Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:59 07.06.24 
Градове
   >> Свищов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Нов ден,нова тема.нови  
Автор БoEB (непознат)
Публикувано20.04.04 12:18



За Алеко и неговите герой.И защо мислите точно Свищов е родното място на Бай ви Ганя.



Тема Re: Нов ден,нова тема.нови [re: БoEB]  
Автор Maйa (илюзия)
Публикувано20.04.04 16:07



.......нееееее Алеко си е роден в Свищов, а пък Бай Ганьо си е българин, има си го и днес....брейййййй колко отдавна е написано, а пък все още си го има....ама знаеш ли, че има и Бай Ганьо французина, Бай Ганьо американеца ааааа............

Връзката поставя в зависимост[/red

Редактирано от Maйa на 20.04.04 16:09.



Тема Re: Нов ден,нова тема.нови [re: Maйa]  
Автор БoEB (непознат)
Публикувано20.04.04 17:40



Така си е.Ама Американците си имат Супермен,Французите Астерикс,а ние...Бай Ганьо,Тримата глупаци,Хитър Петър...Още колко зборни образи ще са ни нужни зада разберем,че не сме върха,а трябва да се вземем в ръце.



Тема Re: Нов ден,нова тема. [re: БoEB]  
Автор Maйa (илюзия)
Публикувано20.04.04 19:28



.....ний добре сме си са взели ама трябва да правим добро на хората около нас за да се промени нещото....гледах в едно филмче може и ти да си го гледал ....едно хлапе имаше за домашно как да направим света по-добър и то направи една схема "Предай нататък" - ако всеки от нас направи добро на трима души и те от своя страна всеки поотделно направи добро на трима и т.н. като пирамида....представяш ли си какво ще се получи....ето това ни трябва на нас......ама това май само във филмите може да се получи не и при нас нали.....

Връзката поставя в зависимост


Тема Re: Нов ден,нова тема.нови [re: Maйa]  
Автор 3Be3ga (РИЖКА)
Публикувано20.04.04 19:46



За бай ти Ганя писах в предишната тема...И аз мисля 4е Бай Ганьо е навсякъде по България.Ама има и Алековци.Все още...За щастие!
А доброто съществува и уравновесява злото...Не мисля 4е вси4ко е 4исто 4ерно.Но не може да бъде и 4исто бяло...Света е шарен!
Имаше едно стих4е в една книга..."Само в мрака има светлина!"...

Мдаааа...

Тема Re: Нов ден,нова тема.нови [re: Maйa]  
Автор БoEB (непознат)
Публикувано21.04.04 10:59



Гледах го,и ми хареса.При нас трудно ще стане така.Края спомняш ли си?И народа го е казал добре "Няма ненаказано добро."



Тема Re: Нов ден,нова тема.нови [re: 3Be3ga]  
Автор БoEB (непознат)
Публикувано21.04.04 11:10



Така е.Света се движи винаги от две неща +/-,черно/бяло източните религий търсят хармония между противоположностите.Мисля,че първо всеки трябва да заживее в хармония със себеси и тогав ще бъде готов да прави добро.Поздрави.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.