Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:18 07.06.24 
Градове
   >> Свищов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема как да купя общинска земя?нови  
Автор gatomina (минаващ)
Публикувано25.05.08 21:31



знае ли някой каква е процедурата за закупуване на общинска земя?благодаря предварително





Тема Re: как да купя общинска земя?нови [re: gatomina]  
Авторgatomina (Нерегистриран)
Публикувано28.05.08 22:34



абе никой ли не е запознат с темата?ако знаете каква е прозедурата кажете ми я .





Тема Re: как да купя общинска земя?нови [re: gatomina]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано28.05.08 22:52



Ами процедурата е търг. Обявява се търг, явяваш се или упълномощаваш мен и ако имаш пари си купуваш каквото е обявено от общината. А другия вариант е ако имаш много пари общината да организира търг за това което желаеш да си закупиш...има много видове общински земи..ти нещо конкретно ли търсиш или да си вложиш парите?



Тема Re: как да купя общинска земя?нови [re: ПЪTниk]  
Авторgatomina (Нерегистриран)
Публикувано29.05.08 20:32



имам нещо конкретно,но не знам как да го направя.Имаме земя която дядо ми работи от 20 год.и плаща данък на общината .Искам да направя нещо ,но не мога да инвестирам върху земя която не е моя.Искам да я купя но не знам как .Ако единственият на4ин е търг ,зна4и мога и да я загубя(преди това е било баир,сега имаме овошки и много др.неща).А знаеш ли колко стува 1 декар земя или има ли превилегии за тези които я стопанисват пове4е от 20 год.?



Тема Re: как да купя общинска земя? [re: gatomina]  
Авторkмeтa (Нерегистриран)
Публикувано13.06.08 22:20



питай кмета ма моме,той знае





Тема Re: как да купя общинска земя? [re: gatomina]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано14.06.08 21:40



Съжалявам, не съм запознат със законовите разпоредби за конкретния пример. Не мога да ти бъда полезен в случая, съжалявам.
Но според моя принцип: Не може да не може.





Тема Re: bez duhane nqma da mine!!!нови [re: gatomina]  
Авторkmeta (Нерегистриран)
Публикувано24.06.08 14:13



tuka mai shte trqbva i da duhash...



Тема Re: bez duhane nqma da mine!!!нови [re: kmeta]  
Авторпoзнaтa (Нерегистриран)
Публикувано24.06.08 14:51



Хаейде пиши с някой друг ник,защото аз кмета го познавам-той не би си позволил подобен цинизъм към дама , която най-любезно пита.



Тема Re: как да купя общинска земя? [re: gatomina]  
АвторKir4o 7 (Нерегистриран)
Публикувано25.06.08 16:00



Защо ми се струва че знам за кой байр става дума ... дядо ти плащал данък на общината - данък за земя която не е негова ... странна работа и защо си мислиш че след като я доил 20 години ми би имал някакви преференции ?



Тема Re: КАКВИ СА МЪЖЕТЕ В ТОЗИ КЛУБнови [re: gatomina]  
Авторпoзнaтa (Нерегистриран)
Публикувано25.06.08 17:20



....направо недоумявам.Ти пък сега с такъв заядлив тон!Защо си такъв кисел бе човече?!Коя те вкисна така ?!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.