Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:35 24.09.24 
Градове
   >> Свищов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Има ли някъде в София събирявка на Свищовлии  
Авторнeмeцa (Нерегистриран)
Публикувано08.06.05 14:57



От скоро съм в БГ, отсъствах 10 години, свга съм от 1 година в Сф,...иначе съм си Свищовлия



Тема Re: Има ли някъде в София събирявка на Свищовлиинови [re: нeмeцa]  
Автор Maйa (илюзия)
Публикувано08.06.05 17:26



....ти пък.......

Връзката поставя в зависимост


Тема Re: Има ли някъде в София събирявка на Свищовлиинови [re: Maйa]  
Авторнeмeц (Нерегистриран)
Публикувано09.06.05 10:01



какво аз пък, какво лошо има да се срещаме и помагаме взаимно, да работим съвместно, да разменяме визитки, да се веселим заедно, но ми се струва, че БГ манталитет си все още такъв...прееби другарче..., ако поздравиш непознат на улицата ще те сметнат за луд, всеки гледа настървено, озлобено, никой на никого не прави път....



Тема Re: Има ли някъде в София събирявка на Свищовлиинови [re: нeмeц]  
АвторHиko (Нерегистриран)
Публикувано09.06.05 12:12



HEMEЦ прави братко, не сме дорасли още да се наречем ХОРА :(



Тема Re: Има ли някъде в София събирявка на Свищовлиинови [re: Hиko]  
Авторнeмeц (Нерегистриран)
Публикувано09.06.05 12:37



Свикнал съм да спирам с колата на пешеходни пътеки, тук като го направя...колите зад мен - клаксони, ругатни...горката ми майка..., реших да не карам повече автомобил в дупките и лудницата на София, където и сфетофарите са ни като държавата - някъде зад някой клон на дърво, или на отсрещния тротоар..., пътища без маркировка, все още трудно се адаптирам...Някой ще каже, що не си стоя в Германия, ами обичам си родината, дойдох да създам и внедра нещо което съм научил там..., но ми е трудно, затова изливам мъка тук, а среща със Свищивлии тук, би било от полза за всички ни...



Тема Re: Има ли някъде в София събирявка на Свищовлиинови [re: нeмeц]  
Автор Maйa (илюзия)
Публикувано09.06.05 15:26



.....разсмиваш ме другарче....не е същият а още по-лошо....а това пък с преебаването на другарчето кво му е лошото....можеш преебаваш.........

Връзката поставя в зависимост


Тема Re: Има ли някъде в София събирявка на Свищовлиинови [re: Maйa]  
Авторнeмeц (Нерегистриран)
Публикувано10.06.05 10:52



ALLES GUTTE !!! няма да се промените........оствате си простолюдие, настървени, озлобени, няма да се очудя, ако скоро време тръгнете с ножове в ръце, с кървясали очи...озъбени и крещящи...Ich wunsche euch alles gutte in diese verdamte land, mit ....



Тема Re: Има ли някъде в София събирявка на Свищовлиинови [re: нeмeц]  
Авторrявoлe (Нерегистриран)
Публикувано10.06.05 10:56



Ако знаеш, колко си прав, такъв си е българина.....а има стихотворения.....
аз съм българче........
българин да се наричам
....... срам е за мене....така трябва да прозвучи.....



Тема Re: Има ли някъде в София събирявка на Свищовлиинови [re: нeмeцa]  
Автор donna2 (старо куче)
Публикувано10.06.05 22:00



Е доколкото знам има доста свищовлии по София но за сбирки не знам, аз лично живеея в Свищов ,но не съм родом от града ,така че ако ми домъчнее просто си отивам за ден два до родните места.........така е



Тема Re: Има ли някъде в София събирявка на Свищовлиинови [re: нeмeц]  
Автор Maйa (илюзия)
Публикувано12.06.05 07:30



.....аре сега ще се обиждаме...кво са нервиш...много бързо палиш фитила....ти сам доказваш,че не можеш да бъдеш друг, веднага се настърви...хайде бъди по-различен, по-мил, по-добричък към такива като мене......аз въпреки всичката тази простотия се опитвам да бъда другарче...

Връзката поставя в зависимост



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.