката ... ?

Навсякъде ме пипай...


Тема Re: ~~Разказ с неочакван край ....нови [re: Cтpaнниk]  
Автор odd_human ("одобрен")
Публикувано05.10.01 13:05



...той, краят на историята, може да бъде и още по-интересен, meanwhile...
Впечатлен съм от начина по който си представил нещата, и случката също.
Трудно е понякога, да се разбереш, когато ти се случат, ей такива истински неща!
едно време на тези състояния им викаха "амбивалентни" или "фрустрация".
Сега мога да ги нарека "показателни" или "показващи, real things".
А скоро срещали ли сте се с мадамата?

...Странното и необикновеното може да направи живота ВИ необичаен


Тема Re: ~~Разказ с неочакван край ....нови [re: Cтpaнниk]  
Автор Caprice ()
Публикувано06.10.01 13:19



Не ти ли се иска да върнеш нещата обратно...,всмисъл да продължи всичко!?
Явно на теб ти е било добре,....вероятно и на нея.Сега,когато всичко е добило яснота би могло д малки промени просто да си продължи.
..
Може би не това е края...

PS Между другото наистина е написано страхотно,чете се на един дъх!



Тема Re: ~~Разказ с неочакван край ....нови [re: Cтpaнниk]  
Автор kobretti (тъжна)
Публикувано06.10.01 15:58



НИКОЛАААЙЙ, ТИ НЯМА ЛИ ДА СЕ ЖЕНИШ ВЕЧЕЕЕЕЕ????????????










"И не забравяй, че когато се вглеждаш в пропастта, и пропастта се вглежда в теб."


Тема Re: ~~Разказ с неочакван край ....нови [re: Cтpaнниk]  
Автор MlLA^NEJNA (следва ласката)
Публикувано06.10.01 22:14



МОГО ГОТИНО, ЗА ПЪРВИ ПЪТ СИ ДАВАМ ТРУД ДА ПРОЧЕТА НЕЩО ПОВЕЧЕ ОТ 5-6 РЕДА - НО НА КИРИЛИЦА НЕ СЕ ИЗМОРЯВАМ /ОТЕГЧАВАМ ТОЛКОВА.
Колкото за случая - що да си кретен, да не си я карал с вилата на врата - щом дори малко и е било кеф и е имала желание - другото е въпрос на гледна точка

всяка болка е стъпка към съвършенство


Тема Re: ~~Разказ с неочакван край ....нови [re: kobretti]  
Автор momche (Брат Гълъб)
Публикувано07.10.01 02:34



Have you ever had a dream, Neo, that you were so sure was real? What if you were unable to wake from that dream? How would you know the difference between the dream world and the real world?

[аз я пипах]


Тема Re: ~~Разказ с неочакван край ....нови [re: momche]  
Автор peya ()
Публикувано07.10.01 08:12



lele, tochno predi malko gledah matricata za n-ti pyt. ludnica...!!!!!!!!!!!!!!
ignorance is blissssssssssssssssssssssss!



Тема Re: TheMatrixнови [re: peya]  
Автор Cтpaнниk (непознат )
Публикувано07.10.01 13:05



а !

публикувания ми в-не-много-правилния клуб разказ неусетно предизвикал изместване на темата ... под носа на Главния Редактор ;))

чели ли вие скрипта на TheMatrix, първоначалния текст ? интересен стил, уникален .... декларативен, въздействащ и пестелив, оставя те сам да се сетиш за много неща .... и репликите на геройте, фанатично изпипани .... сигурно затова филма станал толкова добър - хем профаниран по американски на места, пък не дразни ....

ако не сте чели, само дайте знак и ще ви го пратя ....

после, (ако дадете още един знак ;)), мога да напиша разказ в подобен стил, отдавна ми се върти в главата .... даже и тема май имам ....



Тема Re: TheMatrixнови [re: Cтpaнниk]  
Автор Lorra (разпознат)
Публикувано07.10.01 13:12



Davam znak. Prashtai

Davam oshte edin znak (jalko, che ne mojesh da vidish belia zaek ).



ne e lesno da si tikva...


Тема Re: ~~Разказ с неочакван край ....нови [re: peya]  
Автор Cтpaнниk (непознат )
Публикувано07.10.01 13:12



ами, постоянно, ти пък ... откъде в 21и век време за подобно постоянство ? ... в 19и са имали, живота тогава едно вълнение бил, една поредица от obsessions [как беше проклетата българка дума ??] ... ;))

в главата ми 100ци неща ... тя верно - голяма (само на размери, уви, не на ум), ама понякога се чудя откъде толкова място вътре ...

може би, изход към хиперпространството има, и там се побират ... ;)



Тема Re: Излишнонови [re: jamie]  
Автор Cтpaнниk (непознат )
Публикувано07.10.01 13:18



не знам (наистина) къде е най голямото удоволствие ... може и там да е ...

а употребен не съм се чувствал. само изненадан



Тема Re: моженови [re: odd_human]  
Автор Cтpaнниk (непознат )
Публикувано07.10.01 13:21



meanwhile, може, да, съгласен съм :)

не, не сме [се виждали скоро], макар бога на клюките да донесе до слуха ми, че питала общите ни познати какво става с мен :)



Тема Re: да,нови [re: Caprice]  
Автор Cтpaнниk (непознат )
Публикувано07.10.01 13:25



иска ми се, понякога, да ...

.... и ти благодаря за добрите думи ... аплодисментите на аудиторията - балсам за душата на автора



Тема ах, как ме издаде, не те е срам ! :)нови [re: kobretti]  
Автор Cтpaнниk (непознат )
Публикувано07.10.01 13:30



НЯМАААА ЗА КОГОООООООО !!!!!!

(не я забравям пропаста ... и тя не ме забравя ... :)



Тема Re: ~~Разказ с неочакван край ....нови [re: MlLA^NEJNA]  
Автор Cтpaнниk (непознат )
Публикувано07.10.01 13:32



благодаря, на теб и НА ВСИЧКИ, за мненията и добрите думи ... взех наистина да се вече ....



Тема Re: да,нови [re: Cтpaнниk]  
Автор Caprice ()
Публикувано07.10.01 14:01



Прочетох и другите ти постинги до тоз и онзи...разбрах,че имаш идея да пишеш нещичко пак!!!
Направи го!!!
Ще бъде истинско удоволствие....за мене...да прочета пак!!!:-)))



Тема Re: ах, как ме издаде, не те е срам ! :)нови [re: Cтpaнниk]  
Автор kobretti (тъжна)
Публикувано07.10.01 15:01



Извинявай мило длугалче, повече няма да плавя така...



...Ама я виж колко умилени девойки събра...нямало за кого, а? Ше кажа аз на баба ти...




"И не забравяй, че когато се вглеждаш в пропастта, и пропастта се вглежда в теб."


Тема Re: TheMatrixнови [re: Lorra]  
Автор Cтpaнниk (непознат )
Публикувано07.10.01 15:19



Пратих. Вече ти е в кутията :)

PS: целия (ми) свят е пълен с бели зайци ;)) да им се чудиш откъде са се взели толкова ...

Редактирано от Cтpaнниk на 07.10.01 15:24.



Тема Re: TheMatrixнови [re: Cтpaнниk]  
Автор momche (Брат Гълъб)
Публикувано07.10.01 15:33



URL?
ili na
momche@haimana.com

[аз я пипах]


Тема Re: ах, как ме издаде, не те е срам ! :)нови [re: kobretti]  
Автор Cтpaнниk (непознат )
Публикувано07.10.01 15:34



Баба ми би си мислила: събра умилени девойки ... (справка: по-горе за вековете .. )

Аз си мисля: написал разказ ...

Ти (всъщност) си мислиш: (да гадая не мога, главата ме заболя още щом опитах)

А баба ми би казала още: вземи да си разтребиш къщата, вместо да слушаш арабски джаз и да четеш TheMatrix ...

Редактирано от Cтpaнниk на 07.10.01 15:37.



Тема Re: TheMatrixнови [re: Cтpaнниk]  
Автор peya ()
Публикувано07.10.01 18:58



Prashtai, prashtai, molia! marta1829@hotmail.com
Merci!



Тема Re: ах, как ме издаде, не те е срам ! :)нови [re: Cтpaнниk]  
Автор kobretti (тъжна)
Публикувано07.10.01 20:17



Истински добрият творец знае кога да се оттегли! :Р


...В действителност си разменил смислово 2 с 3...




"И не забравяй, че когато се вглеждаш в пропастта, и пропастта се вглежда в теб."


Тема Re: ~~Разказ с неочакван край ....нови [re: Cтpaнниk]  
Автор Pocинaнт (препускайки)
Публикувано07.10.01 20:18



Какво излиза като идея от цялата история.Въпросната жена според мен е дълбоко засегната психически , нямам предвид че тя е смахната но нещо в миналото е причинило някакъв стрес който се отразява на съня й.При жените това е особеното че са по-лесно нараними и винаги остава след в съзнанието от от дадена случка .Според мен тя не ти е казала цялата основата на нейното безпокойство.А може би тук щеше да си й от полза и да й помогнеш.В точно този момент тя се нуждае от силна опора до нея, рамо на което може да се облегне с доверие и сигурност.Единственото бягство или поне потискане на нейното състояние е било чрез болката която ти си й доставил през първата ви вечер заедно.Колкото и странно да звучи ти си бил май единствената й възможност за това време.

http://www.gifs.net/animate/gallopani.gif[image][/image]


Тема Re: ах, как ме издаде, не те е срам ! :)нови [re: kobretti]  
Автор Cтpaнниk (непознат )
Публикувано07.10.01 22:59



Хехехехе :)

Кадрил ! ;))

PS. за протола:
не съм истински
не съм добър
не съм творец
не съм тук за да се оттегля
( дори и да знам кога )

Редактирано от Cтpaнниk на 07.10.01 23:06.



Тема Re: TheMatrixнови [re: peya]  
Автор Cтpaнниk (непознат )
Публикувано07.10.01 23:07



пратих ви на всички, ама хайде някой дето има сайт да го сложи там и да paste url-то тук ? ....



Тема Re: TheMatrixнови [re: Cтpaнниk]  
Автор peya ()
Публикувано08.10.01 05:49



Molia ti se, nishto ne si pratil!



Тема Прочетох тенови [re: Cтpaнниk]  
Автор Kalinski (Kyндaлини)
Публикувано08.10.01 11:55



Беше ми интересно и странно нереално, че е възможно всичко това толкова време, без капка възникване на някакво чувство между двамата, без никой да поиска и още нещо... Нейното решение е слабо за мен, което ме настрои да не я харесам. Ти... чудно... никой от вас не се е замислял за вас... чак на края си проявил любопитство, тая история ми е далечна, не ми пасва.

***


Тема Re: ~~Разказ с неочакван край ....нови [re: Cтpaнниk]  
Автор Бибepoнъ.. (добре познат)
Публикувано08.10.01 12:18



Не знам дали си кретен и мръсник , но за едно нешто си прав .
Глупак и то голям си


п.п.Бах ти играта......пълно капо


Тема Re: Прочетох тенови [re: Kalinski]  
Автор Caprice ()
Публикувано08.10.01 12:19



Всички разказани истории ли трябва да ти пасват !?
Би било скучно,не мислиш ли...
Това е просто ...НЕЧИЯ история,даже може и да не е истинска,какво пък,това прави ли я по-малко увлекателна!?



Тема Re: ~~Разказ с неочакван край ....нови [re: Бибepoнъ..]  
Автор Biscuit ()
Публикувано08.10.01 12:21



Ако ми кажеш, че си прочел тоя ферман от край до край, за да стигнеш до извода, че е глупак...
Аз се отказах още на първото изречение - то беше ясно..:)

Либуфта му й майката...


Тема Ти без кво си?!нови [re: Caprice]  
Автор Kalinski (Kyндaлини)
Публикувано08.10.01 12:21



Да виждаш, че съм написала, че ми беше интересно или да ти направя копи и пейст специално за теб, изкуфяло... аре не ми се разправя с тъпоумни!

***


Тема Re: ~~Разказ с неочакван край ....нови [re: Biscuit]  
Автор momche (Брат Гълъб)
Публикувано08.10.01 12:23



you took the blue pill...

[аз я пипах]


Тема Бишкотанови [re: Biscuit]  
Автор Бибepoнъ.. (добре познат)
Публикувано08.10.01 12:24



Мамка му прочетох го целия !!
От няколко дни го гледам и все не стигах до края
Съжалявам естествено .......

п.п.Бах ти играта......пълно капо


Тема Re: Ти без кво си?! тъ....нови [re: Kalinski]  
Автор Бибepoнъ.. (добре познат)
Публикувано08.10.01 12:28



питам нешто
кво е тва тъпоумни ?! ;))

п.п.Бах ти играта......пълно капо


Тема Умно тъпи!нови [re: Бибepoнъ..]  
Автор Kalinski (Kyндaлини)
Публикувано08.10.01 12:33





***


Тема Re: Ти без кво си?!нови [re: Kalinski]  
Автор Caprice ()
Публикувано08.10.01 16:13



Май ще се справя и сама с копи и пейст...
Изкуфяла и...тъпоумна...е това надали съм,но за сметка на това ясно ми даде да разбера ти какво си в същност...
...
Това е повече от достатъчно!!!:)



Тема Ми де да знам!нови [re: Caprice]  
Автор Kalinski (Kyндaлини)
Публикувано08.10.01 16:36



Сигурно си просто недоскив! Как може да се връзваш на това, което аз си мисля за теб?! А бе май си и нещо от онова, което преди писах!

***


Тема Re: Ми де да знам!нови [re: Kalinski]  
Автор Caprice ()
Публикувано08.10.01 16:49



Сега пък и..недоскив!!!Баси мамата !Направо си задавам въпроса вече к`во съм наистина...
Посочи ми поне едно нещо да ми е наред...


Не ми се връзвай,паднах под монитора от смях...:)))



Тема Браво! Така те искам, а не като преди "цивр-циврнови [re: Caprice]  
Автор Kalinski (Kyндaлини)
Публикувано08.10.01 16:55



ква си гадна мааааа да ме наричаш тука неква, дето не съм, ти кво знаеш за мен, ма..." нещо такова де Значи, преди яко ме ядоса, щото аз пък го харесах тоя разказ, само че казах, че реално ми е далечен, ма тва не значи - не става, става, много ми хареса като история, просто си я докарах до мен си и ми беше чужда, толкова и ти като ми изпраска еднаааааа и аз лелееееее и така иначе, не исках да те обиждам, затва и Биберонъ се смути от "тъпоумно", щото то не беше с цел обида, вече трябва да си ме разбрало. Ше се чукнем ли приятелски на 11-ти, гледам тука вече стана навик клубния купон, още малко и професия ше си го докарат!

***


Тема Re: Браво! Така те искам, а не като преди "цивр-циврнови [re: Kalinski]  
Автор Бибepoнъ.. (добре познат)
Публикувано08.10.01 16:58



Направо се ВЪЗМУТИХ :))))

п.п.Бах ти играта......пълно капо

Редактирано от Бибepoнъ.. на 08.10.01 16:58.



Тема сМУТИ или възМУТИнови [re: Бибepoнъ..]  
Автор Kalinski (Kyндaлини)
Публикувано08.10.01 17:00



все тая, нали се повтаря МУТИ-то, все тая

***


Тема Re: Браво! Така те искам, а не като преди "цивр-циврнови [re: Kalinski]  
Автор Caprice ()
Публикувано08.10.01 17:51



Ми...к`во!?Що да не се чукнем,ти к`во пиеш!?
Обаче аз ...да знаеш съм чисто нова тука/в тоя секс де!:-)/,така,че купона малко ще ми е чужд...
..
Ти пък к`во ми се ядосваш...Аз съм си такава ей - на!Приказвам си ги когат к`вит ми дойдат,...ама не съм те обиждала де...пък ти..."Квазимодо си та Квазимодо",накрая,кат ме изкара и недоскив...ми к`во прехвърлих се три пъти през стола,вързах се на фльонга и паднах от смях по корем...И то за к`во!?!?
За един разказ /дет не го знам истина ли е или не!?/Ама ми хареса т`ва момче `как пише....шшшшшт да не ме чуят пак!!!Най-хубавото обаче е,че всичко завърши с усмивки....аре сега....Чао,ще се сблъскаме /сигурна съм!/ някъде пак!!!



Тема Re: Браво! Така те искам, а не като преди "цивр-циврнови [re: Бибepoнъ..]  
Автор Caprice ()
Публикувано08.10.01 17:59



Биберонъ,това гадното беше по мой адрес/дето те възмутило де...или поне така ми се стори!?/.Аз го попреглътнах,ама...
Тъпоумна ме изкараха,много лошо...ако бях продължила....следващата фаза щеше да е...вдлъбнатина!!!
Нищо!Преглътнах горчивия хап!Къде със зор,къде без...
Наистина на теб това,как ти прозвуча...?



Тема matrixнови [re: Cтpaнниk]  
Автор peya ()
Публикувано08.10.01 19:13



Merci! Nadiavah se i razkazche da ima... :-)



Тема Re: Браво!нови [re: Caprice]  
Автор Cтpaнниk (непознат )
Публикувано09.10.01 03:24



/me най-тържествено връчва на Caprice грамота за проявен широк емоционален спектър

Редактирано от Cтpaнниk на 09.10.01 03:29.



Тема Re: Хммм,Страннико...нови [re: Cтpaнниk]  
Автор Caprice ()
Публикувано09.10.01 09:10



...дали дочух и ръкопляскания от залата...или трябва да се обърна към Калински/`щото може да ми измисли и някой слухов дефект!?:)))/,аз си ги събирам и скоро ще ми се оформи такъв портрет,че....сигурно ще избягам от себе си!!!
От сцената Caprice със сълзи на очи,разнежена и полуприпаднала от щастие благодари на Странника за връчената грамота /опитах реверанс,но се препънах,sorry!:)/...



Тема Re: ~~Разказ с неочакван край ....нови [re: Cтpaнниk]  
Автор Hopeless* ()
Публикувано09.10.01 10:56



Хм, преди известно време прочетох един много хубав разказ на Гогол - "Разказ за несподелената любов" - и, макар че тук основната тема не е любов, а секс, все пак има нещо в стила, в изказа, което адски ми напомня за този разказ. Не знам дали автора на тукашното произведение го е чел, но мисля че приликата в звученето е невероятна!
Интересен е наистина, а и щом го сравнявам с Гогол значи и литературно го оценявам.



Тема Re: ах, как ме издаде, не те е срам ! :)нови [re: Cтpaнниk]  
Автор Gyn (непознат )
Публикувано09.10.01 12:10



A AZ KOLKO PYTI TE PITAH!!!



Тема Re: ~~Разказ с неочакван край ....нови [re: Cтpaнниk]  
Автор Tikva (***)
Публикувано09.10.01 14:17



Страник си ти странник...Историята, която разказваш е забележителна и ти е добър урок...Наистина без значение е, когато влизаш в такъв тип отношения дали са за една нощ или за цял живот, най-важното е да усещаш човека до себе си...Страхотно е че си го разбрал, много смело от нейна страна, че ти го е признала и описала...
Странно, Странник, никога до сега ли не си питал тези простички въпрос ипартньора до теб:"Как си? или Как се чувстваш?" - не е толкова ангажиращо да си даваш сметка за усещанията на човека от среща като обратна връзка...И все пак не се обвинявай за нищо, така е трябвало да стане и за двамата...няма грешки в тоя живот има опитност

Животът е прекрасен, когато не е ужасен!


Тема Re: не е таканови [re: Caprice]  
Автор rocпoдин ниkoй (някой си човек)
Публикувано09.10.01 19:07



не съм съгласен с Калина от Благоевград....помисли и ще видиш защо



Тема Re: ~~Разказ с неочакван край ....нови [re: Cтpaнниk]  
Автор peya ()
Публикувано09.10.01 19:42



Misylta mi beshe, che tova iavno te tormozi, a veche e minalo i syvsem spokoino mojesh da go priemesh kato opit v tvoia polza, dobyr, losh, vse e opit.
Vij dori sega kakva signatura si slojih.
Taka de, sega shte ti go napisha, a posle shte si ia sloja.
"Good judgment comes from experience; experience comes
from bad judgment."

Редактирано от peya на 09.10.01 19:47.



Тема Re: не е таканови [re: rocпoдин ниkoй]  
Автор Caprice ()
Публикувано09.10.01 19:57



Хммм,заинтригува ме,предполагам се досещаш защо...
Мисля...



Тема Re: не е таканови [re: Caprice]  
Автор rocпoдин ниkoй (някой си човек)
Публикувано10.10.01 21:43



не се сещам,кажи защо съм те заинтригувал?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.