Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:08 06.05.24 
Градове
   >> Свищов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема за форума и неговите участницинови  
Авторбaш мaйcтopa (Нерегистриран)
Публикувано02.04.08 22:45



Ако погледнете назад във форума и след като прочетох второто мнение към това за Овча Могила се убедих че това е най-скучния, безсмислен и тъп форум. Безкрайни мнения по незначещи нищо теми двама трима участника си разменят реплики зад които нищо не стои, абе пълна тъпня. От шест месеца следя форума тъй като съм свищовлия но не живея в свищов но нищо интересно не видях през тези шест месеца. Днес като видях второто мнение за Овча могила вече не издържах и се включвам.
Уважаеми участници намерете интересни теми по които да може да се включваме и ние които не сме в свищов или да добиваме малко представа какво става в нашия красив град.



Тема Re: за форума и неговите участницинови [re: бaш мaйcтopa]  
АвторБялa мeцaнa (Нерегистриран)
Публикувано03.04.08 20:03



Ми като е толкова тъп, ти кво правиш тука?
Чакам да видя как ще го облагородиш................как ще го подостриш





Тема Re: за форума и неговите участницинови [re: бaш мaйcтopa]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано03.04.08 20:57



Права е мацката освен с твърдото си поведение.
Какво искаш да ти дадем, и казваш, че го нямаме. Дай го ти, включи се и направи интересен форум
Защо мислиш, че аз съм длъжен да ти го направя, че да можеш и ти да участваш?
Ми така е, тъпо е тук, но правим опити да се приспособяваме...
Ако намериш някой някъде да ти даде наготово направен форум и ти само да си участваш ни се обади и ние ще зарежем тази свищовска тъпня и ще дойдем там.
Ако не можеш да се приспособиш към нас то ние не сме ти виновни.
Разбираш ли, проблема ти е, че искаш, а не можеш.





Тема Re: за форума и неговите участницинови [re: ПЪTниk]  
Авторбaш мaйcтopa (Нерегистриран)
Публикувано04.04.08 10:23



Съжалявам че съм ви засегнал по някакъв начин. Очаквам да се коментират събития от града. Аз не съм в града и не мога да подам тема. Ето наскоро в иформационните саитове имаше информация за заловени трафиканти на антики. Вие като свищовлии можехте да пуснете допълнително информация. Друго нещо например да се обсъдят някои проблеми в града да се даде идея за нещо ново. Много е лесно да кажеш че в града е тъпо и няма нищо ново. Аз например ходя на шест месеца веднъж и винаги намирам нещо ново. Далеч съм от мисълта че ще стане като Русе, София, Варна, Пловдив и т.н. Но имаите предвид че има областни градове в които е по тъпо от Свищов. В свищов през 10 месеца от годината има 8-9000 души които са винаги на 20 години. Имаите предвид че това е голям капитал. Аз лично обмислям вариант да се връщам в Свищов тъи като където живея /областен град по-голям от Свищов/ по не ми харесва отколкото в Сщ.



Тема Re: за форума и неговите участницинови [re: бaш мaйcтopa]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано05.04.08 19:48



Не си ме засегнал, защо така си помисли за мен.
Правилно говориш за сериозните теми, но не те разбрах защо точно аз трябва да ги пусна.
За това е нужен умен човек, а те не пишат по форумите..., не мислиш ли?
По форумите се говори само за секс и току виж някой изпищи...





Тема Re: за форума и неговите участницинови [re: ПЪTниk]  
Автор gatomina (непознат)
Публикувано27.04.08 21:44



прав е баш маистора, и аз о4аквах да нау4а пове4е за нашия град (това което става или се слу4ва ) има много теми които могат да се пуснат ,но ние които не сме в града как да го направим?Ние не знаем дори нормалните клюки камоли по важните неща.



Тема Re: за форума и неговите участницинови [re: gatomina]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано27.04.08 22:38



Баш майстора може и прав да е, аз не съм му съдник.
А за това, което ти пишеш си имам принцип.
Никога не изисквам от друг това което аз не мога да дам.
Особенно в случай когато не ми е поискано конкретно, било помощ, прошка или друго подобно, какъвто е и случая за който ти говориш.
Ако има сериозни хора в този форум, едва ли биха се заели да ти обясняват неща, които невръстните деца трябва да знаят.
Ти кого и за какво конкретно помоли някой от този клуб и той ти отказа?
Интересно ми е и не разбирам какво означава нормална и ненормална клюка?
Уведомавам те , че в Свищов няма жълта преса.



Тема Re: за форума и неговите участници [re: ПЪTниk]  
Автор gatomina (непознат)
Публикувано27.04.08 23:44



жълта преса не ,ама клюкарницата е отворена ден и нощ нали?



Тема Re: за форума и неговите участницинови [re: gatomina]  
Автормлaдeж (Нерегистриран)
Публикувано28.04.08 10:49



Остави ги. Аз също споделям мнението на баш Майстора но като ги гледам какви глупости си обсъждат просто не искам да се намесвам при тях. Пътник-мътник, бяла мецана- прасана и другите 5-6 ника си мислят че те са затворено общество и трябва да им се кланяме за да пуснат някакво инфо за Свищов във форума. Теми колкото искаш. Примерно скоро прочетох че болницата е продала част от двора си. Кой го е купил, какво ще правят и т.н. Добра тема за активно гражданско общество. Сигурен съм че има още доста теми. Но участниците във форума стигат до положение че в денонощието си рацменят по една думичка по безкраино дълти теми. Но мисля че тук и модератора трябва да се намеси. просто да ги заключва и да открива нови теми. В града със сигурност стават интересни неща. По изборите общината беше направила форум за кмета и там видях някои интересни мнения и друга инфо. Но явно този форум е окупиран от самовлюбени 5-10 участника които по всякакъв начин бранят завоеванието си от нови участници. Няма позиция - гражданска, няма инфо /клюки/, само щуротии. Как може например в темата за снега да нямаше нито похвала нито критика никаква гражданска позиция и същата тема да се върти 3 месеца след като се стопи и последната снежинка?? Пътник и Бяла мецана кажете какво защитихте в тази тема. В края на краищата като искате да говорите бесмислици и просто да приказвате празни приказки на следващите избори се кандидатираите за депутати в Народното събрание. Там ще си бъдете точно на мястото. И не се обиждаите уважаеми че имам някакво мнение по различно от вашето. Останете си със здраве



Тема Re: за форума и неговите участницинови [re: gatomina]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано28.04.08 16:27



Бях те помолил да говориш с факти, пак те моля?
Какво имаш предвид като казваш, че клюкарницата е отворена?




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.