Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:19 04.06.24 
Градове
   >> Свищов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Нещо ново-старо...нови [re: cuba]  
АвторVili (Нерегистриран)
Публикувано07.02.06 21:17



Не това е старото "Цвети"!

http://i34.photobucket.com/albums/d123/Rap7oR/klubenigma3.jpg

http://www.thezonebg.com/enigma%20233.jpg

Ходил /а ли си там? Това е новия облик!



Тема Re: Нещо ново-старо...нови [re: Vili]  
Авторcuba (Нерегистриран)
Публикувано08.02.06 09:45



Не съм ходил нито в Цвети, нито в Енигма. Навремето в студентските общежития най-много до Мариуса да отидем. Предпочитах други места. Пък и не живеех в общежитията. Имах 3 прекрасни квартири с прекрасни спомени оттам. Сетих се за кръчмата "Чевермето", близо до общежитията - там също съм ходил от време на време, но може и нея да я няма. Тези снимки сигурно са правени скоро. Ти да не би да си в момента студентка в Свищов.



Тема Re: Нещо ново-старо...нови [re: cuba]  
Автор juke_box (непознат )
Публикувано16.02.06 15:14



cuba mai sme pili zaedno s teb po svi6tovskite kra4mi



Тема Re: Нещо ново-старо...нови [re: juke_box]  
Авторcuba (Нерегистриран)
Публикувано17.02.06 11:41



То може не само да сме пили, но и да сме яли. А и твърде възможно и на столовете да сме се качвали.



Тема Re: Нещо ново-старо...нови [re: cuba]  
Автор koтypak (мърморещ)
Публикувано21.02.06 11:56



Сори, че сега влизам, но отдавна никой не пишеше в клуба, та и аз се разхайтих. Завършил съм доста отдавна...СК! А от кръчмата на Паметниците имам и приятни спомени, но откакто Млякото я "стопанисва" я заобикалям(въпреки неговите покани ако ме види наоколо), заради мръсотията и т.н.!!!
По някое време имаше едно малко ресторантче под сегашното кафе Роял
(в двора на бившия пионерски дом зад Общината)...и там е имало здрави запивания...и не само...



Тема Re: Нещо ново-старо...нови [re: koтypak]  
Авторcuba (Нерегистриран)
Публикувано21.02.06 15:53



Май не се сещам за това ресторантче, ама се сетих за "Трите бора" - близо до книжарницата, която пък е близо до академията. Обикновено от нея се купуваха учебници. Трите бора си беше бая мизерничка кръчма, но и там сме опитвали гроздовата както подобава. А също се сещам и за една кръчма, която се намира по стръмната улица на Лагуна (вече ресторант Янтра), но доста надолу в посока автогарата. Не си спомням как се казва, но имаше лятна площадка с асма отгоре и беше чудно да си лочиш мастика през деня и да блееш в зеленясалия дол зад Академията. Дали съществува още....?



Тема Re: Нещо ново-старо...нови [re: cuba]  
Авторedna (Нерегистриран)
Публикувано22.02.06 02:14



Много се раз4увставам като 4ета такива мили спомени ...............................



Тема Re: Нещо ново-старо...нови [re: edna]  
Авторcuba (Нерегистриран)
Публикувано22.02.06 09:27



А още по - мили спомени имам от панаирите, които правеха (то и сега ги правят) по време на празника "Свищовски лозници". Ех какви приятни "преносими" кръчмички имаше, покрити с камуфлажна мрежа и разположени направо на тревата, и как хубаво се смесваше миризмата на кебапчета, кюфтенца и "Свилоза"



Тема Re: Нещо ново-старо...нови [re: cuba]  
Автор koтypak (мърморещ)
Публикувано22.02.06 14:11



Спомням си за "Трите пора"...наистина мизерия! Това под Академията нещо ми се губи обаче!?! А имаше и един ресторант в мазето на ритуалния дом срещу у-ще Катранов. Там бяха намерили много добър готвач, но сега нямам представа дали работи.



Тема Re: Нещо ново-старо...нови [re: koтypak]  
Авторcuba (Нерегистриран)
Публикувано22.02.06 14:51



Ами съмнявам се да работи. Като каза мазе, веднага пред очите ми изникна "Мечата Дупка" (или бърлога), срещу полицията. И тя си беше мазе и препарираната мечка беше оплешивяла доста, ама какъв купон си бяхме спретнали там след вземането на един изпит по маркетинг при Тодор Кръстевич - мале, мале!!! Е-е-е-е-е-х как ми се ще пак да съм студентин!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.