Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:58 17.06.24 
Градове
   >> Свищов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Лека нощ!Беше ми приятно!  
АвторПpe...cлaвa (Нерегистриран)
Публикувано15.05.08 22:51



Ако искаш утре можем пак да се "срещнем" тук?!





Тема Re: Лека нощ!Беше ми приятно!нови [re: Пpe...cлaвa]  
Автор gatomina (новак)
Публикувано15.05.08 23:07



ако говориш за мен .... беше истинско удоволствие .От много време ....



Тема Re: Лека нощ!Беше ми приятно!нови [re: gatomina]  
АвторПpe...cлaвa (Нерегистриран)
Публикувано16.05.08 13:05



Да на теб говоря-довечера ще се "срещнем"отново -щом ти е било приятно.И щом от много време........





Тема Re: Лека нощ!Беше ми приятно!нови [re: Пpe...cлaвa]  
Автор gatomina (новак)
Публикувано16.05.08 21:39







Тема Re: Лека нощ!Беше ми приятно!нови [re: gatomina]  
АвторПpe...cлaвa (Нерегистриран)
Публикувано16.05.08 21:56








Тема Re: Лека нощ!Беше ми приятно!нови [re: Пpe...cлaвa]  
Автор gatomina (новак)
Публикувано16.05.08 21:59



за какво искаш да си говорим Ако ли не даи ми имеил и ще ти пиша там



Тема Re: Лека нощ!Беше ми приятно!нови [re: gatomina]  
АвторПpe...cлaвa (Нерегистриран)
Публикувано16.05.08 22:16



Как бих могла в този общ форум-не ми се иска .Приятна си ми -защо да не общуваме тук?!





Тема Re: Лека нощ!Беше ми приятно!нови [re: Пpe...cлaвa]  
Автор gatomina (минаващ)
Публикувано16.05.08 22:21



защото има много .........."свидетели"



Тема Re: Лека нощ!Беше ми приятно!нови [re: gatomina]  
АвторПpe...cлaвa (Нерегистриран)
Публикувано16.05.08 22:24



Ами ако пък се включат някои от тях,може и да стане доста интерестно-уверявям те-тук има няколко доста интелигентни хора,но за сега си мълчат.





Тема Re: Лека нощ!Беше ми приятно!нови [re: Пpe...cлaвa]  
Автор gatomina (минаващ)
Публикувано16.05.08 22:29



и аз о4аквах да го направят но за сега ..............ни дума ни вопъл ни стон





Тема Re: Лека нощ!Беше ми приятно!нови [re: gatomina]  
АвторПpe...cлaвa (Нерегистриран)
Публикувано16.05.08 22:34



Аз съм следила бележките на двама много интересни мъже,но ги няма-единият от доста време,а другият по от скоро-мога да ти кажа никовете им,но съм сигурна,че и ти си ги забелязала.





Тема Re: Лека нощ!Беше ми приятно!нови [re: Пpe...cлaвa]  
Автор gatomina (минаващ)
Публикувано16.05.08 22:40



мисля 4е знам за кого говориш и наистина споделям мнението ти



Тема Re: Лека нощ!Беше ми приятно!нови [re: gatomina]  
АвторПpe...cлaвa (Нерегистриран)
Публикувано16.05.08 22:49



Да,той е единият,а другият го няма от доста време.Ако и за него се сетиш.........





Тема Re: Лека нощ!Беше ми приятно!нови [re: Пpe...cлaвa]  
АвторПpe...cлaвa (Нерегистриран)
Публикувано16.05.08 22:57



Мислиш по въпроса ли?!





Тема Re: Лека нощ!Беше ми приятно!нови [re: Пpe...cлaвa]  
Автор gatomina (минаващ)
Публикувано16.05.08 23:40



не не мисля знам за кои говориш и мисля 4е тази ве4ер го събудихме



Тема Re: Лека нощ!Беше ми приятно!нови [re: Пpe...cлaвa]  
АвторПpe...cлaвa (Нерегистриран)
Публикувано17.05.08 08:03



Да,единия-определено,но другият си мълчи ли,мълчи....





Тема Re: Лека нощ!Беше ми приятно!нови [re: Пpe...cлaвa]  
АвторПpe...cлaвa (Нерегистриран)
Публикувано17.05.08 09:02



Ще ми бъде приятно,след 14.08.08 да се запознаем,ако продължим контактите си до тогава!





Тема Re: Лека нощ!Беше ми приятно!нови [re: Пpe...cлaвa]  
Автор gatomina (минаващ)
Публикувано17.05.08 18:07



защо да не ги продължим ,ако и на теб ти е приятно да си говорим разбира се . Ще се радвам да се запознаем и ли4но





Тема Re: Лека нощ!Беше ми приятно!нови [re: gatomina]  
АвторПpe...cлaвa (Нерегистриран)
Публикувано19.05.08 22:37



Извини ме,че не ти писах-имах много неотложни ангажименти.Как изкара почивните дни?!Аз имах доста работа.
Относно католиците в Италия-имам приятелка,която изкара 5-6 години в Рим и твърдеше,че са ужасно лицемерни,за разлика от протестантите-тя е в едно от техните "течения".Не знам доколко има право,но го твърди упорито.





Тема Re: Лека нощ!Беше ми приятно!нови [re: Пpe...cлaвa]  
Автор gatomina (минаващ)
Публикувано20.05.08 21:21



здравей, надявам се 4е тези ангажименти поне са били хубави .Твоята приятелка до някъде е права 4е са лицемерни, но в смисъл 4е много от тях не казват директно нещата ами ги заобикалят наоколо . С една дума има много на4ини да кажеш нещо така 4е да не обидиш някого например ,но ако този някои е умен ще се усети ако ли не му се казва по директния на4ин .Те не оби4ат да имат врагове и за това са лицемерни .Но пък са много толерантни спрямо вси4ко и вси4ки .Поне тук в Рим .Вси4ки райони са разли4ни. На север са расисти ,на юг са мафия и по изостанали........... зависи къде си.



Тема Re: Лека нощ!Беше ми приятно!нови [re: gatomina]  
АвторПpe...cлaвa (Нерегистриран)
Публикувано20.05.08 23:41



Доколкото разбирам-не се чувстваш в свои води там?!И вероятно за това се връщаш.И моята приятелка се върна и се установи тук.Заплата и не е голяма,но има дъщеря в Канада,която финансово я подпомага,а и тя е силно вярваща и не желае повече,отколсото е необходимо.Нали знаеш,че ние хората-в по-голямата си част сме ненаситни-все ни е малко това,което имаме,все съседът е по-добре от нас ,а пък колежката-по-заможна-с бутикови дрехи,с качествени френски парфюми.........





Тема Re: Лека нощ!Беше ми приятно!нови [re: Пpe...cлaвa]  
Автор gatomina (минаващ)
Публикувано21.05.08 18:06



напротив,тук се 4увствам като у дома си защото тук сега е моят дом ,но старините си искам да ги прекарам в БГ.Даже по рано след няколко години да кажем (още съм много млада да мисля за старини)искам да се върна и да водя по спокоен на4ин на живот има неща които не мога да ти ги кажа тук нали разбираш? А относно хората тук ,бях само обективна .Ли4но аз не съм имала проблеми с италианците ами с българи ........

Редактирано от gatomina на 21.05.08 18:13.



Тема Re: Лека нощ!Беше ми приятно!нови [re: gatomina]  
АвторПpe...cлaвa (Нерегистриран)
Публикувано21.05.08 19:10



Мисля,че те разбирам.А годините минават толкова бързо-направо летят............



Тема Re: Лека нощ!Беше ми приятно!нови [re: Пpe...cлaвa]  
Автор gatomina (минаващ)
Публикувано21.05.08 19:28



ей, не сме престарили, но аз оби4ам да си подреждам нещата от дале4е за да съм спокойна после .Имам 5 год. на разположение за да си оправя връщането.Ако не стане, никой няма да ме изгони и от тука така 4е мога да го направя когато искам( още утре или след 50 год. )зависи само от мене .А ти приемаш ли Свищов като твоя роден град или не?



Тема Re: Лека нощ!Беше ми приятно!нови [re: gatomina]  
АвторПpe...cлaвa (Нерегистриран)
Публикувано22.05.08 08:03



О,не-не съм от Свищов-но го познавам и го харесвам,затова и следя форума.
Това,че обичаш да си подреждаш нещата отдалеч е много добро.Да имаш виждане по въпроса какво искаш и да знаеш как да го постигнеш е чудесно!
А знаеш ли колко много хора се оставят на течението да ги носи и дори и да виждат,че е в неправилната посока,не правят нищо ,за да променят нещо.



Тема Re: Лека нощ!Беше ми приятно!нови [re: Пpe...cлaвa]  
Авторgatomina (Нерегистриран)
Публикувано22.05.08 18:15



права си за това, но аз имах друго в предвид. Знам 4е не си от Свищов но исках да зная 4увстваш ли го като твой роден?А това 4е го харесваш е много хубаво и аз го харесвам но е моя роден град все пак



Тема Re: Лека нощ!Беше ми приятно!нови [re: gatomina]  
АвторПpe...cлaвa (Нерегистриран)
Публикувано22.05.08 22:12



Не,определено не го чувствам като мой роден град.Странното е,че когато живеех в него,не ми допадаше никак,но след като го напуснах ,тогава просто ме "грабна" и се интересувам от всичко,свързано с него.



Тема Re: Лека нощ!Беше ми приятно!нови [re: Пpe...cлaвa]  
Автор gatomina (минаващ)
Публикувано22.05.08 22:29



сега разбра ли за какво ти говоря? Когато ти казвам 4е моя дом е тук?Е същото .Ами ти сега къде живееш? Еи ако живееш много на дале4е как ще се запознаем ли4но?



Тема Re: Лека нощ!Беше ми приятно!нови [re: gatomina]  
АвторПp...cлaвa (Нерегистриран)
Публикувано22.05.08 23:14



Аз съм в BG -за сега и не съм толкова далече-колко голяма е България?!В жилите ми тече южна кръв-писах ти-ако си спомняш.Не искам тук да конкретизирам нещата-по обясними причини.Когато наближи времето да се видим-ще го уредим някак си "тайно",та да си го знаем само аз и ти.Споко-не съм нито канибал/ка/,нито психопат/ка/.Нормален човек съм,но обичам анонимността и потайностите и не се доверявам лесно и отведнъж.Опипвам почвата и стъпвам внимателно.

Така постъпвам с представителете и на двата пола,особено с противоположния.



Тема Re: Лека нощ!Беше ми приятно!нови [re: Пp...cлaвa]  
Авторgatomina (Нерегистриран)
Публикувано22.05.08 23:47



разбирам те на пълно и съм съгласна ,но аз исках да ти дам пример как се 4увствам ,защото и аз по обясними при4ини не мога да говоря направо ,ето защо го правя по заобиколен на4ин (и може би не винаги е много ясно)

така както ти харесвашСвищов (Но не е твоя роден град )така и на мен ми харесва тука но не е моята страна (сега съм направо ясна)



Тема Re: Лека нощ!Беше ми приятно!нови [re: gatomina]  
АвторПpe...cлaвa (Нерегистриран)
Публикувано23.05.08 21:29



Прекрасно е,че ти харесва там,където си-без значение дали е родната ти страна.А имаш ли личност,която да те кара да плуваш в"собствени води",макар това да не са водите на Дунав,а на Тибър?!Това би било чудесно.Стискам палци да и отговориш с ДАААААААААААААА!!!!!!!



Тема Re: Лека нощ!Беше ми приятно!нови [re: Пpe...cлaвa]  
Авторgatomina (Нерегистриран)
Публикувано23.05.08 21:37



да и то официален +1-на малка(може и да не разбереш).На практика имам това което имаш и ти





Тема Re: Лека нощ!Беше ми приятно!нови [re: gatomina]  
АвторПpe...cлaвa (Нерегистриран)
Публикувано23.05.08 22:24



Нищо не разбрах ,приятелко-мога ли така да те нарека?!Имаш официален приятел и дете от него?!Имаме любими хора,с които живеем и деца от тях?!
Ами чудесно-какво по-добро от това ?!ДА?!Имаш една прекрасна дъщеря от любим човек,с който живееш?!Ако е така-ние двете с теб сме много щастливи жени!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Аз съм-благодаря на Бога!Моля и ти да си!
Честит пркрасен празник 24.05.2008.година!!!!



Тема Re: Лека нощ!Беше ми приятно!нови [re: Пpe...cлaвa]  
АвторПpe...cлaвa (Нерегистриран)
Публикувано23.05.08 22:34



За мен 24.05.винаги е бил и ще бъде много специален празник!!!!И така ще бъде-докато дишам,докато чувствам и докато съм.....!!!!!!!!!!!!!!Честито и наздраве!!!!!





Тема Re: Лека нощ!Беше ми приятно!нови [re: Пpe...cлaвa]  
Авторgatomina (Нерегистриран)
Публикувано24.05.08 12:52



Да ,този специален 4овек е мой съпруг от 4 год.и имам 1 дъщеря .Те са най важното нещо в живота ми .4естит празник на теб и цялото ти семейство с пожелание за много любов ,разбирателство и 4овешка топлина!!!!!!!!!!



Тема Re: Лека нощ!Беше ми приятно!нови [re: gatomina]  
АвторПpe...cлaвa (Нерегистриран)
Публикувано26.05.08 23:48



Много се радвам за теб-наистина!!!!!

И аз имам съпруг и дъщеря от доста повече години от теб.И за мен те са били ,са и ще бъдат най-важното нещо в живота ми!Благодаря ти за прекрасните пожелания в този наистина специален за семейството ми ден!!!!!!!!!!Само най-хубави неща да се случват на щастливата ви тройка!!!!!!!!



Тема Re: Лека нощ!Беше ми приятно!нови [re: Пpe...cлaвa]  
АвторБaй Глиrop (Нерегистриран)
Публикувано27.05.08 21:17



Поздрави, Пре...слава! Сподели как изкара светлите празници!



Тема Re: Лека нощ!Беше ми приятно!нови [re: Бaй Глиrop]  
АвторПpe...cлaвa (Нерегистриран)
Публикувано27.05.08 22:01



Благодаря!Бяха незабравими!НАИСТИНА БЛАГАДАРЯ!
Имам ли честта да Ви познавам отнякъде?!И откъде ,ако наистина е така?!.........





Тема Re: Лека нощ!Беше ми приятно!нови [re: Пpe...cлaвa]  
Авторgatomina (Нерегистриран)
Публикувано28.05.08 22:29



скъпа приятелко, и на мен ми е интересно да разбера защо този ден е толкова незабравим за теб(ако не е тайна)и къде живееш в момента ,в Свищов?



Тема Re: Лека нощ!Беше ми приятно!нови [re: gatomina]  
АвторПpe...cлaвa (Нерегистриран)
Публикувано28.05.08 23:11



Благодаря ти,че ме нарече приятелко!
Относно празника-ами не е ли прекрасно да чуеш химна на Светите братя-звучащ в свежото майско утро,усмихнатите лица на деца,минаващи покрай с теб с цветя,венците от бръшлян,люляк ,чемшир и здравец над входа на училищата?!Какво по-прекрасно от това?!Както виждаш от написаното по-горе и друг човек ги нарича светли празници-значи не съм само аз тази,на която този ден въздейства...


Не , не живея в Свищов , но не вярвам нещо да ми попречи да дойда и да се срещна с приятели.



Тема Re: Лека нощ!Беше ми приятно!нови [re: Пpe...cлaвa]  
АвторБaй Глиrop (Нерегистриран)
Публикувано29.05.08 18:30



Май бяха три, ако не ме лъже старческата памет? Или са дори четири? Не, три са, със сигурност!



Тема Re: Лека нощ!Беше ми приятно!нови [re: Пpe...cлaвa]  
Авторgatomina (Нерегистриран)
Публикувано29.05.08 20:21



и на мен ми харесва този празник, но мислех 4е има и нещо ли4но с което го свързваш.Ина4е съм щастлива 4е си го прекарала добре .





Тема Re: Лека нощ!Беше ми приятно!нови [re: Бaй Глиrop]  
АвторПpe...cлaвa (Нерегистриран)
Публикувано29.05.08 20:35



Да -три са -бинго!Трите ми срещи с теб,а четири-ами да може и така да се каже-да-тя е предстояща!





Тема Re: Лека нощ!Беше ми приятно!нови [re: Пpe...cлaвa]  
АвторHe cъм aнreл (Нерегистриран)
Публикувано29.05.08 22:11



и в края на деня да завършим с една водка с утеха





Тема Re: Лека нощ!Беше ми приятно!нови [re: He cъм aнreл]  
АвторAз cъм caмo жeнa... (Нерегистриран)
Публикувано29.05.08 22:26



Съгласна-все пак задъължително ли е да е водка ......или може би..........





Тема Re: Лека нощ!Беше ми приятно!нови [re: gatomina]  
АвторПpe...cлaвa (Нерегистриран)
Публикувано29.05.08 22:33



Пздравявам те,скъпа нова приятелко-имаш известно право в предполжението си-както е видно от написаното.





Тема Re: Лека нощ!Беше ми приятно!нови [re: He cъм aнreл]  
АвторAнджeлинa (Нерегистриран)
Публикувано30.05.08 19:18



Напротив:
МОЙ АНГЕЛ СИ И МОЯ БОЛКА СВЯТА......!!!!!!!!





Тема Re:Добър вечер!Приятно ми е много...нови [re: Бaй Глиrop]  
АвторПpe...cлaвa (Нерегистриран)
Публикувано01.06.08 20:02



Извини ме ,но ще бъдеш ли така добър и любезен да ми поясниш "Не съм ангел"?!Ще ти бъда безкрайно благодарна.

Опитвам се ,но нещо не мога да го схвана.Е,наистина ти благодаря предварително ,ако все пак решиш да ми отговориш!



Тема Re: Лека нощ!Беше ми приятно!нови [re: gatomina]  
АвторПpe...cлaвa (Нерегистриран)
Публикувано02.06.08 23:09



Но наистина къде се изгуби новата ми приятелка?!Защо е толкова мълчалива?!
Да се надявам ли ,че ще прочета нещо от нея скоро?
Поздравявам те!





Тема Re: Лека нощ!Беше ми приятно!нови [re: Пpe...cлaвa]  
Автор gatomina (минаващ)
Публикувано02.06.08 23:32



мила моя приятелко ,аз те 4ета винаги ,но има моменти когато е по добре да си мъл4им нали? ина4е се надявам 4е си добре и се забавляваш?(видя ли 4е спящата красавица се събуди?....

по то4но и двете...........

Редактирано от gatomina на 02.06.08 23:37.



Тема Re: Лека нощ!Беше ми приятно!нови [re: gatomina]  
АвторCиянa (Нерегистриран)
Публикувано03.06.08 08:14



О ,много се зарадвах на писмото ти.Не мисля,че трябва да мълчиш-това е форум и винаги е по-добре ,когато има повече хора ,с които да контактуваш.
Наистина се чудех защо толкова дълго замълча.
Дано следващото събуждане обаче да не е след сто години.Ти четеш ли тази прекрасна приказка на малкото си съкровище вечер ,преди да заспите?Това са наистина прекрасни мигове ,които не трябва да се пропускат за нищо на света ,защото -уверявям те-безкрайно кратки са.Но ...има и други неща ,заради които си заслужава да се живее....





Тема Re: Лека нощ!Беше ми приятно!нови [re: gatomina]  
АвторПpe...cлaвa (Нерегистриран)
Публикувано03.06.08 10:53



Скъпа приятелко,радвам се,че писа.
Да не би някой да е експроприирал ника ти?Всички съобщения по-горе твои ли са?!
Наистина това е форум и колкото повече хора участват е по-добре.



Тема Re: Лека нощ!Беше ми приятно!нови [re: Пpe...cлaвa]  
Автор gatomina (минаващ)
Публикувано03.06.08 21:10



разбира се 4е са мои ,а ти колко ника имаш?





Тема Re: Лека нощ!Беше ми приятно!нови [re: gatomina]  
АвторПpe...cлaвa (Нерегистриран)
Публикувано03.06.08 21:21



Извини ме за въпроса ,но просто забелязах нещо ,което ме накара да си помисля ,че нещо не е наред.Това е.Радвам се да те "чуя",макар ,че ми прозвуча леко "ядосано".Помислих си ,че някой е използвал твоя ник ,но щом казваш ,че всичко е наред,значи няма проблеми.





Тема Re: Лека нощ!Беше ми приятно!нови [re: Пpe...cлaвa]  
Автор gatomina (минаващ)
Публикувано03.06.08 21:33



не съм ги гледала един по един отговорите ми но ми се струва 4е са моите .А на теб какво ти е направило впе4атление?Какво забеляза?



Тема Re: Лека нощ!Беше ми приятно!нови [re: gatomina]  
АвторПpe...cлaвa (Нерегистриран)
Публикувано03.06.08 21:37



Ами хвърли един бегъл поглед -най-повърхностен -то прави впечатление веднага-не може да не го забележиш,но може и да греша,затова и те попитах.Просто може аз да съм в грешка.



Тема Re: Лека нощ!Беше ми приятно!нови [re: Пpe...cлaвa]  
Автор gatomina (минаващ)
Публикувано03.06.08 21:54



ааааааааа за това 4е имам нерегистрирани отговори?Аз съм ,аз съм .Просто когато виждах 4е си ми писала отговарях директно без да се регистрирвам за по бързо .Благодаря ти все пак

А ти как си ?Вси4ко наред ли е ?



Тема Re: Лека нощ!Беше ми приятно!нови [re: gatomina]  
АвторПpe...cлaвa (Нерегистриран)
Публикувано03.06.08 22:04



Да ,значи аз съм в грешка.
Да ,мисля ,че да-погледнато формално-всичко е нормално.Просто няма да бъде почтено да кажа ,че не са ми в ред нещата."Глобално"-да , иначе дребни неудачи-навсякъде ги има.Нали знаеш ,че когато всичко ти е наред ,значи ,че нещо все пак не ти е в ред?!Затова-нека все пак да има нещичко ,за което да се замисляш и което да те притеснява -нали?!





Тема Re: Лека нощ!Беше ми приятно!нови [re: Пpe...cлaвa]  
Автор gatomina (минаващ)
Публикувано03.06.08 22:15



за това си права ,никъде няма идеално .Но ако оптимизма е парфюма на живота то дребните проблеми са солта нали?Ина4е е прекалено ску4но





Тема Re: Лека нощ!Беше ми приятно!нови [re: gatomina]  
АвторПpe...cлaвa (Нерегистриран)
Публикувано04.06.08 18:45



Да,така е-но все пак е твърде индивидуално.За един човек дребен проблем е едно,а за друг- нещо съвсем различно.
А ти как я караш?!При нас днес беше много приятно-прохладно-със слънце и лек вятър.Ти работиш некъде и се прибираш късно и после-грижите по семейството?!Не искам да конкретизираш-просто най-общо .

Ти знаеш ли ,че данни от световната статистика сочат , че мъжете не достигат?!На един мъж се падат средно 1.498976341 жени?!Ох горките те-горе-долу жена и половина.
Жената е ясна ,а ти как мислиш-КОЯ ПОЛОВИНА ЩЕ СИ ИЗБЕРАТ ПРЕДСТАВИТЕЛИТЕ НА СИЛНИЯ ПОЛ-ДА КАЖЕМ В ТОЗИ ФОРУМ?!Имам предвид лявата или дясната-да поясня за четците с недотам чисто подсъзнание?!Или пък-ами те да си решат-тяхна си работа.
Виж-действително тук се оборва световната статистика.В какво съотношение сме според теб?!





Тема Re: Лека нощ!Беше ми приятно!нови [re: Пpe...cлaвa]  
Автор gatomina (минаващ)
Публикувано04.06.08 19:28



ами незнам то4но ,но мисля 4е статистиката е вярна

това важи и за форума .Друг е въпроса 4е има мъже които и с една жена не могат да се оправят та помисли с пове4е?НЕ разбрах това за половинките ?Ина4е аз я карам добре,тези дни е лудница заради вси4ките тези президенти които са тук(около 50 държавни глави)Ако времето е хубаво събота съм на плажа,4е още не съм ходила тази година (само го гледам от терасата морето)



Тема Re: Лека нощ!Беше ми приятно!нови [re: gatomina]  
АвторПpe...cлaвa (Нерегистриран)
Публикувано04.06.08 19:49



Блазе ти за морето-много го обичам!
Ами за половинките-според теб, коя половина от една жена ще изберат,ако трябва да избират?Нали им се пада по жена и половина?!

.
Май не смяташ много вярно приятелко-имам предвид за форума.....



Тема Re: Лека нощ!Беше ми приятно!нови [re: Пpe...cлaвa]  
Автор gatomina (минаващ)
Публикувано04.06.08 20:32



за форума сме по малко (ми се струва),а коя 4аст ще изберат ...........мисля 4е се разбира ,тази която говори по малко(нали все се оплакват 4е жените говорят много)





Тема Re: Лека нощ!Беше ми приятно!нови [re: gatomina]  
АвторПpe...cлaвa (Нерегистриран)
Публикувано04.06.08 22:15



Имаш известно право за форума , а за избора-ами не знам право да ти кажа.Проблемът не е наш.Нека си избират каквото им е на сърце.Те си знаят най-добре.





Тема Re: Лека нощ!Беше ми приятно!нови [re: Пpe...cлaвa]  
Автор gatomina (минаващ)
Публикувано04.06.08 22:42



нали сме демократи,всеки избира това което иска





Тема Re: Лека нощ!Беше ми приятно!нови [re: gatomina]  
АвторПpe...cлaвa (Нерегистриран)
Публикувано05.06.08 13:49



Кои сме демократи?Ние жените по принуждение -да,но за представителите на т.н.силен пол?!? не съм много съгласна.Виж относно това,че всеки избира това ,което иска, определено да,но какво получава-е това вече е съвсем отделен въпрос,нали?!





Тема Re: Лека нощ!Беше ми приятно!нови [re: Пpe...cлaвa]  
Автор gatomina (минаващ)
Публикувано05.06.08 19:24



ама аз казвам 4е ние жените сме демократи ,за другите не мога да кажа .А това което всеки полу4ава е може би защото и това заслужава?Или е просто недоглеждане.





Тема Re: Лека нощ!Беше ми приятно!нови [re: gatomina]  
АвторПpe...cлaвa (Нерегистриран)
Публикувано05.06.08 20:12



ДемократКИ по принуждение-защото голяма част от жените нямат никакъв избор-за съжаление,освен да бъдат "демократични".
Въпрос на възможности е това, което те/мъжете/получават , а не на заслуга-според мен.За недоглеждане-съгласна съм.Ами то се дължи на "късогледството" им.Нима не си забелязала , че голяма част от тях не виждат по-далеч от носа си-т.е. виждат само това,което непосредствено им се "замотае" в краката?!





Тема здравей приятелко дале4на...........нови [re: Пpe...cлaвa]  
Авторgatomina (Нерегистриран)
Публикувано05.06.08 20:55



помни 4е всеки има избор ,някои нямат смелост но избор има винаги .А това 4е много не виждат по дале4 от носа си важи и за жени .Не вижда този който не иска да види нали?Късогледството се лекува ,но когато мислиш с другата си глава ...........там о4ила не могат да ти се сложат........за съжаление





Тема Re: здравей приятелко дале4на...........нови [re: gatomina]  
АвторПpe...cлaвa (Нерегистриран)
Публикувано05.06.08 21:11



Ухаааа,става интересно.


Нима има боязливи мъже-виж не знаех до сега...Човек се учи докато е жив.
Аз не съм срещала такива.Говоря за истински мъже, а не за онези "залюханите"-тях не ги слагам в мъжкото съсловие.
И какво казваш-"там" очила не могат да се сложат-въпреки напредъка на медицината?!Та точно там е неличимото късогледство?!Е,лоша работа!
Как да им се помогне на тези хора?!Просто не ми идва на ум.Чудя се-хайде заедно да решим таз дилема.Мисли и ти и аз ще мисля.



Тема Re: здравей приятелко дале4на...........нови [re: gatomina]  
АвторПpe...cлaвa (Нерегистриран)
Публикувано05.06.08 21:54



Все се каня и забравям да те питам.Ти живееш в Остия ?!Понеже писа за Рим , а пък и това ,че виждаш от терасата си морето.Не си длъжна да ми отговаряш-просто го предположих,понеже ако не се лъжа ,това е морският квартал на Рим нали?!Или поне най-известния -според мен де.Може и да греша.





Тема Re: здравей приятелко дале4на...........нови [re: Пpe...cлaвa]  
Автор gatomina (минаващ)
Публикувано05.06.08 23:15



да така е но не разбрах ти къде си?Не го казвай ако не искаш ,е само женско любопитство.Подскажи ми нещо оба4е .........



Тема Re: здравей приятелко дале4на...........нови [re: Пpe...cлaвa]  
Автор gatomina (минаващ)
Публикувано05.06.08 23:22



познаваш ли примера "голям ербап"?А ако трябва да се прави или решава нещо казва "4акай да питам жената" Не вярвам 4е не познаваш,дори и твоя го прави (и моя също

)НО не е защото са боязливи отгатни защо????



Тема Re: здравей приятелко дале4на...........нови [re: Пpe...cлaвa]  
Автор gatomina (минаващ)
Публикувано05.06.08 23:27



извинявай 4е понякога ти отговарям късно и не гледам 4аса ,но е от 4асовата разлика 1 4ас на зад .Сега е 22,26 за нас нормално за теб..............може би си си легнала





Тема Re: здравей приятелко дале4на...........нови [re: gatomina]  
АвторПpe...cлaвa (Нерегистриран)
Публикувано06.06.08 18:27



Няма проблем за часа ,скъпа.Пиши когато ти е удобно.
Не мога да конкретизирам,защото току виж някой дошъл и ме намерил и после-край на загадъчността и анонимността.А виж,че ние подлагаме на критика тяхното съсловие и представи си-някой решил да си отмъсти.Знаеш ги какви са .

Нали знаеш колко страшно отмъщават и наказват?Направо тръпки ме побиват!!!!!!!

Не можах да разбера какво искаше да ми кажеш там,където ми зададе въпроса дали те разбирам.



Тема Re: здравей приятелко дале4на...........нови [re: Пpe...cлaвa]  
Автор gatomina (минаващ)
Публикувано06.06.08 19:02



с този скъп бензин не вярвам някой да тръгне да те търси 4е много скъпо ще му излезе

но никога не се знае.А с тази наша анонимност и тайственост май доста 4есто не се разбираме .........ама и това е 4аст от играта .Аз не крия къде съм защото едва ли някой ще цъфне на вратата ми а ако дойде някой....ами добре дошъл,ще го по4ерпя нали сме българи



Тема Re: здравей приятелко дале4на...........нови [re: gatomina]  
АвторПpe...cлaвa (Нерегистриран)
Публикувано06.06.08 19:21



Ами откъде да съм сигурна-ако много ми е ядосан-може и с чартърен полет да долети.Иначе ако е с добри намерения и аз ще го посрещна с домашна пита и със сол.Даже и народната носия ще си облека

за целта.



Тема Re: здравей приятелко дале4на...........нови [re: Пpe...cлaвa]  
Авторgatomina (Нерегистриран)
Публикувано06.06.08 20:40



абе дай да пуснем нова тема 4е тая стана много дълга и докато намерим отговора ..........какво ще кажеш?





Тема Re: здравей приятелко дале4на...........нови [re: gatomina]  
АвторПpe...cлaвa (Нерегистриран)
Публикувано06.06.08 20:57



Давай....аз съм след теб-на една крачка.Измисли нещо обаче да предизвика ожесточен дебат.Много обичам "пиперливи"историйки.





Тема Re: здравей приятелко дале4на...........нови [re: Пpe...cлaвa]  
АвторПpe...cлaвa (Нерегистриран)
Публикувано06.06.08 20:59



....и да се стигне до бой....много мразя ,коато боят се разваля с кавга!!!





Тема Re: здравей приятелко дале4на...........нови [re: Пpe...cлaвa]  
Автор gatomina (минаващ)
Публикувано06.06.08 21:08



баси колко си лошаааааааааа





Тема Re: здравей приятелко дале4на...........нови [re: gatomina]  
АвторПpe...cлaвa (Нерегистриран)
Публикувано06.06.08 21:14



Това е най-малкото.....аз съм нещо повече от много лоша....много,много повече....Ама ти да не си помислиш,че съм кръвопиец ....не бе душко....аз само за определени хора,които си го заслужат....

Споко бе-напълно съм нормална-само си говоря.Да не се стреснеш!Не е полезно за здравето и за храносмилането също



Тема Re: здравей приятелко дале4на...........нови [re: gatomina]  
АвторПpe...cлaвa (Нерегистриран)
Публикувано06.06.08 22:09



Ей, ти да не се стресна-казах ти-само си говоря.Лаф да става-нищо повече.





Тема Re: здравей приятелко дале4на...........нови [re: Пpe...cлaвa]  
Автор gatomina (минаващ)
Публикувано06.06.08 22:19



аз пък напротив съм направо опасна когато съм ядосана(а аз се ядосвам много лесно)но само с определени хора и за определени при4ини разбира се .Ина4е може да ми се вземе и душата стига да знаеш как.Мисли за хубава тема .........





Тема Re: здравей приятелко дале4на...........нови [re: gatomina]  
АвторПpe...cлaвa (Нерегистриран)
Публикувано06.06.08 22:30



Тази мисъл не ми излиза от главата , но да не прибързваме.И без това ще си говорим пак двете,но ще започнем от начало.Ами така е...не достигат не само мъжете, ами и жените.Проблем номер едно в съвременното общество-липсата на общуване между хората.Отдалечаването на хората....то има и "чуждица "за тази дума ,но няма да я употребваме.





Тема Re: здравей приятелко дале4на...........нови [re: Пpe...cлaвa]  
Автор gatomina (минаващ)
Публикувано06.06.08 23:07



да не ни обвинят 4е това е форум а ние го превръщаме в 4ат?





Тема Re: здравей приятелко дале4на...........нови [re: gatomina]  
АвторПpe...cлaвa (Нерегистриран)
Публикувано06.06.08 23:29



Ще го преживеем някак си,ще прегътнем такива тежки обвинения.Ами случайно да сме забранили на някой да участва?!Който иска е добре дошъл!

Да заповяда!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.