Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:35 24.06.24 
Градове
   >> Свищов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: За бай Глигорнови [re: Бaй Глиrop]  
АвторЧyдeнka (Нерегистриран)
Публикувано21.02.08 15:27



ММММММММММ,страхотен вкус-а какво ще е мезето-хрус,хрус ли?!Хайде да се спрем на задушени картофки със седем вида сирена?!?Или пък някаква риба?!?
Да кажем пастърва с топено сирене и бадеми-а за сома-ти ще дадеш идеята.
И тъй като започнах отзад напред-не искам жокер-нека останем забулени в "тайни и загадъчност".........Аз също съм сигурна,че си слушал много за сферата,в която работя от много години,но се надявам искрено -да не си се ползвал от нея и да не се полваш и за в бъдеще.За службите-толкова.
По-нататък-за работата не познах,но пък в замяна на това за зодията пък "хич"

-не,бе просто исках да се правя на "отворко"-как е в женски род-отворка или отворковица?!Мъчех се да правя догадки и предположения-базирани на нещо си ,което се оказа -нищо .......
"Сървайвар"и "Брадърите"не гледам-поне до сега не съм.На "Стани богат"-също отговарям на доста от въпросите и ми е много интересно.Гледай "Шоуто на канала"-в събота вечер 20.30 канал едно-как беше БНТ?!-последните предавания бяха интересни и то доста-дано и следващите да са такива-та да не те подведа и да поставиш под съмнение чувството ми за хумор-защото това е едно от особенностите ми ,с които се "гордея"-тук вече преливам от скромност.......нали?!
Е стигнахме и до глупостта-как беше казано......избийте баламите и тарикатите сами ще умрат-няма връзка,но пък ми харесва-точен израз и още.....толкова млада,а вече толкова глупава.....
И за завчера когато Обърках Овадия с Моравия-може би от окончанието.....ия:
Застанал нашенец-млад и "образован"пред паметника на Хайне и казал :
Гьоте,Гьоте,знам те аз ти дето си написал
"Малка нощна музика"ТА-ТА-ТА-ТАААААМ-за която братятя сърби казват"Судбина куца/чука/на врАта.
Е ако го знаеш-за стар виц глобата е ............познай де..........ами отново "Кайзер"...........
И пак поздрави!!!!!



Тема Re: За бай Глигорнови [re: Чyдeнka]  
АвторБaй Глиrop (Нерегистриран)
Публикувано21.02.08 15:47



За мезетата - колко по ясно да е казано - "Кайзер" с "Кайзер". Ти избери кое да е бирата и кое пастърмата. Оставям всичко останало на добрия ти вкус, с една молба - да е доста пикантно.



Тема Re: За бай Глигорнови [re: Чyдeнka]  
АвторЧyдeнka (Нерегистриран)
Публикувано21.02.08 15:49



ЕЕЕЕЕЕЕЕЕ,ама то вече това моето на нищо не прилича. "Кайзера" довечера-със съответното мезе -по твой избор,ами приеми че е съпроводено и с музикакален поздрав ,който ще прозвучи в "Шоуто на Слави"...."Месечина Месечина"на Горан Брегович,в оригинално изпълнение на Кеба......Адски ще върви с бирката.........И да не си помислиш и да ме свържеш с поп-фолк-напълно погрешно ще е .Тази песен няма нищо общо с това "велико творение"
поп-фолк-чалга-поне според мен......
Този път-лека вечер!



Тема Re: За бай Глигорнови [re: Чyдeнka]  
АвторЧyдeнka (Нерегистриран)
Публикувано21.02.08 16:04



Въй,въйййййййй,правописни грешки си намирам

особенНо-да се чете особено.Както ти стана ясно за "Кайзера"-абе лесно схващам,но трябва "по-дългичко"да ми се обеснява........Добре-ще го нарежа много тънко-почти прозрачно,но те моля да опиташ от задушените картофки със седем вида сирена и забравих одеве -копър........вкусно нали?!А аз си помислих,че да се чукнем за здраве-аз с чаша Кайзер и ти -с чаша Кайзер-халба ли -не по-добре от другите чаши-с малко столче и нагоре-като леко затворено лале-то си имаха име.....абе сдве думи-чаша за бира,а не халба...А с рибата какво стана-пастърва или сом?!Всъщност казвам сом,защото не се сещам за друга дунавска риба.....
И пак........приятна вечер и добър апетит и наздраве!



Тема Re: За бай Глигорнови [re: Чyдeнka]  
АвторБaй Глиrop (Нерегистриран)
Публикувано21.02.08 16:25



Пробвала ли си някога михалец? Така му казват тук на едно нещо дето прилича на сом, само че има брада вместо мустаци. Не се шегувам, но чакам пътничето тук да ме апострофира внимателно и с кеф. Та михалеца наистина има брада. Излиза зимно време, много е вкусен, не е кой знае колко едър и е супер. За незнающите да напомня, че става дума за РИБА! Щях да ти пиша, че забрави копър на картофките, но ти после се присети за това.



Тема Re: За бай Глигорнови [re: Бaй Глиrop]  
АвторЧyдeнka (Нерегистриран)
Публикувано21.02.08 16:50



Наистина за пръв път чувам подобна риба.
Преди няколко дни взех пресен сом.Оставих го в колата
и отидох за зеленчуци.Връщам се и гледам-торбичката там,
а сомът го няма.След малко го видях-под кормилото.Пробил
торбата и "проходил".Естествено-не ядох от него.
Подобен случай имах и с пастърва-взе да ми подскача в
краката в колата -и пак не я ядох.Ако видя нещо живо-
никога не мога да ям от него-било то пиба,пиле или каквото
и да е друго...Какви коментари очакваш отПЪТник за рибата?
Ами той къде ли си загуби?!А относно пикантното-ако искаш
да прибавим чили?!Какво ще кажеш-ще върви на картофките
с копъра,но на рибата.......не мога да преценя в момента.
Ти веднъж спомена нещо за чувен?!?А тази брадата риба-
има ли кости или само гръбнака?Какво да я правя-да я пържа ли,
в пергамент ли да я завия или във фолио?!





Тема Re: За бай Глигорнови [re: Чyдeнka]  
АвторЧyдeнka (Нерегистриран)
Публикувано21.02.08 17:28



За "обогатяване "на общата ти култура-
Пастърма съм чула да казват на съсухрена
прекалено слаба-нелицеприятна жена,
може би за това много не я долюбвам,
пък и ми мирише малко на недотам потдържани
по отношение на чистотата крайници....
-става въпрос за пастърмата,а не за жената....
Но в името на приятелството-в което не се съмнявам
и най-малко - ще се жертвам и започвам да я режа.


И пак и отново.....ЧАО и чакам Пътник да вземе думата и той
да пийне и да хапне с нас!



Тема Re: За бай Глигорнови [re: Чyдeнka]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано21.02.08 18:29



Бай ни Глигор работи до Дунава и го вижда от прозореца...така казва той...
Аз попътя на логиката утре ще намлеза навътре в Дунава дс лодка и ще видя от там всички прозорци на фирмите които гледат към Дунава и ще го разкрием този онгажиран човек...и ще си съберем по на едно кафе..в...в....в "Моран" например...заеш ли къде е "Моран"?
Там до него сега играем футбол на малки вратички всяка вечер...той го знае, питай го, тъкмо още ще разконспирираме от конспирацията... всъщност аз не съм съвсем свободен всяка вечер, защото карам такси, с това се прехранвам

...но за "Морана" ше дойда...

Редактирано от ПЪTниk на 21.02.08 18:32.



Тема Re: За бай Глигорнови [re: Бaй Глиrop]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано21.02.08 19:01



Вярно за михалеца, но те не стават много големи.... в момента от няколко дена на горния кей на ристанището ловят риба с въдици на бял червей...един пич в неделя/ама много студено беше/ хвана около 15-20 килограма...
Аз все нямам време да отида...
Най върви чеснова подправка за дунавските риби, има различни приготовления...михалец съм ял малко, като дете, тази риба не се среща често, поне аз скоро не съм хващал и на магазините за риба не съм я виждал скоро....



Тема Re: За бай Глигорнови [re: ПЪTниk]  
АвторЧyдeнka (Нерегистриран)
Публикувано22.02.08 09:39



Да,обаче не-нищо не си разбрал,ама няма да ти кажа


Аз с ум се боря вече 12 часа и пак не мога да се сетя за тази негова фирма-единствено,което се сещам от рекламите е за Миком-нещо там за колбаси-дето са вредни и не трябва да ги ядем.Аз пък се "уплаших" от жокера дето му подадох -да не ме разконспирира,но после като се замислих-не -то такива служби-дал господ много-Съд ,Прокуратура,До съдебно производство,Милиция,Болници,Тъжни обредни ритуали,СЗ и ЗД-дето отделят дете от майка и мъже от жени.Няма страшно.Абе ти защо се разконспирираш?!Сега ще взема да се заглеждам по такситата,вместо да се пазя от тях-като пресичам....

Следва продължение
и за да няма -недоразумение...
то ще си е предложение,
за взаимно забавление
и телесно удовлетворение.....

...от кулинарно изкушение




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.