Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:30 25.06.24 
Градове
   >> Свищов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Лека нощ!Беше ми приятно!нови [re: gatomina]  
АвторПpe...cлaвa (Нерегистриран)
Публикувано23.05.08 21:29



Прекрасно е,че ти харесва там,където си-без значение дали е родната ти страна.А имаш ли личност,която да те кара да плуваш в"собствени води",макар това да не са водите на Дунав,а на Тибър?!Това би било чудесно.Стискам палци да и отговориш с ДАААААААААААААА!!!!!!!



Тема Re: Лека нощ!Беше ми приятно!нови [re: Пpe...cлaвa]  
Авторgatomina (Нерегистриран)
Публикувано23.05.08 21:37



да и то официален +1-на малка(може и да не разбереш).На практика имам това което имаш и ти





Тема Re: Лека нощ!Беше ми приятно!нови [re: gatomina]  
АвторПpe...cлaвa (Нерегистриран)
Публикувано23.05.08 22:24



Нищо не разбрах ,приятелко-мога ли така да те нарека?!Имаш официален приятел и дете от него?!Имаме любими хора,с които живеем и деца от тях?!
Ами чудесно-какво по-добро от това ?!ДА?!Имаш една прекрасна дъщеря от любим човек,с който живееш?!Ако е така-ние двете с теб сме много щастливи жени!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Аз съм-благодаря на Бога!Моля и ти да си!
Честит пркрасен празник 24.05.2008.година!!!!



Тема Re: Лека нощ!Беше ми приятно!нови [re: Пpe...cлaвa]  
АвторПpe...cлaвa (Нерегистриран)
Публикувано23.05.08 22:34



За мен 24.05.винаги е бил и ще бъде много специален празник!!!!И така ще бъде-докато дишам,докато чувствам и докато съм.....!!!!!!!!!!!!!!Честито и наздраве!!!!!





Тема Re: Лека нощ!Беше ми приятно!нови [re: Пpe...cлaвa]  
Авторgatomina (Нерегистриран)
Публикувано24.05.08 12:52



Да ,този специален 4овек е мой съпруг от 4 год.и имам 1 дъщеря .Те са най важното нещо в живота ми .4естит празник на теб и цялото ти семейство с пожелание за много любов ,разбирателство и 4овешка топлина!!!!!!!!!!



Тема Re: Лека нощ!Беше ми приятно!нови [re: gatomina]  
АвторПpe...cлaвa (Нерегистриран)
Публикувано26.05.08 23:48



Много се радвам за теб-наистина!!!!!

И аз имам съпруг и дъщеря от доста повече години от теб.И за мен те са били ,са и ще бъдат най-важното нещо в живота ми!Благодаря ти за прекрасните пожелания в този наистина специален за семейството ми ден!!!!!!!!!!Само най-хубави неща да се случват на щастливата ви тройка!!!!!!!!



Тема Re: Лека нощ!Беше ми приятно!нови [re: Пpe...cлaвa]  
АвторБaй Глиrop (Нерегистриран)
Публикувано27.05.08 21:17



Поздрави, Пре...слава! Сподели как изкара светлите празници!



Тема Re: Лека нощ!Беше ми приятно!нови [re: Бaй Глиrop]  
АвторПpe...cлaвa (Нерегистриран)
Публикувано27.05.08 22:01



Благодаря!Бяха незабравими!НАИСТИНА БЛАГАДАРЯ!
Имам ли честта да Ви познавам отнякъде?!И откъде ,ако наистина е така?!.........





Тема Re: Лека нощ!Беше ми приятно!нови [re: Пpe...cлaвa]  
Авторgatomina (Нерегистриран)
Публикувано28.05.08 22:29



скъпа приятелко, и на мен ми е интересно да разбера защо този ден е толкова незабравим за теб(ако не е тайна)и къде живееш в момента ,в Свищов?



Тема Re: Лека нощ!Беше ми приятно!нови [re: gatomina]  
АвторПpe...cлaвa (Нерегистриран)
Публикувано28.05.08 23:11



Благодаря ти,че ме нарече приятелко!
Относно празника-ами не е ли прекрасно да чуеш химна на Светите братя-звучащ в свежото майско утро,усмихнатите лица на деца,минаващи покрай с теб с цветя,венците от бръшлян,люляк ,чемшир и здравец над входа на училищата?!Какво по-прекрасно от това?!Както виждаш от написаното по-горе и друг човек ги нарича светли празници-значи не съм само аз тази,на която този ден въздейства...


Не , не живея в Свищов , но не вярвам нещо да ми попречи да дойда и да се срещна с приятели.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.