Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:38 22.06.24 
Градове
   >> Свищов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: лов и риболов....нови [re: gatomina]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано29.04.08 21:23



Аха, до Божурлика...
Че то сега англичаните идват да си живеят старините в Българските села, та ти да не се върнеш...Все още и изгодно да се живее в БГ със западна пенсия или заплата...но нещата отиват на приравняване на цените с лошо качество за живот у нас...натам отиват май нещата, но може и да стане чудо...



Тема Re: лов и риболов....нови [re: ПЪTниk]  
Автор gatomina (новак)
Публикувано30.04.08 21:01



на 4овек какво му трябва? Може би едно ферари с цвят 4ервен, един милион с цвят зелен и гадже с бронзов тен (ако ги нямаш ти ги пожелавам

).ако не ги искаш остани си само с интелигентността 4е в тези времена и тя е лукс за много хора ,радваи се и на това.



Тема Re: лов и риболов....нови [re: ПЪTниk]  
Автор gatomina (новак)
Публикувано30.04.08 21:20



абе пътник , за каква пенсия ми говориш, не ме обиждаи моля те .имам още поне 30 години до пенсия.





Тема Re: kasta v zona belene-izgodno ma dali eнови [re: gatomina]  
Авторбaш мaйcтopa (Нерегистриран)
Публикувано30.04.08 21:28



ДО gatomina Татари го знам къде е но през него съм минавал един-два пъти. Просто нямам некакви впечатления от там. Това което може да се прави е някакъв вид селско стопанство, като се наблегне на биологично земеделие. Ако искаш дай някакви по тесни координати - e-mail - може да обсъдим варианти и да обменим идей. Това че си някъде в европа - ако си там - е добре по отношение на маркетинга. Бих оставил във форума мой координати но e-mail ми носи името. А предвид по-ранни ми мнения относно форума бих искал да го запазя. Ако не искаш ще си направя друг адрес които да няма общо със името ми.



Тема Re: kasta v zona belene-izgodno ma dali eнови [re: бaш мaйcтopa]  
Автор gatomina (новак)
Публикувано30.04.08 21:43



ти добре го каза за биологи4ното , ама ако отворят аез Белене нямам думи колко еко ще стане .Защо мислиш съм притеснена ?Ина4е аз съм в Италия живея в Рим от 5години но за Свищов имам много малко инфо.Затова исках да разбера нещо пове4е опитаи на този имеил gaiaguirrini@gmail.com този адрес не го ползвам но сте свърши работа ли4ният не мога да го дам във форума по обективни при4ини

Редактирано от gatomina на 30.04.08 21:57.



Тема Re: kasta v zona belene-izgodno ma dali eнови [re: gatomina]  
Авторбaш мaйcтopa (Нерегистриран)
Публикувано30.04.08 21:53



ок. ще чакам. пък и има 25 км зона. Лека вечер. Аз изчезвам защото имах тежък ден.



Тема Re: лов и риболов....нови [re: gatomina]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано30.04.08 21:57



и как мислиш се подържа това ферари...също като маникенкада треперя над него ли!?, а този твоя зелен милион как си го представяш, ами и той е същото, грижи, грижи, грижи, безсънни нощи...предпочитам да не спя спокойно заради една жена, отколкото заради кола и пари---хубу че ни си мъж, щеше толкава да се натовариш че нямаше да можеш секс да правиш от стрес... малиййй оди на църква и пали свещ че си щастливката на този живот...чуй ме, зная какво ти казвам
А като казваш че да си остана с интелигентността, можеш ли ми каза как да я ползвам...нали си жена и си интуитивна и рационална...ади оставям се в ръцете ти...

Редактирано от ПЪTниk на 30.04.08 21:59.



Тема Re: лов и риболов....нови [re: ПЪTниk]  
Автор gatomina (новак)
Публикувано30.04.08 22:14



абе как не съм се родила мъж? а с интелигентност могат да се направят много неща но както каза ти преди без пари нищо не става, ако ги имаш и двете зна4и си любимец на господ а ти имаш ли ги ?



Тема Re: лов и риболов....нови [re: gatomina]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано30.04.08 22:24



Пари имам достатъчно за да живея щастливо, а интелигентност ти каза че имам... а това че съм любимец на Господ е нищо друго...за това ти май нямаш реална представа...ще ти разкажа накратко...: Един можен и богат цар викнал в молитва към Господа да му покаже пътя, който да следва до Него...и така , от молитва на молитва от ден на ден, царят изведнъж се усетил беден и скитащ в една гора с окъсани дрехи...и викнал в молитва запитване: "Господи, какво направи с мен, защо?"
Господ му отговорил: "Любими, всичко това дължиш на моето внимание към теб!"
И понеже няма да ме разбереш пояснявам


"Имаше един дух, който познаваше себе си като светлина.Той беше нов дух и естествено беше нетърпелив да има изживявания. "Аз съм светлина", казваше той, "Аз съм светлина". Но цялото знание и непрекъснато повтаряне на този факт не можеше да изживяването да бъдеш светлина. А в света, в който този дух се беше появил ,нямаше нищо друго освен светлина. Всеки дух бе величествен, всеки дух бе възвишен и всеки грееше с блясъка на великолепната Ми светлина. И така нашият млад дух беше като свещица в слънцето. Намирайки се в средата на най-величествената светлина, от която той бе част, духът не можеше нито да види, нито да изпита себе си, като Този, Който Той Е Наистина.
Случи се така,че духът копнееше да познае светлина. И копнежът му беше толкова голям, че един ден му казах "Знаеш ли Малкия, какво трябва да направиш, за да задоволиш копнежа си?" "Какво.Боже? Какво? Бих направил каквото и да било!" отвърна духът."Трябва да призовеш върху себе си мрака". "А какво е мракът, Боже?"попита малкият дух. "Онова, което ти не си", му отговорих и той Ме разбра.
Духът така и стори. Откъсна се от Всичкото, отивайки даже в друг свят. В този друг свят, духът имаше силата да призове в изживяванията си всякакви видове мрак, което и направи.
Но от средата на мрака духът проплака: "Татко,Татко, защо ме изостави?" Точно както и вие в най черните си времена. Ала аз никога не съм ви оставял и съм бил до вас винаги да ви напомням Кои Сте .
Затова бъдете светлина сред мрака и не го проклинайте. И не забравяте Кои Сте в мига, в който сте заобиколени от онова което не сте.
И знайте, че каквото направите по време на най-голямото си изпитание, може да бъде най-големият ви триумф. Защото преживяването, което сътворявате е изявление за това Кои Сте и Кои Искате Да Бъдете. "

Та така де, къде виждаш ти тук пари и интелект...Ела на мене си gatomina



Тема Re: kasta v zona belene-izgodno ma dali eнови [re: ПЪTниk]  
Авторkoнцлarepиcтka (Нерегистриран)
Публикувано30.04.08 22:28



Да-прав си.Ако не се лъжа-1973г на морето имаше "лов на българки"с къси поли-не говоря за жрици на любовта.На мен например са ми отказвали да ползвам телефонна кабина в пощата,заради това,че съм с къса пола-телефонистката си надигна дебелото дупе от стола-изгледа ме и каза:"не може-с къса пола си ,а си българка"-и това е.Ами мъжете-с бради-трябваше да ползват връзки до девето коляно,за да си сменят снимките в паспорта-иначе -опа в милицията-взимат ти паспорта и докато не се върне жертвата прилежно обръснат-ресто-не дават документа за самоличност.Простаци ни управлваха-а сега -техните синове и внуци-със западни дипломи-също простаци,но с лустро.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.