Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:11 21.05.24 
Градове
   >> Свищов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема АЕЦ-Белененови  
Автор БoEB (новак)
Публикувано10.05.04 19:03



Как мислите какво ще ни даде,и какво ще ни вземе АЕЦ-Белене?



Тема Re: АЕЦ-Белененови [re: БoEB]  
Автор Maйa (илюзия)
Публикувано11.05.04 11:44



.....просто съм против без обяснения......

Връзката поставя в зависимост


Тема Re: АЕЦ-Белененови [re: Maйa]  
Автор БoEB (новак)
Публикувано11.05.04 11:54



В дългосрочна переспектива може и да си права.



Тема Re: АЕЦ-Белененови [re: Maйa]  
Авторbiseru (Нерегистриран)
Публикувано27.06.04 04:07



Докога сме длъжни да се зачитат мнения на глупаци от порядъка на:
"не зная защо ,но съм против АЕЦ".Не прозряхме ли докаде ни доведоха тези мнения-СЕЛСКО СТОПАНСТВО тутално унищожение,ЛЕКА ПРОМИШЛЕНОСТ
същото полужение,за другите отрасли е безмислено да се споменават.
С това темпо на самоунищожение за къкъв жизнен стандарт можем да говорим.С какво ще излезем на международния пазар-е имаше износ на
електроенергия,но намерихме начин да му..............Сега трябва по-находчивите санародници да почнат масово производство на сбещи. Е сбъдвасе лозунгите на глупаците "ПО ДОБРЕ ВОСЪК С КОНЕЦ ,НО НЕ АЕЦ".
Очаквай ни ЕВРОПА ние идваме!!!!!!!!



Тема Re: АЕЦ-Белененови [re: biseru]  
Автор Maйa (илюзия)
Публикувано29.06.04 17:50



.......Приятелю всеки има право на мнение пък било то лошо или добро, когато се научим да уважаваме мненията на хората около нас тогава може би ще направим една крачка към това към което се стремим, иначе е най-лесно да наречем другите глупаци и си решаваме проблема, бих могла да изброя 120 аргумента заради които не искам втори АЕЦ на тази толкова малка държавица, достатъчно е, че виждам изродите които се раждат в Бг вследствие на тъй далечния в километри Чернобил....

Връзката поставя в зависимост


Тема Re: АЕЦ-Белененови [re: Maйa]  
Авторbiser_Узyнoв (Нерегистриран)
Публикувано12.07.04 02:49



МИЛА ПРИЯТЕЛКО,
безкрайно много уважавам мнението на хората,дори когато е аргоментирано
и отразява професионализъм защото именно това го изисква,то аз съм склонен
да се съобразя с това. Но в случая меко казано ми звучи нелепо противопоставяне срещу АЕЦ защото някъде в процес на първи стъпки в тази област се е стигнало до авария.Но ви моля да ми обясните има ли технически
прогрес в които от самото начало да е гарантирало 100% успех.Космуса се атакува с редица инциденти,но продължава.Пътува се с самолети,но и те
аварират,дори и по пътищата ежедневно загиват хиляди хора,но предполагам
вие не искате да върнете файтоните...Примерите са хиляди,но ги оставям на
вас и смятам,че следващия път когато искате да се противопоставите за каквото и да било няма да казвате/ Не зная защо но съм против/



Тема Re: АЕЦ-Белененови [re: biser_Узyнoв]  
Автор Maйa (илюзия)
Публикувано12.07.04 08:25



....Да скъпи приятелю всичко е точно така както го казваш спор няма, не ми се задълбочава на тема технически прогрес..знаеш ли като се замисля колкото и тъпо да ти прозвучи като че ли файтоните ще ми зарадват душата много повече може би защото съм романтик, а не виждам нищо романтично от загиването на хиляди хора, деца ежедневно вследствие на техническия прогрес...даааа трябва да го има, но трябва да се прави така като на първо място се постави опазването на човека и околната среда а това точно тук в Бг е на последно място, че даже и място няма..това е моят дразнител, който ме кара да се противопоставям.....

Връзката поставя в зависимост


Тема Re: АЕЦ-Белененови [re: БoEB]  
Автор koтypak (мърморещ)
Публикувано13.07.04 17:06



Отрицателните последствия са повече според мен. Инвестицията е огромна, а все още не е ясно какво ще трябва да се плаща десетки години след закриването на централата за консервация и съхраняване на отработеното гориво. За периода на експлоатация вероятно ще има печалба за фирмата която ще управлява бизнеса с тока, но и това не е сигурно. Иначе за сигурността съм солидарен с Майя!



Тема Re: АЕЦ-Белененови [re: Maйa]  
Автор koтypak (мърморещ)
Публикувано13.07.04 17:09



Писах те с я накрая...ама не беше нарочно



Тема Re: АЕЦ-Белене [re: koтypak]  
Автор Maйa (илюзия)
Публикувано14.07.04 09:10



...а пък аз нарочно съм сложила в ника си буквата я, тя е много важна.......така че друг път я пиши нарочно...това е една илюзия....това е по - низшата заблуждаваща енергия на Върховния Бог, която управлява материалното творение, състоянието , в което човек е забравил връзката си с Бога...

Връзката поставя в зависимост



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.