Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:05 09.06.24 
Градове
   >> Свищов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: Теманови [re: ПЪTниk]  
Авторeднa зa тeб (Нерегистриран)
Публикувано30.03.08 19:47



Не бих искала да дам подобно описание за себе си като твоето-макар и да не е предназначено за мен-откъде ти хрумна?!Сранен тип си-бих казала терк-знаеш ли какво означава?





Тема Re: Теманови [re: Бялa мeцaнa]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано30.03.08 23:27



Не, не бих си позволил да наказвам който и да е и най- малко теб.
Ти си ми симпатична, приятелка си ми и ме харесваш, нямам причина да те наказвам.
Хората сме всякакви...веднъж добри, друг път лоши





Тема Re: Теманови [re: eднa зa тeб]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано30.03.08 23:30



Терк за мен означава копие, копие на нещо уникално, ама не съм сигурен откъде е понятието ми за тази дума.
Можеш да се опишеш сресана и гримирана, все пак ти си жена, не може като мен без свян.





Тема Re: Теманови [re: ПЪTниk]  
Авторeднa oт тяx (Нерегистриран)
Публикувано31.03.08 09:58



Терк-/тарикатски лаф/значи много готен,уникален с чувство за хумор.С две думи-пич та дрънка-това пък последното е литературен термин нали?!
Ами и сресана и гримирана съм и съм "наточена"-и това ли не знаеш какво е-е не като при мъжете със сексуален подтекст.Иначе да не мислиш ,че съм от онези дето като им натопиш главата в кофа с вода и ги забършеш с хавлия-после три дни си в стрес-ако ги погледнеш ?!Я кажи честно такава ли съм в твоите очаквания?!



Тема Re: Теманови [re: eднa oт тяx]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано31.03.08 19:39



Напротив, в моите представи си още по- готина, защото показваш и голяма душевност.
Ама аз нали това казвам, че сме несъвместими, ти наточена, аз мърляв... ти млада, аз немощен...
Само за интернет ставаме ние двамата... като двойка



Тема Re: Теманови [re: ПЪTниk]  
АвторБялa мeцaнa (Нерегистриран)
Публикувано31.03.08 20:29



Ами, да харесвам те защото ми изглеждаш широко скроен човек, освен това си и доста чувствителен и умееш да излизаш от различни ситуации доста интелигентно


Поне такава ми е представата за теб



Тема Re: Теманови [re: ПЪTниk]  
Авторeднa oт тяx (Нерегистриран)
Публикувано31.03.08 20:34



Хайде бе не думай-и откъде ме видя-освен в мечтите си?!
И аз не те виждам нито мърляв нито немощен-а за богатата душевност-мисля че ти твоята я разкриваш много по-смело и много по-явно...............и то на доста места-казах вече-пич си та дрънкаш.До кога трябва да ти го повтарям?!
Това литературен израз ли е -както терк-а?!?
















Тема Re: Теманови [re: Бялa мeцaнa]  
Авторeднa oт тяx (Нерегистриран)
Публикувано31.03.08 20:46



Браво-виж че още една жена мисли като мен-при това независимо една от друга сме на приблизително едно и също мнение за теб-
Мисля че е крайно време да почерпиш-аз ще изпия една глътка шампанско и то изключително в твоя чест Пътнико-мъж на виртуалните НИ мечти-не греша нали?!





Тема Re: Теманови [re: Бялa мeцaнa]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано31.03.08 22:15



Мисля, че доста добре анализира последното, че умея да излизам от разни ситуации , ама да знаеш, че и сам се набутвам в тях.
Пиша ти 6 по психология на човека.
Това достатъчно ли е, при онези другите условия, да правим секс с теб?
Май не е?



Тема Re: Теманови [re: eднa oт тяx]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано31.03.08 22:21



Твоето е удар под кръста


Знаеш психиката на мъжете и на тебе 6, и си играеш с мен...ласкаеш ме, готино ми е и се предавам.
Ти май ще ме навиеш да ти повярвам, може пък и да мога....искаш ли да опитаме...докога ще те питам и ти ще го увърташ
Трудно ми е с вас, предложете нещо накрая, решение на трудната делема?





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.