Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:24 03.06.24 
Градове
   >> Свищов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Нова празна теманови  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано05.04.08 20:20



Добър вечер, скъпи приятели.
Ще правим ли Свищовски купон от клуба?
Кога и къде, има ли тук хора с организаторски способности



Тема Re: Нова празна теманови [re: ПЪTниk]  
АвторДyлce (Нерегистриран)
Публикувано05.04.08 21:16



Ами мисля че от теб по-подходящ не би могло да има или греша?!





Тема Re: Нова празна теманови [re: Дyлce]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано05.04.08 22:14



Приятно ми е да се запознаем.
Съжалявам, грешиш.
От създаването на дира съм във форумите и не съм бил на нито една клубна среща, а навремето те бяха много на мода.
Принципа ми е да не смесвам виртуалното с реалното защото се разваля играта.
Ама за вас си мисля и за това пуснах темата.
Бившия ресторант "Дунав" е подходящо място за такава сбирка, отлична кухня, бързо и сравнително добро обслужване на клиентите... а и хотела е над него и като ни се доправи секс правим и се връщаме пак на купона....има и цветарка,... нали за дамите след секса....можем и в "Алиби" да го направим там пък има подръка травестити за всички.
В "Дунав", освен описаните неща има и момичета, които само за 20лв. могат да направят на мъжката част позата "Пингвин"





Тема Re: Нова празна теманови [re: ПЪTниk]  
АвторДyлce (Нерегистриран)
Публикувано05.04.08 23:19



Честно да ти кажа-предпочитам "Калето"-там пък момчета правят поза "костенурка"[usmihvam se........безплатно-също за мъжката част-все за вас ли?!.





Тема Re: Нова празна теманови [re: Дyлce]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано05.04.08 23:33



Каква е тази поза костенурка и колко струва?
Пингвин мога и аз да ти направя но за 50 лв....нали за женската част е по- сложно....





Тема Re: Нова празна теманови [re: ПЪTниk]  
АвторДyлce (Нерегистриран)
Публикувано06.04.08 17:50



Ами най-напред ще те помоля да ме светнеш с пингвина че живея на един от топлите Средиземноморски острови и малко нещо съм позабравила...........
нещо ми се мярка-ама подсъзнателно.После аз ще ти дам указания за костенурката.Договорихме ли се?!





Тема Re: Нова празна теманови [re: Дyлce]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано06.04.08 19:58



Ами ще ти кажа жриците на любовта как ми направиха "пингвин"


Момичето ми каза:"Добре, щом нямаш повече пари, дай 20 лв. и ще ти направя пингвин."
Дадох и 20лв. момичето ми загърна сакото от яката надолу до лактите, фръцна се и си тръгна невъзмутимо по пътя. Ръцете ми бяха заклещени до лактите от сакото и стърчаха в страни, което ми пречеше да ходя правилно като човек и аз поклащайки се като пингвин я подгоних с думите:"Чакай ма кучко, дай парите..."
Много е готино
А за костенурката?

Редактирано от ПЪTниk на 06.04.08 19:59.



Тема Re: Нова празна теманови [re: ПЪTниk]  
АвторДyлce (Нерегистриран)
Публикувано06.04.08 21:20



Хе-хе-хе-само дето си казал кучко не ми се хареса.
Костенурка-ами ниска маса-от тия за хол.Под нея-мъж жена -по твой избор-на "четири крака".Ти на колене в единия край на масата и имаш една много дълга линия-може метър дето мерят платовете-метален.И като тази /този/ под масат реши да се измъква напред-като главата на костенурка се подава -ти пат с метъра по главата и тя или той дава на заден и ти там чакаш на колене сещаш ли се?!





Тема Re: Нова празна теманови [re: ПЪTниk]  
АвторДyлce (Нерегистриран)
Публикувано07.04.08 19:15



Много си мълчалив приятелю-върху какво разсъждаваш?!Охооооооооооооо
колко други неща знам-теоретически-не ти е майка работа.........

Кога ще се включиш?!Хайде да си бърборим-нещо против?!
Нямам лоши чувства към никой-най-малко към теб.........виждаш ли нещо лошо в това?!



Тема Re: Нова празна теманови [re: Дyлce]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано07.04.08 19:37



Сещам се, ама с метъра ли?






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.