Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:31 24.06.24 
Градове
   >> Свищов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: За бай Глигорнови [re: Чyдeнka]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано22.02.08 17:50



Виж, аз не съм чел изцяло диалога ви в тази тема и нямам жокер за твоята работа, така че нямам на какво да гадая. Казвай какво работиш и къде.
Аз как ти казах че гледам от пристанището кой гледа Дунава от прозореца на офиса си ?
Аз не съм хирург но ако съм таксиджия то и аз съм на повикване?
Кои още други професии според теб са на повикване?





Тема Re: За бай Глигорнови [re: ПЪTниk]  
АвторБaй Глиrop (Нерегистриран)
Публикувано23.02.08 19:30



Братле, не съм от Свищов. Т.е. вече не съм. Бях свищовски жител /временен/ допреди 17 години. През време когато, както бях писал по-рано, вицовете бяха опасни, а секса безопасен. Сега е обратното, но пък и аз не живея вече там. Все пак брат ми и семейството му живеят там. Аз, обаче, не съм ходил в Свищов от две-три години. Не, че не се имаме с брат ми, но обикновено се виждаме при нашите родители, които живеят в един малък град. Нета също помага за контактите, по-точно за липсата на живи такива. А за "Моран" или "Морана", не знам как се пише, мислех да питам племеничката си, но може и ти да ми обясниш. Мисля, че Свищов го познавам доста добре и отдавна, все пак имам и други роднини там и то много близки- първи, втори и т.н. батовчеди.
Икономист съм, но къде и какво работя ще ти го кажа на личната среща на биричката и дробчетата, последните следва да са задушени с лук и кашкавал на не много силен огън. Срещата - някога, когато дойда към Свищов. Между другото имам намерение да го направя скоро.



Тема Re: За бай Глигорнови [re: ПЪTниk]  
АвторБaй Глиrop (Нерегистриран)
Публикувано23.02.08 19:42



Изпуснах да ти пиша за повикването. През по-предишната ми командировка в София, една нощ три пъти ми звъняха да ме питат дали искам момиче. То, май, аз бях на повикване.
Колкото до прозореца и реката - виждам реката само зимата, като се раззеленят дърветата напролет и я скриват.



Тема Re: За бай Глигорнови [re: Бaй Глиrop]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано24.02.08 18:55



Ееее благодаря че ми се довери, ама аз несериозно се интересувах от личните ти неща, колкото да върви темата.
Ти с три момичета ли бе онази нощ в София, нямаше ли други?



Тема Re: За бай Глигорнови [re: ПЪTниk]  
АвторБaй Глиrop (Нерегистриран)
Публикувано25.02.08 17:11



Не съм бил с нито едно. Просто ми звъняха да ми предлагат. Как мислиш ще реагирам като ме събудят в 3,10 часа среднощите и ме питат "Искате ли момиче?"? След втория път мислех да им тегля една майна, а след третия просто оставих телефона отворен и толкова.



Тема Re: За бай Глигорнови [re: Бaй Глиrop]  
Автортpeтoтo мoмичe (Нерегистриран)
Публикувано25.02.08 17:18



Жалко!Наистина можеш да съжаляваш,че остави телефона си отворен тогава......Не можеш да си представиш какво загуби...........Друг път не го прави,моля те!!!!!!!!!!



Тема Re: За бай Глигорнови [re: тpeтoтo мoмичe]  
АвторБaй Глиrop (Нерегистриран)
Публикувано26.02.08 07:58



Здравей, третото...!
Бях пил, изморен, и ми предстоеше тежък ден. Наистина, по-добре беше, че си поспах през останалите 3-4 часа.
А за загубата - може би си права. Но аз често пътувам, така че дай някаква връзка. Ще се случи!



Тема Re: За бай Глигорнови [re: Бaй Глиrop]  
Автортpeтoтo.... (Нерегистриран)
Публикувано26.02.08 09:43



Пътуваш-ама в ква посока и от къде?!И после от де да знам да не си някъв психопат и да ме нарежеш на парчета и после в някоя торба -. ква ми е гаранцията,че си свесен.Имам мейл,но драсни преди това някъв ред,та да знам на къв човек го давам.......



Тема Re: За бай Глигорнови [re: тpeтoтo....]  
АвторБaй Глиrop (Нерегистриран)
Публикувано26.02.08 11:17



Скъпа моя, темата я закриваме.



Тема Re: За бай Глигорнови [re: Бaй Глиrop]  
Автортpeтoтo..... (Нерегистриран)
Публикувано26.02.08 13:16



Ама що си тъй нервен и нелюбезен?Аз кво съм виновна,чи някой тъ e ядосал?
Споко,бе човек чи е вредно за храносмилането!!!
alen_a@abv.bg




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.