Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:43 18.05.24 
Градове
   >> Свищов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема До Кмета-за Римнови  
АвторДECИ (Нерегистриран)
Публикувано01.07.08 17:14



Кмете,супер програма имаше...не знаеше човек къде да търчи и какво да гледа...хубава работа...ама побългарена...



Тема Re: До Кмета-за Римнови [re: ДECИ]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано01.07.08 21:52



Не е от кмета, натиснали са го, а той трябва да оцелее.
Всъщност откъде дойде тази римска история и за какво ни беше нужна.
Голямото безразличие на свищовлии към тази кичовна атракция е добра оценка.
Моите почитания към Рим и империята му, но не мисля че има общо с БЪЛГАРИЯ и Българите, че са допринесли до развитието ни с братско разбирателство и взаимопомощ.
Това че някой облизал някого си е негова работа, без значение че го е направил за да се облажи или от невежество.
Това не ме засяга.



Тема Re: До Кмета-за Римнови [re: ДECИ]  
Автор Drona (чирак)
Публикувано03.07.08 13:00



Ние специално дойдохме за да погледаме и да оставим някой лев в Свищов.

Ако имаше повече разгласа, реклама и т.н. предполагам повече като нас щяха да проявят любопитство ...

Никой не е виновен, че свищовлии не знаят как да печелят от туризъм ....



Тема Re: До Кмета-за Римнови [re: Drona]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано03.07.08 14:11



Не е точно така.
Свищовлии печелим изключително само от туризъм.
Туристите сдуденти развиват икономиката ни.
Можеше да ми се обадиш и да ми оставиш някой лев щом сте идвали с благотворителни намерения.



Тема Re: До Кмета-за Римнови [re: ПЪTниk]  
АвторKипpиянa (Нерегистриран)
Публикувано03.07.08 19:17



А как би могъл да те намери чове



Тема Re: До Кмета-за Римнови [re: Kипpиянa]  
АвторKипpиянa (Нерегистриран)
Публикувано03.07.08 19:25



...кът ,като си се изнесъл на гарата в синята палатка , та да ти даде парите , които е приготвил да пилее в родния ни град?!





Тема Re: До Кмета-за Римнови [re: Kипpиянa]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано04.07.08 18:25



имам телефон ве, имам и банкови сметки, тука как ме намери да ми се оплаче че свищовлиите сме смотани...пък и нали през гарата минава...можеше на теб да даде парите и ти да ми донесеш





Тема Re: До Кмета-за Римнови [re: ПЪTниk]  
Автор Drona (чирак)
Публикувано08.07.08 10:53



както се изказа един таксиметров шофьор в Свищов:

"това със студентите е пълна измислица.... дойдат тука за няколко дена натоварени с бурканите пълни с манджа и като им минат изпитите бързат да си идат у тях "....

факт е, че въпреки че има какво да покаже като чисто туристическа дестинация Свищов и неговите прекрасни жители дори не се сещат че биха могли да го направят ....

в последно време има бум на строежи на хотелчета и пак не с идеята, да се привлекат туристи,а видите ли щели да работят много хора в АЕЦ "Белене" и щели да си харчат парите в Свищов .... нещо за сега не се сещам къде по-точно биха могли да си ги похарчат парите ....





Тема Re: До Кмета-за Римнови [re: Drona]  
АвторZZZ (Нерегистриран)
Публикувано08.07.08 11:06



E,
drugo shteshe da e da wi bqha naprawili edin chalga uikend nego shtqhte da ocenite sigurno.
Wmesto malko da jiwnete ot ranoobrazieto, ot towa che nqkakwi hora sa si dali truda da wi raznoobrazqt ejednewieto wie se darjite kato palni debili. Jiweete si skuchno w skuchen grad i towa wi hareswa, no wseki ima prawo na izbor kolkoto i mazohistichen da e toj.



Тема Re: До Кмета-за Рим-УЖАС [re: ZZZ]  
АвторДECИ (Нерегистриран)
Публикувано08.07.08 11:59



Започнах темата с идеята да споделите мнението си за идеята и осъществяването и...аз тръгнах от София за Свищов,като надълго разказвах на колегите къде отивам и какво ще видя.....и се върнах в София почти без впечатления...от постоянно променящата се програма не знаех къде кога да отида...
С мнението за скучния град не съм съгласна....но всеки има право на мнение






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.