Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:20 25.06.24 
Градове
   >> Свищов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Лека нощ!Беше ми приятно!нови [re: gatomina]  
АвторПpe...cлaвa (Нерегистриран)
Публикувано20.05.08 23:41



Доколкото разбирам-не се чувстваш в свои води там?!И вероятно за това се връщаш.И моята приятелка се върна и се установи тук.Заплата и не е голяма,но има дъщеря в Канада,която финансово я подпомага,а и тя е силно вярваща и не желае повече,отколсото е необходимо.Нали знаеш,че ние хората-в по-голямата си част сме ненаситни-все ни е малко това,което имаме,все съседът е по-добре от нас ,а пък колежката-по-заможна-с бутикови дрехи,с качествени френски парфюми.........





Тема Re: Лека нощ!Беше ми приятно!нови [re: Пpe...cлaвa]  
Автор gatomina (минаващ)
Публикувано21.05.08 18:06



напротив,тук се 4увствам като у дома си защото тук сега е моят дом ,но старините си искам да ги прекарам в БГ.Даже по рано след няколко години да кажем (още съм много млада да мисля за старини)искам да се върна и да водя по спокоен на4ин на живот има неща които не мога да ти ги кажа тук нали разбираш? А относно хората тук ,бях само обективна .Ли4но аз не съм имала проблеми с италианците ами с българи ........

Редактирано от gatomina на 21.05.08 18:13.



Тема Re: Лека нощ!Беше ми приятно!нови [re: gatomina]  
АвторПpe...cлaвa (Нерегистриран)
Публикувано21.05.08 19:10



Мисля,че те разбирам.А годините минават толкова бързо-направо летят............



Тема Re: Лека нощ!Беше ми приятно!нови [re: Пpe...cлaвa]  
Автор gatomina (минаващ)
Публикувано21.05.08 19:28



ей, не сме престарили, но аз оби4ам да си подреждам нещата от дале4е за да съм спокойна после .Имам 5 год. на разположение за да си оправя връщането.Ако не стане, никой няма да ме изгони и от тука така 4е мога да го направя когато искам( още утре или след 50 год. )зависи само от мене .А ти приемаш ли Свищов като твоя роден град или не?



Тема Re: Лека нощ!Беше ми приятно!нови [re: gatomina]  
АвторПpe...cлaвa (Нерегистриран)
Публикувано22.05.08 08:03



О,не-не съм от Свищов-но го познавам и го харесвам,затова и следя форума.
Това,че обичаш да си подреждаш нещата отдалеч е много добро.Да имаш виждане по въпроса какво искаш и да знаеш как да го постигнеш е чудесно!
А знаеш ли колко много хора се оставят на течението да ги носи и дори и да виждат,че е в неправилната посока,не правят нищо ,за да променят нещо.



Тема Re: Лека нощ!Беше ми приятно!нови [re: Пpe...cлaвa]  
Авторgatomina (Нерегистриран)
Публикувано22.05.08 18:15



права си за това, но аз имах друго в предвид. Знам 4е не си от Свищов но исках да зная 4увстваш ли го като твой роден?А това 4е го харесваш е много хубаво и аз го харесвам но е моя роден град все пак



Тема Re: Лека нощ!Беше ми приятно!нови [re: gatomina]  
АвторПpe...cлaвa (Нерегистриран)
Публикувано22.05.08 22:12



Не,определено не го чувствам като мой роден град.Странното е,че когато живеех в него,не ми допадаше никак,но след като го напуснах ,тогава просто ме "грабна" и се интересувам от всичко,свързано с него.



Тема Re: Лека нощ!Беше ми приятно!нови [re: Пpe...cлaвa]  
Автор gatomina (минаващ)
Публикувано22.05.08 22:29



сега разбра ли за какво ти говоря? Когато ти казвам 4е моя дом е тук?Е същото .Ами ти сега къде живееш? Еи ако живееш много на дале4е как ще се запознаем ли4но?



Тема Re: Лека нощ!Беше ми приятно!нови [re: gatomina]  
АвторПp...cлaвa (Нерегистриран)
Публикувано22.05.08 23:14



Аз съм в BG -за сега и не съм толкова далече-колко голяма е България?!В жилите ми тече южна кръв-писах ти-ако си спомняш.Не искам тук да конкретизирам нещата-по обясними причини.Когато наближи времето да се видим-ще го уредим някак си "тайно",та да си го знаем само аз и ти.Споко-не съм нито канибал/ка/,нито психопат/ка/.Нормален човек съм,но обичам анонимността и потайностите и не се доверявам лесно и отведнъж.Опипвам почвата и стъпвам внимателно.

Така постъпвам с представителете и на двата пола,особено с противоположния.



Тема Re: Лека нощ!Беше ми приятно!нови [re: Пp...cлaвa]  
Авторgatomina (Нерегистриран)
Публикувано22.05.08 23:47



разбирам те на пълно и съм съгласна ,но аз исках да ти дам пример как се 4увствам ,защото и аз по обясними при4ини не мога да говоря направо ,ето защо го правя по заобиколен на4ин (и може би не винаги е много ясно)

така както ти харесвашСвищов (Но не е твоя роден град )така и на мен ми харесва тука но не е моята страна (сега съм направо ясна)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.