Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:54 09.06.24 
Градове
   >> Свищов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Нова новина  
Автор ПЪTниk (на автопилот)
Публикувано14.10.05 20:16



Пък да ви се похваля, сбъдна ми се заветната мечта и се ожених за Майа мастиката, ама много яка ви казвам, на сватбата като запретна ръкави и като удари на масата ...я направи на парчета...ме въргаля като козунак
Сватбата я направихме на "Алберта" на терасата...ма как фърля гюбеци Майата на седем мастики...пожелавам на всички ви такава радост , добри хора...дажи от общината ни отпуснаха пари за мастика...много готино...половината град и две трети от студентите ни бяха на сватбата...имаше и туристи с туби мастика...сега не знам какво правя, но Майата ми казва че от това деца стават...миииии... така в Свищов

Всяка прилика е неприлична!


Тема Re: Нова новинанови [re: ПЪTниk]  
Автор Meya (вечност)
Публикувано15.10.05 00:26



Пътнико свиден, пътнико млад:))сигурна съм че с твоя стаж във вечността знаеш за незабаравимата Майя.
Ти дето си млад една на ръка, ами че си ми и свиден, това вече на нищо не прилича, но въпреки всичко, радвайки се на живота, истината е в теб самия:)))Една богиня ми пречи малко, но и тя си ми е род, така че ще се погодим....:)
Тя на мен, че ми е род- да, няма как, а, ама кой те кара и ти да ни станеш род, хайде ние така и така сме си криви целия джинс иди дойди, ама ти....., ей много смел човек си:))
Успех в мъдростта и начинанието ти, ще се моля за вас:)

"Човек е роден от любов и за любов и
само в любовта постига радост"


Тема Re: Нова новинанови [re: ПЪTниk]  
Авторeднa (Нерегистриран)
Публикувано15.10.05 02:42



Супер!Толкова ми е кеф за вас!И аз да бях,колко щях да пиина-не е истина,ама на съм много дале4еко.
Да сте ми живи и здрави!!!!!!!!!!!!!



Тема Re: Нова новинанови [re: Meya]  
Автор ПЪTниk (на автопилот)
Публикувано15.10.05 02:46



Не ми трябва много да зная, стига ми да усещам че те обичам Meya...благодаря ти за хубавите мисли към мен...и за това те обичам

Всяка прилика е неприлична!


Тема Re: Нова новинанови [re: eднa]  
Автор ПЪTниk (на автопилот)
Публикувано15.10.05 02:51



Нали не се шегуваш, защото една ми се представи и аз си помислих че си ти, толкова много те харесвам...ако трябва друга сватба ще направя, но искам да бъде и една до мен ....еййй че гаден живот....колко му е да стане каквото аз си искам....ама не става

Всяка прилика е неприлична!


Тема Re:Май а.....нови [re: ПЪTниk]  
Автор Maйa (илюзия)
Публикувано17.10.05 11:33





Връзката поставя в зависимост


Тема Re: Нова новинанови [re: ПЪTниk]  
Авторedna (Нерегистриран)
Публикувано17.10.05 21:40



Никак не се шегувам,ама нямам възможност в момента да пътувам до Бг.
Наздраве и нахаерлия да ти е!!!!!!!!!!!!!!!!



Тема Re: Нова новинанови [re: ПЪTниk]  
Автор koтypak (мърморещ)
Публикувано17.10.05 22:54



Ми освен Ашколсун...какво друго да кажа...най-сетне нещо полУжително да стане и да са похвали човек за него



Тема Re: Нова новинанови [re: koтypak]  
Автор donna2 (старо куче)
Публикувано18.10.05 18:41



ЧЕСТИТО БЪДЕТЕ ЩАСТЛИВИ ДРУГОТО ЩЕ СЕ НАРЕДИ НЯКАКСИ ОТ САМОСЕБЕСИ



Тема Re:Май а.....нови [re: Maйa]  
Автор ПЪTниk (на автопилот)
Публикувано20.10.05 18:10



Цууунккк, обич моя ненагледна...за това те обичам... цялата в емоции обич и омразацууууунк....

Всяка прилика е неприлична!


Тема Re: Нова новинанови [re: edna]  
Автор ПЪTниk (на автопилот)
Публикувано20.10.05 18:12



Еййй защо не каза по- рано че нямаш възможност да пътуваш, щяхме да направим сватбата при теб...тююю че се ядосвам сега...
благодаря за хубавите пожелания, каквото ни желаеш да ти се върне тройно...

Всяка прилика е неприлична!


Тема Re: Нова новинанови [re: koтypak]  
Автор ПЪTниk (на автопилот)
Публикувано20.10.05 18:14



Всички градове обиколих да си търся жена, пък тя била Свищовлийка, къде съм хукнал и аз..., че забравих, ти беше ли на сватбта...аз малко позабравям и послъгвам отвреме навреме и затова те питам

Всяка прилика е неприлична!


Тема Re:Май а.....нови [re: Maйa]  
Автор ПЪTниk (на автопилот)
Публикувано20.10.05 18:19



Цуууунк, няма да се ядосваш, аз ще се грижа винаги за теб, самочувствието ти, настроението ти и за всичко от което се нуждаеш, няма да се ядосваш че съм им казал за сватбата, аз сега ги излъгах, че много лъжа и те си мислят че съм ги излъгал и такава сватба не е имало....хайде отпусни се, всичко е наред обич моя...

Всяка прилика е неприлична!


Тема Че аз бях...нови [re: ПЪTниk]  
Автор koтypak (мърморещ)
Публикувано27.10.05 16:14



кума бееейййййй...позабравил си



Тема Re: Че аз бях...нови [re: koтypak]  
Автор ПЪTниk (на автопилот)
Публикувано30.10.05 15:59



Коя кума?
Аааа кума, онзи дето мърмори на сватбата ли...хем ти казах че Майа е глуха...не спря да мърмориш

Можете да използвате Markup във вашата сигнатура

Редактирано от ПЪTниk на 30.10.05 16:01.



Тема Re: Нова новинанови [re: ПЪTниk]  
Автор jair1O1 ($8.50 winner)
Публикувано10.11.05 11:37



ами да ти е честито ?



Тема Re: Нова новинанови [re: jair1O1]  
Автор ПЪTниk (на автопилот)
Публикувано11.11.05 22:00



Оооо , благодаря ама аз се разведох...много са бий даеба, от мастиката ....

Ебагомайката, колко пих фчера бе


Тема Re: Нова новинанови [re: ПЪTниk]  
Авторeднa (Нерегистриран)
Публикувано12.11.05 01:52



Моите съ4увствия!Толкова ми е мъ4но за теб,4е този свещен съаз не изтрая по-дълго между вас двамата.
А каква еуфория е било на сватбата,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,Градът винаги ще говори.
Ала не било ти писано да си задълго женен 4овек.
А от тук насетне как ще я караш?Някакви планове имаш ли?
Успех и не тъгуваи за Мая.
Тя не те заслужаваше



Тема Re: Нова новинанови [re: eднa]  
Автор ПЪTниk (на автопилот)
Публикувано12.11.05 09:36



Добра една си ти, как не бяхте повече.
Какво съм решил ли сега...миии ще тръгна по света да си търся късмета...виж тук хората какъв късмет имат, може и аз да намеря нещо по широкия свят:

Ся, некогаси на един ного тъпо кралица му са ражда един, ама псилютно грозен дащеря. Ма токлу грозен - смрът. Като го погледнеш и напрао ти спира чесовника. И затва кат дошли феите на кърщенето, и сичкото са мръщи и като иде до леглото на принцеста, сичкото повръщал.
Обачи, имало един добро фея, и той каза:
- Ми, фаф тва ден, кога те тва изрот тука напрай шеснаесе годин, ша са наръга сас един шило в гъзъ и ше баялдиса, за радос на родата.
- Анджък, ашколсун, мерси! - казал кралицата. Щот са, то верно майка му, ама гледа реално на нещтата.
- Ше баялдиса - мъди! - викнало Злото фея. (То ного са ядосал че са го туриле най-близо при креватчето, и не мое си напрай джамбурето - кво апне или пийне - венага връща) - Ич нема а пукяса, ми кат са избуши сас шилото, само ше успива, и като идва Прекраснуту принц да го цуне, тогаа ши става.
И аман-заман, нема кво да прайш. Кото - такова. Минава бая годин и малкото принцеса пурасва и стана най-грозния девойка ф Млечното път. Толко грозен, че даже мухите не го каца. И като прай шеснаесе годин, некаф обущар толко са сплашва като го видя, че почва да бега и спуснал шилото. И нали са сещаш? Тва кат вижда шилото и давай, да си го завре у гъзо. Щот не само грозен, ми и прос. И ляга и почна да хърка. Ама хърка ти казвам - бичи. И хорат не може заспива от хъркане, и фащат, и го затварат на една кофчег, и го носат на гората, и го затрупали там ф един дупка, и даже неколко народ ударили една кючек отгорето. То даже майка му викал да го фърлат на морето, ама те казали че нали, тва друго прикаска и така.
И отива майка му при Злото фея, и са моли и вика:
- Ама мола ти са ма, кажи кога ше са сабуди мойто щерка ма, кажи, та да знам, та ф същата мумент да са знасям ф чужбина. - Толку ного и бил мъка за щерката.
- Кат са намери принц, тогава ше са збужда, дееба и киликанзера истръпнал.
- А! Кой тва идиот, дека ше го пуглежда на мойто щерка, ма?
- Любоф кьораво, ма. То по-чапрашък от дрисня, ма. И по-кьораф от Стиви Вондар. Ши са намери. Такъф вест, направо сасипва горкото кралица. Не могло да преживява тва майчинската сарце и издъхва от мачителен смърт след осемдесе и седем годин.
И след сто лазарника, през онва гора минава една принц. Не било баш такъво, кво казал феята. Било алкохолик и коцкар - да си ебе мамата. Ебало какво добара - живо и умряло. И некои му викали "Некрофил", ама него му било през... нали, щот и без тва не са родило ного умен, апа и сас времето, по-прос станало.
Усеща по един време принца, а! Велисипета нещо тресе. А де! Слиза от транспорта, свалил каската - слуша: "Рррррръъъъмх - хъъъъъърф!". Ай сиктир. Първо си помислило, абе нещо на ушите му стана, ама после са усеща - тва под земята нещо хърка.
- Абе кой заспал тука бе? - вика, и веднага са сети че само женско мое така яко да бичи. И го фанал яко некро... тва, любофта. И са фарлило на земята и копа. И изкопва кофчега. И таман продупчило един дупка на необходимия место, и аха, таман сваля гащите, и слуша отвътре:
- Ааа, давай първо да са цалувами!
Абе кой тука хухавели, бе? Фаща и расковава целото капак, и кат поглежда - веднага пада ф несвяс. От ужас очите му исфръкна и той - долу. Комоцио.
И принцесата вика:
- Адеее, раздават принцове! - и му са фърля отгоре, и докат още не са опраил го... така. И, чудо! Грозното принцеса са превръща на още по-грозно жаба. Крастаф. По едно време пича са осеферил така леко и гледа - некаф кофчег и един жаба. "Ебагомайката, колко пих фчера бе?" И си мисли, че на друго прикаска, и фаща и цалува жабата. Обачи жабата стана мнооого красиф принцеса, и вика: Давай да са женим! И тоа вика убаво, и фаща и го надупва. И после тръгна да си отива, и красивото принцеса казал: Ами каде, бе ко стана сас жененето? - и тоа като са ядосва, и траааас - набримчи го един тукат. И красивото принцеса са превъртял двама пъти фаф въздуха, и са избуфтя на земята и пак станал жаба. Тва гледа и не верва. Аре пак цалува - пак красиф принцеса - аре пак го напънал, после пак - траааас тукатите - пак жаба. А! Аре трето път - пак така.
И принца мисли, мисли и вика:
- Разгеле, най-накраа нещо полезно ф тоа живот скапан. - и прибра жабата ф джоба. И оттогава са опрай.
И така...ако тъй срам ни чити туй прикаска

Ебагомайката, колко пих фчера бе


Тема Re: Нова новинанови [re: ПЪTниk]  
Авторedna (Нерегистриран)
Публикувано12.11.05 15:35



Много хубава и поу4ителна приказка!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Тема Re: Нова новинанови [re: edna]  
Автор ПЪTниk (на автопилот)
Публикувано12.11.05 20:14



Хубава, но циганска работа
Ще ходим ли на купона на клуба в ресторант "Свищов".
?
Чух че се организира страхотен купон на клуба. Дори от Норвегия ще дойдат едни норвежци, кралицата май, не съм сигурен
Ако дойдеш и ти ще те запозная с едни японци, ще ти хареса да ти се кланят потоянно...може и съпруга си да научиш от тях на тези неща

Че кой друг, ако не ние?


Тема Re: Нова новинанови [re: ПЪTниk]  
Автор Vili_Hristov (Mazda 626,Gaz24)
Публикувано13.11.05 11:48



брех, я раздуй малко за таз среща... че и аз нещо се навивам



Тема Re: Нова новинанови [re: Vili_Hristov]  
Автор ПЪTниk (на автопилот)
Публикувано15.11.05 19:11



Ооо Вили ти ли си, чак сега ти познах, понапалнял си малко на снимката.
Това за купона не е много сигурно защото сега го организират но се съмняват че няма да има доброволци. Ако дойдеш ще те запозная с две брадчедки от Чифтето, едната е певица в една Суданска кръчма, а другата е стюардеса...ама Вили ще трябва да ги ухажваш и да флиртуваш с тях, въобще да се занимаваш с тях защото са много суетни и са жени
Ще дойде и Маиа мастиката, тя сега е свободна, ако искаш даже можеш да се ожениш за нея, много е готина ама ме бие като се напие и аз заради това избягах....ама ти си як пич...на Маиа и се представи като Христов....пък аз съм си харесал една и може да ти я покажа и нея...
Вили имам една молба към теб, за купона в Свищов...виж поръчай бели блузки с надпис "ДОБРОВОЛКА"...аз ще им взема мярките и ще ти ги кажа и имай грижата кой да им ги облече.
С теб можем да насилим много доброволки да дойдат

Че кой друг, ако не ние?


Тема Re: Нова новинанови [re: ПЪTниk]  
Авторeднa (Нерегистриран)
Публикувано15.11.05 19:29



Ех,много ме е яд,4е пак ще изтърва купона,ама разни дела са ме затрупали до гуша.
А ти не се даваи на Мастиката да те дърмони така лошо,като се накове.
Но все пак се надявам на някоя друга срещи4ка да кацна в родното гнезденсе.
И умната с алкохола 4е да не пострада някои невинен гражданин от ексцесиите на твоята бивша половинка!



Тема Re: Нова новинанови [re: ПЪTниk]  
Автор Vili_Hristov (Mazda 626,Gaz24)
Публикувано16.11.05 08:19



ооо , нямаш грижи с двете брадчедки, ммммм тъкммо няма да скучая... ако искат и звезди ще им свалям, ама ей да не ме изпързаляш а за Майа не съм кандидат, не обичам мастиката- ще намерим за нея някой друг доброволец ... абе важното е купон да става.
а за тениските съм говорим с Братов, готово е всичко само трябва да дадеш размерите и ги правим на момента.



Тема Re: Нова новинанови [re: ПЪTниk]  
Автор Maйa (илюзия)
Публикувано16.11.05 15:59



......аз мастика не обичааааааааааам....екскурзиант такъв.......

Връзката поставя в зависимост


Тема Re: Нова новинанови [re: Vili_Hristov]  
Автор Maйa (илюзия)
Публикувано16.11.05 16:01



....хм значи никой не ме иска...добре ве аз ще си направя друга среща.....аз пък съм ви сърдита......

Връзката поставя в зависимост


Тема Re: Нова новинанови [re: eднa]  
Автор Maйa (илюзия)
Публикувано16.11.05 16:07



......ми вярвай му на тоз турист.....той на срещичката няма да може да се появи щото познай......

Връзката поставя в зависимост


Тема Re: Нова новинанови [re: Maйa]  
Авторeднa (Нерегистриран)
Публикувано16.11.05 23:35



Е,недеи така де..........Моля те..................



Тема Re: Нова новинанови [re: eднa]  
Автор Vili_Hristov (Mazda 626,Gaz24)
Публикувано17.11.05 10:16



eee айде де, не се сърди ми аз деа знам че не обичаш... оки де и тебе ще забавлявам, не се притеснявай...
ама ще облечеш ли и от тениските дет ги правим ?



Тема Re: Нова новинанови [re: Vili_Hristov]  
Авторeднa (Нерегистриран)
Публикувано18.11.05 02:21



Трогната сум от вниманието,което ми засвидетелства,ала за съжеление няма да мога да присъствам на срещата.Надявам се 4е в бъдеще ще има още много такива.
А с тенистката бих се пременила с наи-голямо удоволствие.
Sorry and next time



Тема Re: Нова новинанови [re: Vili_Hristov]  
Автор ПЪTниk (на автопилот)
Публикувано18.11.05 22:40



Еййй Вили защо каза така за Майа, че не я искаш...колко му беше да излъжеш, виж какъв си...сега момичето ще тъгува наренено от думите ти приети за истински...Вили ако мислиш и ония двете от Чифтето да нараняваш така, няма да ти дам мерките им, така да знаеш. Те са две, не е една, де не си объркаш нещо

Че кой друг, ако не ние?


Тема Re: Нова новинанови [re: Maйa]  
Автор ПЪTниk (на автопилот)
Публикувано18.11.05 22:50



Цууууууункккк....обичам те принцесо

Че кой друг, ако не ние?


Тема Re: Нова новинанови [re: eднa]  
Автор ПЪTниk (на автопилот)
Публикувано18.11.05 23:01



Стига с тези дела де...адвокатка ли си...стига с тези пари...за какво са ти...и ти ли пиеш мастика.
Майа те лъже че няма да дойда на срещата, тя иска да ти каже че съм нескопосан и грозен ама на мен нищо ми няма, само като вървя си влача краката, ама това е от гърбицата ми.
Една, имам една молба към теб, моля те кажи на Майа че заради мен ще си зарежеш важните дела и ще дойдеш защото там където си такива мъже като мен няма, кажи и още че там където си мъжете вечно са заети с много важни дела и така пропускат това което вие жените не пропускате-да се приспособявате към обстановката, значи кажи и че ще се приспособиш към мен и ако ми домъчнее за нея Майа ,то ти ще пропиеш мастика и ще ме дърмониш по -добре от нея...кажи и го за да ми вдигнеш авторитета защото аз май Майа я обичам още и така във всяка една виждам Майа
Дали да не се оженя пак за нея

Че кой друг, ако не ние?


Тема Re: Нова новинанови [re: ПЪTниk]  
Автор Vili_Hristov (Mazda 626,Gaz24)
Публикувано18.11.05 23:59



ми ко да напраа немоа бъда се добър всеки път, кат си е тъй що да лъжа а?
пък ти само ме будалкаш че ще ми даваш мерките на онез мацки, кво стана... айде че и Братов се заинтересува, обажда ми се да ме подканва...иска и за него да намериш още двенки като тия мойте ;)



Тема Re: Нова новинанови [re: Vili_Hristov]  
Автор ПЪTниk (на автопилот)
Публикувано19.11.05 11:00



Ми то и аз не мога, ама пък ги лъжа така че да им харесва...ти да не мислиш, че те не знаят че ги лъжа, знаят ама кат им харесва нямат нищо против...жените не можем ги разбра ние ама да ги лъжем и това е ...
Ама ти не си жена и теб не те лъжа за мерките...не съм ги взел още...в момента преговарям с една друга, но тя още не се е съблякла и нищо не мога да ти кажа за мерките...кажи на Братов да потърпи малко на него ще му съблека десетина австралийки от един рок-балет. Братов дали може да им изпрати самолета си да ги вземе от Канада, че те са тем на представление вече втора година. Да ти кажа че те питат за теб, Братов и за мен и искат да идват в Свищов и едвам ги удържам...действай Вили че ще одъртеят и ще трябва да си търсим друг балет.
Поздрави Братов от мен и му кажи че купона ще е скоро...

Че кой друг, ако не ние?


Тема Re: Нова новинанови [re: ПЪTниk]  
Автор Vili_Hristov (Mazda 626,Gaz24)
Публикувано19.11.05 13:10



ok, ще прговарям...



Тема чета,чета...нови [re: ПЪTниk]  
Автор koтypak (мърморещ)
Публикувано20.11.05 01:16



и никаква правописна грешка не намирам...Ашколсун



Тема Re: Нова новинанови [re: Vili_Hristov]  
Автор ПЪTниk (на автопилот)
Публикувано20.11.05 09:52



Няма време, дамите са под напрежение, не бива така

Че кой друг, ако не ние?


Тема Re: чета,чета...нови [re: koтypak]  
Автор ПЪTниk (на автопилот)
Публикувано20.11.05 09:54



Че така кажи ве човек, че трърсиш грешки, трърси и ще намериш.
За кво са ти?

Че кой друг, ако не ние?


Тема Re: чета,чета...нови [re: ПЪTниk]  
Автор Vili_Hristov (Mazda 626,Gaz24)
Публикувано20.11.05 13:33



пАк акУ трЕбЕ дЪ праим и греЖки сеа...



Тема Re: чета,чета...нови [re: Vili_Hristov]  
Автор ПЪTниk (на автопилот)
Публикувано20.11.05 14:16



Сега ще му развия аз философията за грешките, той не знае че на мен ми викат ПЪТникдървенфилософа:ей кутарако рано или късно ти ще разбереш, че целият ти път е само спирка, за да определиш себе си.
Моите грешки предварително са замислени-в тях се състои развитието ми!

Христов виж да му осигурим някакви мишлета на купона на този куторак...май е гладен

Че кой друг, ако не ние?


Тема хм...нови [re: ПЪTниk]  
Автор koтypak (мърморещ)
Публикувано21.11.05 23:33



Не е голям майсторлък да нахраниш гладния...Майсторлък е да нахраниш сития...за филиософския момент в тая работа..ти кажи



Тема Re: хм...нови [re: koтypak]  
Автор ПЪTниk (на автопилот)
Публикувано22.11.05 11:06



Че кой тук е луд та да налива вода в кофа без дъно

Че кой друг, ако не ние?


Тема Сняг...нови [re: ПЪTниk]  
Автор koтypak (мърморещ)
Публикувано12.12.05 00:20



това е новина...а ти жени и прочие...а какво стана с Майя???



Тема Re: Сняг...нови [re: koтypak]  
Автор ПЪTниk (на автопилот)
Публикувано13.12.05 21:56



Стига си се кефил и ти с чуждото нещастие...

Че кой друг, ако не ние?


Тема Re: Сняг...нови [re: ПЪTниk]  
Автор koтypak (мърморещ)
Публикувано15.12.05 01:33



АААбе знам ли ...тъкмо се хвалех, че пак си бях в Свищов оня ден...и ми хареса де...



Тема Re: Сняг...нови [re: koтypak]  
Автор Maйa (илюзия)
Публикувано15.12.05 15:48



....че какво стана с Майя....ми то такава няма, но Майааааа наблягам на а-то е винаги тук....

Връзката поставя в зависимост


Тема Re: Сняг...нови [re: ПЪTниk]  
Автор Maйa (илюзия)
Публикувано15.12.05 15:49



...аре ве ти си стар вълк ша са опрайш...

Връзката поставя в зависимост


Тема Re: Сняг...нови [re: koтypak]  
Автор ПЪTниk (на автопилот)
Публикувано15.12.05 19:43



Защо не се обади, че си в Свищов, а?

Че кой друг, ако не ние?


Тема Re: Сняг...нови [re: Maйa]  
Автор ПЪTниk (на автопилот)
Публикувано15.12.05 19:45



Рана до рана, целият съм в рани...защо, защо
Белким не те бях срещал никога

Че кой друг, ако не ние?


Тема от А до Я...нови [re: Maйa]  
Автор koтypak (мърморещ)
Публикувано26.12.05 01:33



...знам много добре...шегичка беше!!! Иначе бъди здравА



Тема Re: нека да е от Я до Анови [re: koтypak]  
Автор Maйa (илюзия)
Публикувано27.12.05 22:11



.....шегувка значи...и ти бъди жив и здрав...бъди най-щастливия мъж през новата година....желая ти го от все малкото си сърчице....

Връзката поставя в зависимост



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.