Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:58 17.06.24 
Градове
   >> Свищов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Лека нощ!Беше ми приятно!нови [re: Пpe...cлaвa]  
Автор gatomina (минаващ)
Публикувано04.06.08 19:28



ами незнам то4но ,но мисля 4е статистиката е вярна

това важи и за форума .Друг е въпроса 4е има мъже които и с една жена не могат да се оправят та помисли с пове4е?НЕ разбрах това за половинките ?Ина4е аз я карам добре,тези дни е лудница заради вси4ките тези президенти които са тук(около 50 държавни глави)Ако времето е хубаво събота съм на плажа,4е още не съм ходила тази година (само го гледам от терасата морето)



Тема Re: Лека нощ!Беше ми приятно!нови [re: gatomina]  
АвторПpe...cлaвa (Нерегистриран)
Публикувано04.06.08 19:49



Блазе ти за морето-много го обичам!
Ами за половинките-според теб, коя половина от една жена ще изберат,ако трябва да избират?Нали им се пада по жена и половина?!

.
Май не смяташ много вярно приятелко-имам предвид за форума.....



Тема Re: Лека нощ!Беше ми приятно!нови [re: Пpe...cлaвa]  
Автор gatomina (минаващ)
Публикувано04.06.08 20:32



за форума сме по малко (ми се струва),а коя 4аст ще изберат ...........мисля 4е се разбира ,тази която говори по малко(нали все се оплакват 4е жените говорят много)





Тема Re: Лека нощ!Беше ми приятно!нови [re: gatomina]  
АвторПpe...cлaвa (Нерегистриран)
Публикувано04.06.08 22:15



Имаш известно право за форума , а за избора-ами не знам право да ти кажа.Проблемът не е наш.Нека си избират каквото им е на сърце.Те си знаят най-добре.





Тема Re: Лека нощ!Беше ми приятно!нови [re: Пpe...cлaвa]  
Автор gatomina (минаващ)
Публикувано04.06.08 22:42



нали сме демократи,всеки избира това което иска





Тема Re: Лека нощ!Беше ми приятно!нови [re: gatomina]  
АвторПpe...cлaвa (Нерегистриран)
Публикувано05.06.08 13:49



Кои сме демократи?Ние жените по принуждение -да,но за представителите на т.н.силен пол?!? не съм много съгласна.Виж относно това,че всеки избира това ,което иска, определено да,но какво получава-е това вече е съвсем отделен въпрос,нали?!





Тема Re: Лека нощ!Беше ми приятно!нови [re: Пpe...cлaвa]  
Автор gatomina (минаващ)
Публикувано05.06.08 19:24



ама аз казвам 4е ние жените сме демократи ,за другите не мога да кажа .А това което всеки полу4ава е може би защото и това заслужава?Или е просто недоглеждане.





Тема Re: Лека нощ!Беше ми приятно!нови [re: gatomina]  
АвторПpe...cлaвa (Нерегистриран)
Публикувано05.06.08 20:12



ДемократКИ по принуждение-защото голяма част от жените нямат никакъв избор-за съжаление,освен да бъдат "демократични".
Въпрос на възможности е това, което те/мъжете/получават , а не на заслуга-според мен.За недоглеждане-съгласна съм.Ами то се дължи на "късогледството" им.Нима не си забелязала , че голяма част от тях не виждат по-далеч от носа си-т.е. виждат само това,което непосредствено им се "замотае" в краката?!





Тема здравей приятелко дале4на...........нови [re: Пpe...cлaвa]  
Авторgatomina (Нерегистриран)
Публикувано05.06.08 20:55



помни 4е всеки има избор ,някои нямат смелост но избор има винаги .А това 4е много не виждат по дале4 от носа си важи и за жени .Не вижда този който не иска да види нали?Късогледството се лекува ,но когато мислиш с другата си глава ...........там о4ила не могат да ти се сложат........за съжаление





Тема Re: здравей приятелко дале4на...........нови [re: gatomina]  
АвторПpe...cлaвa (Нерегистриран)
Публикувано05.06.08 21:11



Ухаааа,става интересно.


Нима има боязливи мъже-виж не знаех до сега...Човек се учи докато е жив.
Аз не съм срещала такива.Говоря за истински мъже, а не за онези "залюханите"-тях не ги слагам в мъжкото съсловие.
И какво казваш-"там" очила не могат да се сложат-въпреки напредъка на медицината?!Та точно там е неличимото късогледство?!Е,лоша работа!
Как да им се помогне на тези хора?!Просто не ми идва на ум.Чудя се-хайде заедно да решим таз дилема.Мисли и ти и аз ще мисля.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.