Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:46 25.06.24 
Градове
   >> Свищов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: За бай Глигорнови [re: Чyдeнka]  
АвторБaй Глиrop (Нерегистриран)
Публикувано22.02.08 09:58



Това за МЕком откъде ти дойде? Това е, може би, най-големият работодател в региона. И "Кайзерпастърма"-та им е отлична. Имам приятели, които работят там и са доволни. "Вредни колбаси?!?!?" - всъщност на тях им дойде малко вредничко, че работят там - надебеляха!



Тема Re: За бай Глигорнови [re: Чyдeнka]  
АвторЧyдeнka (Нерегистриран)
Публикувано22.02.08 10:29



Здравей "тайнсвени"ми приятелю!


...И продължението.........
Ама и ти с тази твоя чудновата риба дето я мисля толкова време..
Имам конкретно предложение-за...цепваш работата ,слизаш до Дунав,
навиваш панталоните до коленете,събуваш обувките и ловиш няколко по-едри екземпляра-може и лакет риба,педя брада и от там се качваш на лозето и приготвяш голям лагерен огън и очистваш и осоляваш рибата,счукваш чесъна и ...си почиваш.През това време аз като пристигна,ще мина през пристанището и ще "забера"Пътника-той надявам се,че ще е доплувал с лодката-до тогава,а пък ако предпочита с таксито-въпрос на избор...
От мен Траминер-за разнообразие на Кайзера и също и черния хайвер,защото нали знаеш,че не държим хляба да е бял-по-важно е хайвера да е чер/ен/
.Ох и дано да не забравя и китарата,защото този голям огън,тези звезди,това вино и тази чудновата риба.........и тази река под нас-то просто е наложително за допълване на преживяването........Иначе какви са тези негови предложения за кафе-ами ние нали много не го обичаме,а пък и особено и вечер.......
Е това е -оформихме триъгълника-но не любовен и тройката-но не шведска,нито пък руска....
И никакви руски ролетки........само песни и танци-от Латинска Америка!!!!!!!!!!
А пък-за другия седмица-танго Дами канят-аз съм домакинята.....
но за това-друг път......
Е спорен ден и дано да няма"пощенливи",че от тези виртуални приказки за питиета и мезета.......Поздрави!




Тема Re: За бай Глигорнови [re: Бaй Глиrop]  
АвторЧyдeнka (Нерегистриран)
Публикувано22.02.08 10:46



Виж-който много пише,много греши-намери ми правописна грешка Е вместо и.Ами това съм чула и прочела-едно си баба знае и него си бае......Изслуша ли си снощи поздрава-ама нарочно за теб го бях поръчала!И не ми казвай,че не ти е харесал-ще ме обидиш и разстроиш.А за вредните колбаси-ами такива твърдения има-не конкретно за мЕком,ами въобще-не че се съобразявам с тях-в личен план.Хайде-пак го обърнахме на ядене .Ами ще вземем да надебелеем-а ние нали сме хора,които държим на външния си вид?!
Поздрави и лъчезарни усмивки!



Тема Re: За бай Глигорнови [re: Чyдeнka]  
АвторБaй Глиrop (Нерегистриран)
Публикувано22.02.08 11:51



Извинявай, но това за поздрава не го схванах. Нещо съм недовзет. Кога и къде е бил? И да не би да е бил по врема на мача?



Тема Re: За бай Глигорнови [re: Бaй Глиrop]  
АвторЧyдeнka (Нерегистриран)
Публикувано22.02.08 12:05



Извинен си-виж всичко ти прощавам-"Морна съм и слаба-скърби ме горят"-Дебелянов-Отгласи мисля,че беше.
Отвори 21.02.2008 в 15.49 часа.Значи не си го прочел-жалко-е друг някой път...





Тема Re: За бай Глигорнови [re: Чyдeнka]  
АвторЧyдeнka (Нерегистриран)
Публикувано22.02.08 13:52



Олеееееее,аман вече-пак съм сбъркала-другия седмица-само дано не си ме взел за мургавелка или за блондинка.......

Айде пък сега-дискриминация на основа на етническа и на цвят на косата принадлежност
-трябваше да кажа-за дама с мургав цвят на кожата или пък с-неестествено светла коса-т.е.руса плюс изрусена......
И стига вече си шляпкал из водата-излизай,че ще настинеш.Каквото си уловил-уловил.За лимони-не се притеснявай-за рибата-нося и от тях-хем от ония дребните,кръглите,зелените-как се казваха.....ох,забравих.
И не забравяй-петък след обед е малката събота нали?!Даже има твърдение,че сряда след обед била малката събота,но ние да си караме както си беше преди!.И отново благопожелания!



Тема Re: За бай Глигорнови [re: Чyдeнka]  
АвторБaй Глиrop (Нерегистриран)
Публикувано22.02.08 14:44



Има едни бразилски дребни зелени лимони, с тях ароматизират тяхната си ракия, кашаса се казва , ракията де. И между другото, става доста за пиене. Чудех се вчера как е женският род на "отворко" и най-сетне стигнах до решението на казуса - "отварачка".
При мен, като че ли, най-сетне взе да се усеща, че съботата е предстояща. Иначе тази сутрин дойдох много рано на работа - 6.05 часа. И закъснях само с един час от предварителния си график за обема на работата дето е за свършване. Успях да предам всичко в 12.30, значи е било с час и половина закъснението. И вече се разлагам, но не морално, а просто физически. И все пак стоя на повикване, на разположение, за въпроси.



Тема Re: За бай Глигорнови [re: Бaй Глиrop]  
АвторЧyдeнka (Нерегистриран)
Публикувано22.02.08 15:08



Радвам се,че си "сколасал".Ами точно за същите лимони става въпрос-и никаква ракия-днес нали сме на Траминер?!
Право да ти кажа нещо малко гадничко ми звучи отварачка-но щом ТИ го казваш-"кандисвам"-т.е приемам го.

.
Чувала съм/не от опит/-но така казват хората,че физическото разложение водело до морално такова-така,че УМНАТА!!!!!!,а може и да беше обратно,но какво значение има поредността на нещата между приятели?!
И какво е туй повикване-стоиш на повикване.Нещо съмнително има тук.........Айде още едно предположение-да не си чичко доктор-хирург,анистезиолог -в правописа на туй последното не съм сигурна-или друга някаква по-специфична специалност-майтапя се разбира се.Е дано не те викат и спокойно да си дочакаш края на работното време.
Ами има и други-също такива малки лимони кръгл,.но жълти-и те ли са за ракия?Аз пък откъде да знам-слагам си ги в чая?-Да не се чудя откъде ми идва опиянението тогава?!Няма да проверявам за грешки-направо пускам писъмцето.



Тема Re: За бай Глигорнови [re: Чyдeнka]  
АвторЧyдeнka (Нерегистриран)
Публикувано22.02.08 15:40



Пак не ми каза за музикалния поздрав-писах ти -21.02.08 в 15.49 часа-прочети съобщението ми-ако искаш.Какъв е този мач снощи-аз всички мачове съм ги "гледала" и за това не са ми интересни-гледах Великолепната шесторка и след това Шоуто на Слави.Не обичам футбол,бокс,корида-последното не е точно спорт,защото в тях има насилие,а аз не обичам насилие и насилници.Обичам-фигурно пързаляне,скокове във вода,ски-слалом и ски скокове-от шанца ли се казваше,художествена гимнастика,тенис-корт и др.



Тема Re: За бай Глигорнови [re: Чyдeнka]  
АвторЧyдeнka (Нерегистриран)
Публикувано22.02.08 16:16



Оставям на теб-ти да напишеш стотното съобщение-ами какви ти съобщения-то цял роман стана.Съвсем случайно се загледах преди малко и се зачудих-то ми личи нали?!
Огън и вода.........






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.