Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:59 25.06.24 
Градове
   >> Свищов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: За бай Глигорнови [re: Бaй Глиrop]  
АвторЧyдeнka (Нерегистриран)
Публикувано19.02.08 16:33



Здравей!Ако знаеш колко дълго и шеговито писмо ти написах и некъде се "загуби по трасето",когато го изпратих.
В общи линии-чудех се каква е тази твоя натоварена работа,та и в събота и в неделя се налага да работиш. и да не може друг някой да ти я свърши,ако е толкова спешна?!Ти си Дева нали?Ние от командировки се връщаме по най-дългия път и задължително отсядаме в някое хубаво заведение.И други неща ,но ....
да не ти отнемам време-желая ти служебните ти задължения до края на деня и утре-да ти се подредят леко и без усилия,Пантелей пътнико.........успехи и малко повече време за отдих!!!!!!!!!



Тема Re: За бай Глигорнови [re: Чyдeнka]  
АвторЧyдeнka (Нерегистриран)
Публикувано19.02.08 16:50



Да обесня,че под"И други неща ,но........"-имах предвид,че ти писах и други неща-например относно никовете ни и т.н.





Тема Re: За бай Глигорнови [re: Чyдeнka]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано19.02.08 22:18



Ама ето, ти пак га изкушаваш човека с тези приказки за баенето и разтриването---също като Ева си...ще страда цялото човечество заради твоите помисли...а иначе случайно се присети...няма да изкушаваш човечеца ... няма дълго да издържи...


Няма да се меся повече само ще чета отстрани и като забременееш от разтриването ми се обади да видим какво ще правим....



Тема Re: За Пътникнови [re: ПЪTниk]  
АвторCъщaтa (Нерегистриран)
Публикувано20.02.08 09:39



Чувай сега кво шъ ти обадя-свищовски израз-
Кво е туй твоето цинично подсъзнаение-като онази девойка дето попитала момъка за какво си мисли и той й отговорил,че за същото,за което си мисли и тя,а тя му казала-мръсник,как не те е срам......


Значи първо на първо-да си разбрал някоя да е заченала от виртуален секс?!
второ на второ-да си "усетил",че правим дори този вид секс?!
трето на трето -не сме и "на една ръка разстояние"
четвърто на четвърто-разумните хора знаят как да не достигат до нежелани резултати.....без подтекст.....
пето на пето-четвъртото е първо
Да знаеш ,Пътнико-имам едно разумно предложение към теб-
В балнеоложки курорт-дето сега му викат Спа център-по твой избор отиди и поискай да ти направят масаж-пълен.Възможностите ти са три-релаксиращ,с мед и с шоколад.И трите вида са страхотно 45 минутно преживяване и след туй-в джакузито.Та докато те масажират те питат-тук да разтривам ли,там да разтривам ли и т.н.,защото не всеки обича всички точки да му се разтриват-без подтекст...т. е.-баене, и разтриване-РАЗБИРАЙ МАСАЖИРАНЕ........
Поздрави и ако имаш вметвания-прави ги-виж как ти отговарям-точно,ясно и акуратно и не ти се сърдя-виждам проявяваш съпричастност към мен.чудиш се ако изпадна в деликатно състояние какво ще ме правиш........

Поздрави и пожелания за високи творчески успехи.....

На ВАС все Ева ВИ е виновна........



Тема Re: За бай Глигорнови [re: Cъщaтa]  
АвторЧyдeнka (Нерегистриран)
Публикувано20.02.08 10:18



Ох,ама как забравих снощи да те помоля......Еее яд ме е ......Исках да ти кажа,ако ти е възможно да хвърлиш един бегъл поглед от входа на Морската градина,вместо мен.......е,ако имаш и време пък и да изпиеш едно ароматно кафе-по твой избор в някое от кафенетата в ляво от входа долу до морцето-напрово-фантазия-все едно,че го преживях.......досега с морето.......

.
Поздравявам те и дано да е слънчев денят ти.....



Тема Re: За бай Глигорнови [re: Чyдeнka]  
АвторЧyдeнka (Нерегистриран)
Публикувано20.02.08 11:45



Пак съм аз-в случай,че не си го забелязал....


Снощи го чух в Аламинут.
Между две приятелки-едната споделя,че се е омъжила и че мъжът й не бил от "най-досетливите"-с подтекст.Тръгнали на сватбено пътешествие с колата веднага след сватбата към Ихтиман или там някъде и по едно време-той я пипнал за коляното и спрял ръката си там.Тя решила да го окуражи и му казала да продължи по-нагоре,защото вече са женени/бракът не е бил "консумиран"до тогава/.И приятелката:"и какво после?!?а младоженката:"ами какво какво-стигнахме до Силистра"-в прав текст.
Ха сега да го чуем ПЪТник-с неговия коментар за Ева и съблазните!!!!!!!
И ако пак решите да пиете бира и да ядете дробчета-в клуб за мъже-този път се преобличам като мъж,нахлупвам шапка почти до очите,напарфюмирам се с "Булгари"и сядам с вас на една маса.Ха да ви видя как ще ме отстраните от "шведската маса"!!!!!!!То щото шведите като не дойдат ще седнем ние нали-все пак сме си българи......
Е в края на краищата пък Ева не е искала да коли Адам нали?!-с подтекст
.....и....Отново поздрави!



Тема Re: За бай Глигорнови [re: Чyдeнka]  
АвторБaй Глиrop (Нерегистриран)
Публикувано21.02.08 09:34



Бре, мама му стара! С тия Еви и Адамовци ме върнахте толкова назад, че ... Това "..." означава, че си загубих мисълта. Колкото до Варна - наистина ходих до морската градина, там наоколо си спирам колата, но кафе не пих /в смисъл, че не пих там, а на друго място/, пък и от кафе не разбирам, пия го като ободрително средство. Друго си е биричката. Както казваше един приятел, всеизвестния по мое време Пешо Фенола, застигнах го и го оставих след мен в Академията, та той казваше следното - " След атомната бомба и парната машина, бирата е третото най-велико откритие на човечеството!". И аз съм напълно съгласен с него.Пък прякора му "Фенола" е ясно от къде идва. От него смърдеше на пиене още от вчера, а ако е пропуснал случайно снощи, то от осем без петнайсет сутринта. За работата ми - ами не е държавна, много фирми са в групата и сега е годишно приключване, одити и т.н. Та за това стоя понякога до късно, например снощи до 22.00 часа, а тази сутрин от 6.45. Но работата си ми харесва и не ми тежи.
Поздрави!



Тема Re: За бай Глигорнови [re: Бaй Глиrop]  
АвторЧyдeнka (Нерегистриран)
Публикувано21.02.08 10:21



Добро утро!
Почти се "сблъсках"с теб -отворих писмото ти в момента,в който го изпращаше.Най-накрая "стоплих".Не навлизай в повече подробности-но вероятно си в счетоводна къща,затова имаш толкова много работа.Аз най-напред помислих,че си в строителна фирма или нещо свързано с туризма или покупко-продажба на недвижими имоти-но всичко това няма никакво значение.
Най-доброто е ,че си харесваш работата.Хубаво е човек да работи с "мерак".
Моите интереси са в съвсем друга посока от това,което върша.
Аз също не съм много по кафето-харесва ми аромата,а не вкеса му.Чайчето си е друго нещо-особено ако е преобладаващо с мащерка и е с мед и малко лимон-за да не убие другите аромати.
А бирата-не съм много и по нея-малко ми горчи-но бира ако не горчи,жена ако не гълчи и мъж ако не мълчи си губят основните предназначения

.
Всъщност да -с подходящо мезе и ако е студена,защо не,особено пък ако времето е доста топло-за предпочитане Кайзаааааар.Е- протягам ръка и ти подавам една бира и наздраве-остави я за обед..
И аз имах такива състуденти-като твоя-това беше силна група от Ловеч-никой от тях не завърши.От тогава съм останала с впечатлението,че ловчанлии са пияндурници-което не е вярно,но по асоциация...
А колкото до Ева и "разтриваници"и вицове и т.н.целта е да се разсмеем и така ще бъде и за напред-без никаква друга умисъл или намеци или каквото и да било друго от моя страна/длъжна съм да го подчертая/,защото 10 минути смях се равняват на половин час гимнастика и друго нещо имаше-че човечеството се разделя с миналото си -смеейки се.Попитах те зодия Дева ли се-но ако не искаш не ми отговаряй.
Поздрави и леко изравняване на сметки и да нямаш висене по опашки и в банки и в НОИ и т.н.!!!!



Тема Re: За бай Глигорнови [re: Чyдeнka]  
АвторЧyдeнka (Нерегистриран)
Публикувано21.02.08 10:56



По повод на Пешо-ами три категории нали-за пиячите става въпрос-едни пият от радост,други от мъка,а трети-ОТ СУТРИНТА-той е от тази категория и на него работата му е била пречка на пиенето-затова я е и зарязал-за това си го застигнал и оставил......
А пък снощи в "Стани богат "чух от едно младо момче на въпрос какво е диафрагмата мускул или жлеза-познай какво -жлеза-беше отговора му.Подобни отговори в "Не съм по-умен от едно хлапе"-чувам от фолк певици,участници в "Сървайвър","Биг Брадър" -направо не ти трябва хумор,сатира и забава.....Иначе от този род предавания ми харесват "Аламинут"и "Шоуто на канала"-не че е от кардинално значение,но си го помислих и за това ти го и написах.
И отново поздрави-е от толкова много поздрави и добронамерени пожелания-не си и помисляй дори да се разболееш,или пък нещо в работата да ти се размине с перфектното изпълнение!!!!!!!!!!





Тема Re: За бай Глигорнови [re: Чyдeнka]  
АвторБaй Глиrop (Нерегистриран)
Публикувано21.02.08 13:35



Пак здравей!
За предаванията - човешката глупост не виждам защо те учудва. Както е казано - "По хората ходи!". Или както казва баща ми - "Трябва да има и глупаци, че да изпъкваме умните!". Из ония вечери гледах "Стани богат", всъщност го гледам почти всяка вечер. Та на единия от кандидат-богаташите му отговорих на всичките въпроси до 10 000 лева без жокер. А на следващата кандидатка не можах да отговоря на първите 3 въпроса след 500-те лева. Но там има въпроси, в които логиката не играе, просто или го знаеш, или не. От изброените предавания гледам само "Аламинут", а "Сървайвър" и "Биг брадър" гледам най-много като ги откриват за да видя що за шемети са избрали.
За зодията - не съм "Дева" , а "Стрелец", от втората декада.
Колкото до работата - тук вече изобщо не позна. Жокер няма да ти подам, но при всички случаи си чувала за фирмата където работя.
А какво ще кажеш за "Кайзер" с "Кайзер"?
Поздрави!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.