Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:35 20.06.24 
Градове
   >> Свищов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Понякога, когато...  
АвторБялa мeцaнa (Нерегистриран)
Публикувано26.05.08 23:45



Когато сърцето и разума не са на едно мнение, при вземане на решение, а средно положение няма.
Интересно ми е да чуя мнения. Знам, че е трудно...



Тема Re: Понякога, когато...нови [re: Бялa мeцaнa]  
АвторCиянa (Нерегистриран)
Публикувано27.05.08 00:08



Наистина е безкрайно трудно!На мен ми се е случвало твърде често.Мъчително е да вземеш решение.В младостта си ,винаги съм слушала сърцето ....
Сега обаче разумът надделява.Това не значи,че не страдам.Твърде голяма е душевната болка.........но времето лекува всичко.



Тема Re: Понякога, когато...нови [re: Бялa мeцaнa]  
АвторПypko (Нерегистриран)
Публикувано27.05.08 21:14



Абе, и на мен ми се чука, ама не мога да го кажа така литературно като вас!



Тема Re: Понякога, когато...нови [re: Пypko]  
АвторCиянa (Нерегистриран)
Публикувано27.05.08 22:24



Що за възпитание е това Вашето?!
Така нареченото от Вас "чукане" е една малка нишка от голямата тема за любовта -най-светлото от всички човешки чувства.Защо така вулгарно го принизявате до нещо животинско ?!
Жалко ще е за вас,ако преминете през единственият и неповторим за Вас живот,без да бъдете докоснат от това наистина невероятно усещане............



Тема Re: Понякога, когато...нови [re: Пypko]  
АвторCиянa (Нерегистриран)
Публикувано27.05.08 23:48



О , да-досетих се кой си-не ми беше особено трудно да те разпозная.В първия момент наистина се заблудих , но след кратко размишление и една "лека проверка- стоплих".Новият ник ме заблуди , но за кратко.Той всъщност не е съвсем нов-/ за птичките и ракията за живота на село/ и т.н..Не ми се вярва да греша-нали?!Или ще потънеш в мълчание?!





Тема Re: Понякога, когато...нови [re: Cиянa]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано28.05.08 21:05



Не общувай с него, нали го виждаш какъв е невъзпитан и колко много му се чука.
Ти уж се възмущаваш ама все пак да питаш.
Аз например с такива дето принизяват секса до животинското въобще не разговарям



Тема Re: Понякога, когато...нови [re: ПЪTниk]  
АвторБялa мeцaнa (Нерегистриран)
Публикувано28.05.08 22:05



Така си мислиш, че не говориш с такива дето принизяват секса до животинско

, понякога...
За чукане, ама косвенно става дума, много косвено....



Тема Re: Понякога, когато...нови [re: Бялa мeцaнa]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано28.05.08 22:47



Здравей мецанке хубава, радвам се на срещата.
Виж аз говоря с всички всясакви неща и дори ми е приятно да говоря с дамите за чукане, НО, аз не казвам: "Що за възпитание е това Вашето?!"
и не се правя на въпросително очуден, и после да съм същия.... и заради това попитах какво е това възпитание да говорите така и после пак така...вие жените..
Ами дръжте си на думата..или или , средно няма, а при вас всякси само и само да се стигне да чукането...и сигурно и тогава ще ми кажете как не ме е срам с тези срамни движения напред назад....





Тема Re: Понякога, когато...нови [re: ПЪTниk]  
АвторCиянa (Нерегистриран)
Публикувано28.05.08 23:26



Е,и ти пък-каква е тази сериозна критика от теб?!Нима приповдигнатият тон на бележката ми-в дух -средата на 19 век ,не ти говори за това,че го писах,за да "завържа" разговор -нищо повече. Малка "провокация"-незлоблива.
После писах-че се сетих кой е авторът на тази бележка-и пак повтарям-не мисля,че греша-99.99 процента сигурност.





Тема Re: Понякога, когато...нови [re: Cиянa]  
АвторПypko (Нерегистриран)
Публикувано29.05.08 18:21



Да, бе! Знаем се, щот вечер си пием ракийката заедно, пък сабаалем заедно си закусваме със шкембе-чорбица. Двете много сближават характерите.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.