Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:00 19.06.24 
Градове
   >> Свищов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: бихте ли се върнали да живеете на село?нови [re: gatomina]  
Авторnove (Нерегистриран)
Публикувано15.05.08 13:23



да, бих и това правя в момента... сега купувам къща на село и там ще продължа живота си





Тема Re: бихте ли се върнали да живеете на село?нови [re: Пpe...cлaвa]  
Автор Tимoтeй (монах в света)
Публикувано15.05.08 15:55



Така е. Но вярата в онии години беше трудно нещо -това беше 80-82-ра година. Дори и Библия нямаше да прочетеш. А и само с Библия не става.

Трябва приятели и добри просветителски книги. Голямо влияние ми оказа книгата на Тодор Мачканов "Предречено от Библията". И вярата тръгва като снежна лавина.

Иначе в самотата и красотата на "Момина поляна" написах доста стихове.
Да ми даде Господ пак да живея подобен живот, но вече с Вяра.
Ти как повярва?



Тема Re: бихте ли се върнали да живеете на село?нови [re: Tимoтeй]  
АвторПpe...cлaвa (Нерегистриран)
Публикувано15.05.08 16:21



Ами от семейството си съм възприела спазването на църковните традиции,посещаването на храма на църковни празници.ИНАЧЕ КАК СЪМ ПОВЯРВАЛА?!Не бих могла да отговоря нещо конкретно и точно.Аз имам свой собствен Бог и с него се съобразявам.Този мой Бог е:
ОБИЧ,ТОПЛИНА И МИЛОСЪРДИЕ КЪМ ВСИЧКИ ЖИВИ СЪЩЕСТВА И ОПАЗВАНЕ НА ПРИРОДАТА.



Тема Re: бихте ли се върнали да живеете на село?нови [re: nove]  
Автор gatomina (новак)
Публикувано15.05.08 20:54



и аз това лято ще си къпя къща на село ,полека лека ще и направя ремонт и след някоя годинка ще се прехвърля на село (вси4ки мои познати ми казват 4е сум луда да заменя Рим със село ) аз оба4е съм убедена в това което правя .Това е нещо което ме кара да правя планове ,да имам амбицията да продължавам(дори когато не ми се иска)Само там се 4увствам спокоина(сред природата)



Тема Re: бихте ли се върнали да живеете на село?нови [re: gatomina]  
АвторПpe...cлaвa (Нерегистриран)
Публикувано15.05.08 21:12



Не ги слушай-не слушай никой друг-слушай сърцето си-слушай какво ти нашепва "вътрешния ти глас"-той няма да те заблуди.Какво е Рим-бензинови пари,страшна шумотевица,блъсканица между отчуждени хора,омраза ,надпревара.Нима не можеш да замениш всичко това с песента на славеите през май,с мириса на окосена трева,със засмяното лице на съседката,която те поздравява засмяно и те кани на ароматно сладко от диви ягоди?!Мисля,че си права, мисля,че всичко това си заслужава.................





Тема Re: бихте ли се върнали да живеете на село?нови [re: Пpe...cлaвa]  
Автор gatomina (новак)
Публикувано15.05.08 21:54



разбра ме от една дума поздравления.а аз запо4нах да си мисля 4е наистина изглупявям .Тези които живеят в малък град не могат да разберат стреса на големия .Има дни в които мислиш 4е не можеш да издържаш пове4е.Липсва ми тишината ,спокоиствието,зеленината(Рим между другото е много зелен град но е много шумен а и за живея направо на морския бряг ) но на село си е друго



Тема Re: бихте ли се върнали да живеете на село?нови [re: gatomina]  
АвторПpe...cлaвa (Нерегистриран)
Публикувано15.05.08 21:59



Ами малките китни градчета и селца-те очакват!Заповядай и добре дошла отново у нас!





Тема Re: бихте ли се върнали да живеете на село?нови [re: Пpe...cлaвa]  
Автор gatomina (новак)
Публикувано15.05.08 22:10



направо нямам търпение да доиде 14 август



Тема Re: бихте ли се върнали да живеете на село?нови [re: gatomina]  
АвторПpe...cлaвa (Нерегистриран)
Публикувано15.05.08 22:21



Защо 14 .08.-по-добре си ела на 15.08.-УСПЕНИЕ НА СВЕТА БООРОДИЦА!!!!!!!!!





Тема Re: бихте ли се върнали да живеете на село?нови [re: Пpe...cлaвa]  
Автор gatomina (новак)
Публикувано15.05.08 22:26



това е голям празник и не исках да го прекарвам в самолета а със семеиството ми затова пътувам на 14 и за празника съм си у дома ....Даи Боже вси4ко да е наред.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.