Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:42 26.04.24 
Градове
   >> Свищов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Астериииикс къде си......  
АвторXEPA (Нерегистриран)
Публикувано12.02.04 18:48



къде се скри....хайде не може да няма друга приказка.......или поне старата да има друг край.......времето на вън е лошо и на мене ми се оправи настроението от това.......



Тема Re: Астериииикс къде си......нови [re: XEPA]  
Автор Marina (стегната)
Публикувано12.02.04 21:03



Нема викаш така, бе жена. Пу-пу изкара ми акъла. Я пак пу-пу да си плюя в пазвата.
Ама как се развали времето, а? Голям студ.

Всяка дума може да носи всякакъв смисъл.


Тема Re: Астериииикс къде си......нови [re: Marina]  
АвторXepa (Нерегистриран)
Публикувано13.02.04 08:06



Недей така бе моме не се стряскай.....и не дей да плюеш така некултурно в пазвата си амчи накарай някой готин пич да плюе по ще е културно а пък и усещането ще е готино.....



Тема Re: Астериииикс къде си......нови [re: Xepa]  
Автор Marina (стегната)
Публикувано13.02.04 10:03



А, толкоз проста ме имаш ти мене да не си намеря някой готин пич. Ше си намеря, ама като го намеря няма точно да ми плюе в пазвата ами... други неща. .. и те ще са с готино усещане.

Всяка дума може да носи всякакъв смисъл.


Тема Re: Астериииикс къде си......нови [re: XEPA]  
Автор Asterix (Добър ден)
Публикувано13.02.04 13:45



Какво си са развикала ма...ей ме де съм...

...то тей се пише приказка...не видиш ли че ми няма музата.... а а а аа ма ха

Никой не ме разбра...само един...и то неправилно

Тема Re: Астериииикс къде си......нови [re: Asterix]  
АвторXepa (Нерегистриран)
Публикувано13.02.04 14:00



Божкеййййй как се бях уплашила, че си се затрил някъде, макар да знам, че то такова като тебе не се затрива лесно....кой туй муза звучи ми да е нящо като бузъ.........голям смях ми напрай.......астериксче ша знайш, че Марто е с дълга коса до раменете.......предстайш ли си.......хайде като ти доде бузътъ пиши приказката...




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.