Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:37 27.04.24 
Градове
   >> Свищов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Жълтото такси...нови  
Автор deni4 (непознат )
Публикувано07.01.04 16:25



...сякаш само аз и ПЪТника имаме представа за какво става въпрос, а? Доколкото схващам ти си баш-свищовлията, закърмен като мен с любов към родния Свищов! А помниш ли клуб"Моран" или си бил прекалено млад тогава?
О, прости ми, но някъде четох че си заченат в началото на миналия век, което налага да променя радикално въпроса си към теб. Втори дубъл: А помниш ли клуб"Моран" или понеже тогава още нямаше памперси за възрастни си беше ограничил нощния живот?



Тема Re: Жълтото такси...нови [re: deni4]  
Автор Yogi (турист)
Публикувано07.01.04 17:39



Еееее,
и ние не пасем трева. За този изпит няма нужда да четем ...

Безименният връх над х. Козя стена вече се казва "Котето"


Тема Re: Жълтото такси...нови [re: deni4]  
Автор Marina (стегната)
Публикувано07.01.04 19:26



Кажете ми за това такси.
Аз не съм от Свищов, не съм от миналия век, не помня клуб "Моран" и в целия ми съзнателен живот памепрсите за възрастни са съществували. Но всъщност от изборените ме интересува жълтото такси.

Всяка дума може да носи всякакъв смисъл.


Тема Re: Жълтото такси...нови [re: Marina]  
Автор deni4 (непознат )
Публикувано09.01.04 16:44



Dear Marina, аз мога да говоря, но предупреждавам, супер пристрастно! Така се случи, че Жълтото такси - една китна дупка в стара къща близо до КИУ-Свищов, се появи и разцъфтя в моите студентски години. Аз не вярвах, но сега вече пък си знам- наистина са с особена прелест тези 4 години. Но не са най-хубавите, по-хубавите са да си гледаш дечицата. Та там беше нещо като клуб-бар-кръчма-дискотека, т.е. място, където се срещаш с приятели, флиртуваш си на воля, слушаш приятна музика и дори си танцуваш. То беше тиб снобарско-демек уж само за свищовските и чуждоградските снобчета-готини, ама бедни. Та и аз съм прекарала няколко десетки вечери там. Това е. А доброто ми отношение се подклажда и от съвсем лични, мили и диви спомени. Между другото, собствениците на Жълтото нямат представа как сполучиха, че го откриха точно след като залезе клуб "Моран" и целия негов контингент се изсипваше еженощно точно там. И още нещо интересно, точно до входа вляво имаше половин жълта кола - май Трабант, която си висеше от страната. Може би е копирала тази от HardRockCafe-тата в световните столици и големи градове, но доста неуспешно...



Тема Re: Жълтото такси...нови [re: deni4]  
Автор Marina (стегната)
Публикувано10.01.04 14:39



Благодаря ти, Дени. Най-сетне вдянах за какво става дума.
Звучи да е било страхотно място. А за сантименталната стойност напълно те разбирам. И аз имам такива места от студентството си.
А има ли го все още това заведение?
Някой ден като дойда в Свищов домакините ми ще трябва да ме запознаят с града. До сега все не се получаваше.

Всяка дума може да носи всякакъв смисъл.


Тема super besheнови [re: deni4]  
Авторveko (Нерегистриран)
Публикувано10.01.04 16:18



mislia,che Jaltoto taksi si beshe super zavedenie.i az sam izkaral stotizi noshti tam,i mnogo sajaliavam che e zatvoreno.moje bi niama veche takiva studenti kato nas\kogato nie hodihme\.Neznam zahsto sa go zatvorili, no iskam da otbeleja,che kolata,koiato beshe v liavo ot vhoda - ne beshe trabant.



Тема Re: super besheнови [re: veko]  
Авторmayday (Нерегистриран)
Публикувано13.01.04 17:39



E zatvoriha sled bezbroi oplakvania ot "vyzmuteni grajdani", koito se chudeha ama kak ajeba "e vymojno takova neshto".....
Vyzmojno e vyzmojno e, te mnogoto fenove go dokazvaha. Jalko che az kato se pryknah v Svishtov beshe malko predi da go zatvoriat, i ne mojeh da se poradvam kakto tryabva.....
A "takivata studenti" e viarno.... niama veche takiva gotini hora.......



Тема Re: Жълтото такси...нови [re: deni4]  
Авторmamenceto (Нерегистриран)
Публикувано15.01.04 18:17



vylna na santimentalnost me oblq ot tezi mili redove. az sym ot 'kontingenta na Moran', i makar Jyltoto da mi zvychi milo i rodno, ne mogat da se sravnqvat... tyi kato sega i dvete lipsvat, jalko za "dneshnata mladej"... horata sa veche drugi, no tova ne e nepremenno losho



Тема Re: Жълтото такси...нови [re: deni4]  
АвторOt London (Нерегистриран)
Публикувано04.03.04 23:45



Mnogo dobre pomnia i Moran i Gultoto ot kideto ne izlizaxme i e imalo slu4ai sme sedeli do 10,11sutrin tam.Zabravix imeto na onova zavedenie,koeto beshe blizo do 4asovnika i kudeto imashe lulki.Niama da zabravia i denonoshnite zakuski na Svoboda.Strashni godini biaxa ot92 do 97!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Тема Re: Жълтото такси... [re: Ot London]  
Авторdim (Нерегистриран)
Публикувано05.03.04 15:39



ООООООО да и аз как да не помня МОРАН
жълтото също
Колеги ние сигурно се познаваме дайте да се регистрираме да може с бележки да се ориентираме
аз съм 93-98




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.