Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:26 25.06.24 
Градове
   >> Свищов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Лека нощ!Беше ми приятно!нови [re: gatomina]  
АвторCиянa (Нерегистриран)
Публикувано03.06.08 08:14



О ,много се зарадвах на писмото ти.Не мисля,че трябва да мълчиш-това е форум и винаги е по-добре ,когато има повече хора ,с които да контактуваш.
Наистина се чудех защо толкова дълго замълча.
Дано следващото събуждане обаче да не е след сто години.Ти четеш ли тази прекрасна приказка на малкото си съкровище вечер ,преди да заспите?Това са наистина прекрасни мигове ,които не трябва да се пропускат за нищо на света ,защото -уверявям те-безкрайно кратки са.Но ...има и други неща ,заради които си заслужава да се живее....





Тема Re: Лека нощ!Беше ми приятно!нови [re: gatomina]  
АвторПpe...cлaвa (Нерегистриран)
Публикувано03.06.08 10:53



Скъпа приятелко,радвам се,че писа.
Да не би някой да е експроприирал ника ти?Всички съобщения по-горе твои ли са?!
Наистина това е форум и колкото повече хора участват е по-добре.



Тема Re: Лека нощ!Беше ми приятно!нови [re: Пpe...cлaвa]  
Автор gatomina (минаващ)
Публикувано03.06.08 21:10



разбира се 4е са мои ,а ти колко ника имаш?





Тема Re: Лека нощ!Беше ми приятно!нови [re: gatomina]  
АвторПpe...cлaвa (Нерегистриран)
Публикувано03.06.08 21:21



Извини ме за въпроса ,но просто забелязах нещо ,което ме накара да си помисля ,че нещо не е наред.Това е.Радвам се да те "чуя",макар ,че ми прозвуча леко "ядосано".Помислих си ,че някой е използвал твоя ник ,но щом казваш ,че всичко е наред,значи няма проблеми.





Тема Re: Лека нощ!Беше ми приятно!нови [re: Пpe...cлaвa]  
Автор gatomina (минаващ)
Публикувано03.06.08 21:33



не съм ги гледала един по един отговорите ми но ми се струва 4е са моите .А на теб какво ти е направило впе4атление?Какво забеляза?



Тема Re: Лека нощ!Беше ми приятно!нови [re: gatomina]  
АвторПpe...cлaвa (Нерегистриран)
Публикувано03.06.08 21:37



Ами хвърли един бегъл поглед -най-повърхностен -то прави впечатление веднага-не може да не го забележиш,но може и да греша,затова и те попитах.Просто може аз да съм в грешка.



Тема Re: Лека нощ!Беше ми приятно!нови [re: Пpe...cлaвa]  
Автор gatomina (минаващ)
Публикувано03.06.08 21:54



ааааааааа за това 4е имам нерегистрирани отговори?Аз съм ,аз съм .Просто когато виждах 4е си ми писала отговарях директно без да се регистрирвам за по бързо .Благодаря ти все пак

А ти как си ?Вси4ко наред ли е ?



Тема Re: Лека нощ!Беше ми приятно!нови [re: gatomina]  
АвторПpe...cлaвa (Нерегистриран)
Публикувано03.06.08 22:04



Да ,значи аз съм в грешка.
Да ,мисля ,че да-погледнато формално-всичко е нормално.Просто няма да бъде почтено да кажа ,че не са ми в ред нещата."Глобално"-да , иначе дребни неудачи-навсякъде ги има.Нали знаеш ,че когато всичко ти е наред ,значи ,че нещо все пак не ти е в ред?!Затова-нека все пак да има нещичко ,за което да се замисляш и което да те притеснява -нали?!





Тема Re: Лека нощ!Беше ми приятно!нови [re: Пpe...cлaвa]  
Автор gatomina (минаващ)
Публикувано03.06.08 22:15



за това си права ,никъде няма идеално .Но ако оптимизма е парфюма на живота то дребните проблеми са солта нали?Ина4е е прекалено ску4но





Тема Re: Лека нощ!Беше ми приятно!нови [re: gatomina]  
АвторПpe...cлaвa (Нерегистриран)
Публикувано04.06.08 18:45



Да,така е-но все пак е твърде индивидуално.За един човек дребен проблем е едно,а за друг- нещо съвсем различно.
А ти как я караш?!При нас днес беше много приятно-прохладно-със слънце и лек вятър.Ти работиш некъде и се прибираш късно и после-грижите по семейството?!Не искам да конкретизираш-просто най-общо .

Ти знаеш ли ,че данни от световната статистика сочат , че мъжете не достигат?!На един мъж се падат средно 1.498976341 жени?!Ох горките те-горе-долу жена и половина.
Жената е ясна ,а ти как мислиш-КОЯ ПОЛОВИНА ЩЕ СИ ИЗБЕРАТ ПРЕДСТАВИТЕЛИТЕ НА СИЛНИЯ ПОЛ-ДА КАЖЕМ В ТОЗИ ФОРУМ?!Имам предвид лявата или дясната-да поясня за четците с недотам чисто подсъзнание?!Или пък-ами те да си решат-тяхна си работа.
Виж-действително тук се оборва световната статистика.В какво съотношение сме според теб?!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.