Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:55 25.06.24 
Градове
   >> Свищов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Свищов в Плевенска областнови  
Авторвeco (Нерегистриран)
Публикувано12.11.06 18:47



Чух го вчера по "Европа ТВ". Щяло да има референдум. Идеята ми допада. Да видим докъде ще стигне.
Аз лично предпочитам АКО ми се наложи да пътувам 70км. хубав път до Плевен вместо над 80 км. лунни пейзажи до ВТ.



Тема Re: Свищов в Плевенска областнови [re: вeco]  
АвторMиkc (Нерегистриран)
Публикувано13.11.06 15:50



Идеята е чудесна. Аз и без тва си хода за Плевен като ми трябва нещо различно.
Но... ония тумбаци то ВТ надали ще ни "пуснат".



Тема Re: Свищов в Плевенска областнови [re: вeco]  
АвторQwerty (Нерегистриран)
Публикувано13.11.06 23:03



Аз съм за с двете ръце и двата крака!



Тема Re: Свищов в Плевенска областнови [re: вeco]  
Авторrealist (Нерегистриран)
Публикувано15.11.06 22:17



Според мен е най-добре Свищов да мине към русенска област.Града има много повече общи неща с Русе, отколкото с Търново или Плевен.



Тема Re: Свищов в Плевенска областнови [re: realist]  
АвторAEЦ (Нерегистриран)
Публикувано16.11.06 09:26



Има логика, но това се отнася повече за речния транспорт. За сухопътния съм категоричен - Плевен е най-добре. За пътя до Русе и ВТ като разстояние и качество не искам да говоря.
Пък и като гледам последните 1-2 години Русе сякаш стои на едно място, докато Плевн дърпа напред.
Лично мнение.



Тема Re: Свищов в Плевенска областнови [re: AEЦ]  
Авторrealist (Нерегистриран)
Публикувано16.11.06 13:54



Аз съм от Свищов,но съм студент в Русе и мога да ти кажа, че пътя Свищов-Русе е в добро състояние, но е малко по-дълъг отколкото Свищов-Плевен. Често пътувам и имам наблюдения.Чувал съм,че има и проекти за панорамен път между Свищов и Русе, който значително ще скъси разстоянията и ще заздрави връзките между двата града. А за развитие, според мен пък е точно обратното. В това отношение Русе е доста по-напред от Плевен, но да не задълбаваме излишно.
Поздрави.



Тема Re: Свищов в Плевенска областнови [re: realist]  
АвторAEЦ (Нерегистриран)
Публикувано16.11.06 14:42



Да, нека не изместваме темата.
Идеята е удобството на жителите на Свищов при евентуална нужда от пътуване до областния град да е максимално бързо и удобно. А по тези показатели Плевен в момента е най-добрия избор за нас. Откакто закриха данъчното в Свищов, пътувам най-малко 3 пъти в месеца до ВТ за глупости и прищевки на данъчните за фирмата ми . Един път поне ходя да си подавам ДДС-то. Коства ми половин ден мимиум. Ако е в Плевен мисля, че 3 часа ще ми стигнат.Затова става въпрос.



Тема Re: Свищов в Плевенска областнови [re: AEЦ]  
АвторДaнъчeн (Нерегистриран)
Публикувано17.11.06 16:31



АЕЦ никой не те кара да ходиш до В.Търново да подаваш ДДС декларации. И в Свищов можеш да си подадеш документите при Севда и Блага. Но явно си по така с ДЕ Се Барите в дунавския град и драпаш към плевен при Найден свирката.



Тема ПЛЕВЕН ДА ГО ДУХА.нови [re: вeco]  
Автор ЧepнoCъpцe (Сърце на Мрака)
Публикувано17.11.06 17:58



Предпочитам града ми да е в една област със Старата Столица на България или с един европейски град, който е пети по население в страната (след София, Пловдив, Варна и Бургас), отколкото да си имам вземане-даване с центъра на наркотиците и проституцията в България. Който на всичкото отгоре е фрашкан с цигани и разни лидери, дето вечер си устройват незаконни боеве с кучета в Кайлъка.

МРАКЪТ ТЪРЖЕСТВУВА


Тема Re: Свищов в Плевенска област [re: вeco]  
Автор ПЪTниk ( експресен)
Публикувано17.11.06 19:48



Аз ПЪТувам често и въобще не ме бърка в коя посока и до кой град, освен ако не става дума Свищов да стане самостоятелна област, иначе съм лесен ей сега да ме бутнеш и потеглям



Пътят не води никъде. Главното е да не се отклоните.


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.