Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:03 24.06.24 
Градове
   >> Свищов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: За бай Глигорнови [re: Чyдeнka]  
АвторБaй Глиrop (Нерегистриран)
Публикувано08.02.08 11:18



Здравей!
Темата за костюмите и каските вълнува приятелите ми страшно, но аз си падам по ретро-то - мотори или коли. Най-новите модели са конфекция, фирмите са обединени, частите са взаимозаменяеми и т.н. От финансова гледна точка е добре, но индивидуалните инженерни решения са отишли по дяволите. MZ имат страхотен модел от 1948 г. Всъщност той е копие на DKVV от преди Втората световна. Наскоро помагах на един приятел /аз съм кръстник на синовете му!/ да си реставрира "Киев" - 125 от същото време. И той е копие на DKVV. Всъщност руснаците като са се прибирали от Германия са си дошли не само с техническата документация, ами и със заводското оборудване.
Колкото до синът ми - дай му компютри, футбол и волейбол. Не го знам дали може и два болта да завие.
Това за конфекцията важи и за музиката. Старата музика е истинска, няма компютърна обработка, само чист вокал и инструментал. Кой каквото може да изкара от инструмента и гърлото си. Това е! За това ми харесва.
Поздрави!



Тема Re: За бай Глигорнови [re: Бaй Глиrop]  
АвторЧyдeнka (Нерегистриран)
Публикувано08.02.08 12:12



Доста си надълбоко с познанията относно техническата част на моторите.На мен най-много ми е харесвало,когата имахме мотор ,поривисто силният вятър,който брули лицето и развява косите -тогава имах много дълга коса и усещането беше невероятно-но нямаше рокер събори-поне не са били така афиширани.Това което наблюдавам и ми харесва сега- :движението по пътя за събора на минаващите покрай нас група рокери,особено,когато са двойка на моторите-момче и момиче,макар,че зад тези шлемове са трудно различими ...и контактите им на самия събор-имам предвид това,което дават по телевизията и от видео касетите на дъщеря ми-състезанията,игрите,вечерите .Когато се прибират-тогава е по-масово ,от вилата ни се чува адският рев на двигателите-ето това пък е нещото,което ме притеснява-говоря от позицията на родител в случая.
Относно музиката-най-дълбоко ме впечатляват и вълнуват баладите,но харесвам и всякакъв род музика,в която наистина има музика ,или както пишеш ти-истинската музика.
Добре е ,че синът ти се интересува от компютрите-в това е истината и за настоящето и за бъдещето .Просто е задължително -компютри и английски език,а ако пък се прибави и друг език е още по-добре за професионалния просперитет на младия човек.Хубаво е и че спортува.
И аз те поздравявам!



Тема Re: За бай Глигорнови [re: Чyдeнka]  
АвторБaй Глиrop (Нерегистриран)
Публикувано11.02.08 12:58



Как започваш новата седмица?
Щото аз я почвам както завърших старата.



Тема Re: За бай Глигорнови [re: Бaй Глиrop]  
АвторЧyдeнka (Нерегистриран)
Публикувано11.02.08 14:21



Искаш да кажеш фифти-фифти ли и ком си, ком са............и при мен е некъде по средата-в общи линии клони по-скоро към добре-за сега -благодаря на бога...
Съгласен ли си с определението,че е хубав този ден,в който нищо не се случва.......Аз да.Началото на седмицата-да обърнем разговора по английски образец-малко мъгливо и мрачно-съвсем по британски.На мен времето ми влияе на настроението.Така,че не ми е много хубаво,но пък в стаята е топло и светло и не съм претоварена с работа,поради което не съм и зле....... .Значи защитих написаното в началото-че съм по-скоро добре.....
Ако началото ти е сиво и никакво -желая ти в края на седмицата-особено в четвъртък да ти е суперско,а причините ти да са естествено две-хубаво вино и любима жена до теб...какво по-добро от това........



Тема Re: За бай Глигорнови [re: Чyдeнka]  
АвторБaй Глиrop (Нерегистриран)
Публикувано11.02.08 15:41



Имам чувството, че ме познаваш - фен съм и на двете. Или както казваше един приятел - "...и двете ти се услаждат!". Но напоследък май съм се позакротил за второто. В четвъртък най-вероятно няма да стане нищо. Аз няма да мога да организирам нищо, а пичовете в службата без мен няма да се навият. Одеве бързах да приключа нещо за банката и за това само ти се обадих, че съм на линия. И друго - стискай ми палци! В събота ми се обадиха за мотор от 50-те години, MZ, един от моделите които търся. Лошото е, че се намира на много километри от тук / около 300 км/ и ще се купува на сляпо, но човекът ми е приятел, работи в това село и не вярвам да ме издъни да пътувам на халос. Дано само да разбира и видимо мотора да има всичко.
Поздрави!



Тема Re: За бай Глигорнови [re: Бaй Глиrop]  
АвторЧyдeнka (Нерегистриран)
Публикувано11.02.08 16:39



Ами то е напълно нормално за мъж на твоята възраст .Така и трябва да бъде.Един зрял мъж трябва и да знае и да може да комбинира тези две хубави неща-виното и любимата жена.А кое е първо и кое второ е строгоиндивидуално.

Може би визираш начина на изброяването в отправеното ти от мен пожелание.Може би вино и любима жена-са две първи.......А за стискането на палци-нямай грижа.300 километра е доста голямо разстояние-ако минаваш Балкана -внимавай,защото има много сняг и е и мъгливо.Дано времето се оправи до събота.Само не ми казвай,че ще изминаваш обратния път на мотор..Поздрави.



Тема Re: За бай Глигорнови [re: Чyдeнka]  
АвторЧyдeнka (Нерегистриран)
Публикувано11.02.08 16:42



Ох,сбърках-ти си ми писал,че в събота са ти се обадили,а аз разбрах,че ще пътуваш в събота....



Тема Re: За бай Глигорнови [re: Чyдeнka]  
АвторБaй Глиrop (Нерегистриран)
Публикувано11.02.08 16:57



Здравей отново!
Подреждането беше по реда на изложението на мисълта ти. Колкото до степенуването - ами то е в зависимост от ситуацията. Лично аз не мога да дам приоритет. Всъщност приоритет има семейството ми и жена ми. Харесвам я, дори много, но явно съм по-широчко скроен. А за мотора - в никакъв случай няма да го карам до тук. И няма да минавам Балкана. То не знам дали ще го взема дори. Но съм му навит много.
Поздрави!



Тема Re: За бай Глигорнови [re: Бaй Глиrop]  
АвторЧyдeнka (Нерегистриран)
Публикувано11.02.08 17:12



Ама аз не съм визирала конкретна жена-казах любимата жена,което включва естествено и възможността това да е собствената жена.

Поздравявам те за приоритета ти-само един неразумен човек може да има приоритети извън семейството си.А щом си по-широко скроен -има едно актуално пожелание-мир в къщи,любов-навън.Но всичко трябва да е много прецизирано,защото ако стане явна любовта навън-мирът в къщи отстъпва место на война.Е това беше в кръга на шегата,но...... си е баш истина,казана под формата на шега.Недай боже никому да проверява истинността на такова нещо...



Тема Re: За бай Глигорнови [re: Чyдeнka]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано11.02.08 19:07



Стига си прилъстявала човека, няма такова нещо като мир в къщи и любов навън.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.