Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:10 17.06.24 
Градове
   >> Свищов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема До Кмета на гр. СВищов  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано19.05.08 01:34



Г-н Кмете,
Днес посетих местността "Паметниците", историческата местност.
Кмете, вземи и върви и ти да видиш, всичко е буренясало, трева до кръста.
Ще ти пратя снимки, ако не ми вярваш....толкова ли сме бедни вече че и тревата не можем да окосим... всичко е направено, градинки, музей, детска площадка...., паметници сме въздигнали на освободителите...потънало в трева до кръстта .
Ще снимам утре и ще пусна снимки за да видиш.
И този който отговаря за тази дейност го смени с другу, по свестен



Тема Re: До Кмета на гр. СВищовнови [re: ПЪTниk]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано19.05.08 23:05



Кмете, днес не съм ходил на Паметниците, надявам се вече да косите тревата там...





Тема Re: До Кмета на гр. СВищовнови [re: ПЪTниk]  
Автор Tимoтeй (монах в света)
Публикувано20.05.08 16:17



Дано някой от кметството да го прочете и да вземат мерки. Срамно е да оставим да буренясва светиня!



Тема Re: До Кмета на гр. СВищовнови [re: ПЪTниk]  
Автор gatomina (минаващ)
Публикувано20.05.08 21:39



абе Пътник те може би наро4но не я косят защото другият месец ще правят този Римски легион със вси4ките му там гладиатори ,пехотинци ,и т.н. и т.н. .По тия времена да не би да са имали машинки за рязане на трева?Оставят я да расте за по голяма правдоподобност нали разбираш?





Тема Re: До Кмета на гр. СВищовнови [re: Tимoтeй]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано20.05.08 22:45



Преди няколко часа ходих да проверя и да пия по бира там на ресторантчето....детската прощадка е съвсем буренясала... не можах да снимам...
Срамно и и не е от липса на пари, това е срамното....



Тема Re: До Кмета на гр. СВищовнови [re: ПЪTниk]  
Автор Tимoтeй (монах в света)
Публикувано21.05.08 00:51



Не се почита свещеното у нас. Никой не ни е научил. Църквата е била мъртва и сега не се е събудила. Кметът е учен на атеизъм и може би си мисли, че умрелите за свободата наистина са мъртви завинаги и за какво да чистим за мъртви?

На 3-ти март преди се ходеше долу на големите Паметници, точно където са загинали 900 души и там се поднасяха венци и пр.
Сега само в центъра на града за по-лесно...

А Бог гледа душите и сърцата ни накъде гледат - към пръстта или към Небето, където са вероятно всички герои за Освобождението. Дай Боже!



Тема Re: До Кмета на гр. СВищовнови [re: ПЪTниk]  
Автор LaliМодератор (Усмивка)
Публикувано21.05.08 14:05



Изпратете мейл до кметството, кметът едва ли чете тук, дайте му и линк към темата.




Редактирано от Lali на 21.05.08 14:06.



Тема Re: До Кмета на гр. СВищовнови [re: Tимoтeй]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано21.05.08 22:27



Не, аз не мога да изисквам някой си там кмет или служител в кметството да е осъзнат, но мога и изисквам там да си вършат работата добре...за това сме ги избирали и за това получават заплати...
Тимотей, и днес не можах да снимам...



Тема Re: До Кмета на гр. СВищовнови [re: Lali]  
АвторПЪTниk (Нерегистриран)
Публикувано21.05.08 22:40



Лали, благодаря за предложението, намясто е.
Но нека да поместя и снимките, за да не помисли кмета, че го лъжим

и тогава да му пратим линк към клуба.... обаче аз съм притеснен да не ме открие че съм инициатор на критика към управляващата власт и да предприеме действия спрямо мен...Тимотей е лесен, той казва ПЪТника е не съм аз...и само мене бой, бой...а не ща да съм герой...
и другата ми забележка към теб е Дайте да си разпределим задачите...ето аз пуснах темата и ще направя снимките а вие с Тимотей какво ще направите?
Ти можеш поне приемен час да ни уредиш при кмета...
Сетих се Лали, значи напиши на кмета официално пощенско писмо и вежливо го помоли да ни даде на мен и на Тимотей приемен час за да се оплачем че тревата на Паметниците е буренясала до кръста и му напиши че съм висок 184...нали за да има визуална представа каолко е висока тревата все пак и дали въобще е за косене...та му кажи тези неща и той Кмета ще побърза да окоси за да ни каже че късно сме се сетили да му правим забележка... да му дадем възможност на кмета да ни каже : Аз ако чакам вие да ми напомняте задълженията си....охоооооо до къде я докарахме....
Аз ще питам Тимотей дали е навит за излезе виновен само и само да се окоси тревата... А и за града е важно да се запази авторитета на Кмета и вината да се прехвърли на Тимотей...
Обещаваш ли да си активна с нас ...




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.