Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:44 23.05.24 
Градове
   >> Свищов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема бихте ли се върнали да живеете на село?  
Автор gatomina (новак)
Публикувано01.05.08 19:35



бихте ли се върнали да живеете на село?защо ?



Тема Re: бихте ли се върнали да живеете на село?нови [re: gatomina]  
Авторбapoтo (Нерегистриран)
Публикувано01.05.08 20:40



ми аз да ти кажа половината време съм на село -Овча Могила и ми е много хубаво, като си сипя ракийка, птичките като се разчуруликат...



Тема Re: бихте ли се върнали да живеете на село?нови [re: gatomina]  
АвторБялa мeцaнa (Нерегистриран)
Публикувано01.05.08 21:05



Да, частично. Харесва ми спокойствието и безвремието което цари на село, но да ти кажа това същото спокойствие,когато е предозирано влудява.
Харесва ми да ходя сред природата, да общувам с неподправени хора, обаче изцяло да се изнеса на село...........кво да правя там? Зависи и от селото, селата до големите градове са си почти квартали.
Аз харесвам дивите села в планината с керепичени къщурки и вита баница и сладко от диви ягоди............................., но не за постоянно





Тема Re: бихте ли се върнали да живеете на село?нови [re: gatomina]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано02.05.08 01:38



Тези родените в селата ли питаш.
Аз няма как да се върна, никога не съм бил на село.
А ако питаш бих ли заживял на село , ще ти отговоря, зависи от селото и от жена ми...защото какво е село без жена ми или пък какво съм аз без жена ми...ми аз съм кръгла нула...където е жена ми, там съм и яз...да я питам ли ще ли се върне на село?





Тема Re: бихте ли се върнали да живеете на село?нови [re: бapoтo]  
АвторПypko (Нерегистриран)
Публикувано05.05.08 20:16



И след коя ракия се разчуруликват птичките?





Тема Re: бихте ли се върнали да живеете на село?нови [re: ПЪTниk]  
Автор gatomina (новак)
Публикувано10.05.08 22:19



аз също не съм от село но като малка съм ходила на гости при баба и дядо и ми харесваше много, затова бих се върнала. Това което не знам мисля 4е мога да го нау4а (никои не се е родил нау4ен)ако имаш желание вси4ко става.И после да работиш в Свищов са 18 км (20 минути без проблеми)но ве4ер като се върнеш си спокоен и никои не те притеснява



Тема Re: бихте ли се върнали да живеете на село?нови [re: gatomina]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано11.05.08 20:20



И сега никой не ме притеснява като се върна от работа.
Сигурно говориш за тишината в селото?



Тема Re: бихте ли се върнали да живеете на село?нови [re: ПЪTниk]  
Автор gatomina (новак)
Публикувано11.05.08 21:13



тишината,спокоиствието,4истият въздух,природата .За вси4ко това бих се върнала .живот без комшии които ти лопат тропат,коли които бибиткат и нощем, задръствания.....а без това направо ще живея 100 години.





Тема Re: бихте ли се върнали да живеете на село?нови [re: gatomina]  
Автор Tимoтeй (монах в света)
Публикувано14.05.08 17:56



Напълно те разбирам - аз бях хижар на хижа за 2 години в тетевенския Балкан и това беше най-хубавото време от моя живот, преди да повярвам в Христос.

Ходих на село преди няколко години /Петокладенци/ през зимата и като видях как живеят малкото останали хора, стори ми се, че са в рая, без да го знаят.

А ние сме в ада, и го знаем...



Тема Re: бихте ли се върнали да живеете на село?нови [re: Tимoтeй]  
АвторПpe...cлaвa (Нерегистриран)
Публикувано14.05.08 21:34



Знаеш ли колко си прав?!Всъщност никой,който не е живял такъв живот,никога не би те разбрал!!!!Трябва да си бил в сърцето на планината,за да го проумееш....Не си ли усетил тишината,ароматите,не си ли видял звездите"отблизо"никога няма да го проумееш.....
А защо е трябвало да "повярваш в Христос?!"толкова късно?!Какво те е спирало преди това да вяраш в Него?!Колкото по-високо си в планината,толкова си по-близо доНего.Усамотението,спокойствието,тишината-са най-важните условия/според мен/за единението с Него!!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.