Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:59 21.05.24 
Градове
   >> Свищов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Нещо ново-старо...нови [re: koтypak]  
Авторcuba (Нерегистриран)
Публикувано30.01.06 13:15



A-а а знам го тогава. Бил съм там посетител, ама само 5-6 пъти. Между другото миналата година ходих до Свищов и бях в едно не лошо място - Айриш Пъб. Намира се зад магазин "Космос" (този на ул. "Трети Март"), на мястото на един ресторант в къща с висока ограда. Предишното име на ресторанта не се сещам.



Тема Re: кръчмитенови [re: Dani*]  
Авторcuba (Нерегистриран)
Публикувано30.01.06 13:37



Да така е. Морана беше добро място. А до Морана беше Костадиновата къща - много як боб с наденица правеха тогава, беше 80 стотинки, а наливната болярка 45. По късно направиха "Карлуж". Там ходила ли си?



Тема Re: Нещо ново-старо...нови [re: cuba]  
Автор koтypak (мърморещ)
Публикувано02.02.06 01:09



Да и аз ходих там през лятото и пих 2-3 бири на диваните отвън! Иначе нищо особено, кръчмата е в дома на един от известните Свищовски "бизнесмени".
Уф, сетих се за кръчмата на "Паметниците" и за Венци Млякото...мани мани!



Тема Re: Нещо ново-старо...нови [re: koтypak]  
Авторcuba (Нерегистриран)
Публикувано02.02.06 10:26



О-о-о, кръчмата на паметниците беше чудничка. Уникално вкусен пържен уклей сервираха там, нищо че по едно време сервитьора беше някакъв педерунгел. А под кръчмата, на брега на реката колко бира с наденица печена на жар сме изконсумирали. Помниш ли Джанката на Свобода с дреболийките на скара - чукундурите я разрушика, Също така разрушика една от НАЙ - любимите ми кръчми - ИСТЪР. Лайнярката и тя не съществува. Нацвъкали са само некви идиотски кафенета - тип Алберта и подобни на нея. Да им го натаковам в гнусната такова. Абе я кажи горе-долу кога си завършил/а и какво.



Тема Re: Нещо ново-старо...нови [re: cuba]  
Авторeднa (Нерегистриран)
Публикувано04.02.06 19:55



Cuba,ти направо ми помра4и и без това мра4ното настроение-Казваш култовите места като Лаинярката и искър ве4е ги нямало.Много,много жалко.
Много оби4ах в нетрезво състояние по сред бял ден да набл;давам хората от Лаинярката.
И вси4ко ми се струваше едно такова нереално..............



Тема Re: Нещо ново-старо...нови [re: eднa]  
Авторcuba (Нерегистриран)
Публикувано06.02.06 13:26



Съжалявм за лошите новини, но такова е положението. Между другото не съществува и "Route 66", който ту беше БГ клуб, ту Латино клуб и разни такива. Иначе Арта си е там - миналата година бях замалко в Св. и го видях. Не е като едно време, ама то и студентите сега са различни - по прости са станали, с по - елементарни интереси, и истинският свищовски купонджийски дух и атмосфера хич не се и доближават до такива скучни малолетни мехлюзи и мискини.



Тема Re: Нещо ново-старо...нови [re: cuba]  
Авторedna (Нерегистриран)
Публикувано06.02.06 23:17



Ами работата е кофти,ама целият свят се промени.Поне на нас щше ни останат готините спомени от едно друго,много по-спокоино и хубаво време.



Тема Re: Нещо ново-старо...нови [re: edna]  
Авторcuba (Нерегистриран)
Публикувано07.02.06 09:39



Хубавите спомени със сигурност ще останат. Аз лично всяка седмица си ги припомням с една много добра компания от бивши свищовски студенти и за каквото и да говорим от ежедневието и работата, най-много до час отново и отново отваряме темата "Свищов". И всеки път се сещаме за различни хубави неща, особено ако има повечко кайсиева ракия - в Свищов много хубава имаше такава. Тази година ще отидем някоя събота за една нощувка поне и ще върнем времето макар и замалко. Нека само да се постопли времето и сме там.



Тема Re: Нещо ново-старо...нови [re: cuba]  
Авторvili (Нерегистриран)
Публикувано07.02.06 12:19



Първо cuba (Нерегистриран) каде си ж момента и кога си завършил в Свищов?
И второ в Свищов откриха нов клуб Енигма в Ст. Град кадето навремето беше "Цвети" преди време даже беше дискотека.



Тема Re: Нещо ново-старо...нови [re: vili]  
Авторcuba (Нерегистриран)
Публикувано07.02.06 13:08



Първо, Vili в София съм. Второ, завърших през 2002 г. в Свищов. Но след това ми се е налагало да ходя от време на време. И трето, този клуб Енигма за първи път го чувам. Да не е на мястото на дискотека Мариус.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.