Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:22 30.04.24 
Градове
   >> Свищов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Всъщностнови  
Автор Marina (стегната)
Публикувано04.12.03 21:19



в този клуб изобщо не е лошо.
Няма много народ. Това може да е хубаво. Защото няма блъсканица. Най-хубавите места са свободни, не е задимено и музиката не е силна. Няма опасност да не видиш някого в тълпата и той да ти се разсърди после, че не си го поздравил.
Е, има си и лошите черти разбира се. Много е вероятно да се случи да си си сам-самичък тук. Или да си приказваш сам и някой ако те види надзъртайки през вратата да си каже “еййй, горката, сдала е багажа”.
Обаче може човек да ползва мястото както в приказката за магарешките уши на краля. Може да извикаш тук тайните си... няма кой да те чуе. Или може би не точно като в приказката... да, не е като в приказката, но ми се щеше... Сигурно е много хубаво да си има такава една дупка човек в която да може да извика всички неща които знае... за ушите на краля. Нали се сещате за приказката? Защото ако не се сещате сигурно ви звуча съвсем като луда.


Всяка дума може да носи всякакъв смисъл.


Тема Re: Всъщностнови [re: Marina]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано06.12.03 09:11



Добро утро,
Хубаво си го написала, но да предлагаш клуб Свищов, родния ми град за дупка за разни неща хич не е етично.
А онова с дългите уши ще ти разкажа за един Свищовлия и едно магаре някога.
Какво ти тежи, я сподели тук?

^Главното не е фактът, а отношението към него.^


Тема Re: Всъщностнови [re: ПЪTниk]  
Автор Marina (стегната)
Публикувано06.12.03 13:01



Знаех си, че пропускам нещо. А то било, че предлагам клуба на такъв хубав град за дупка. Ако можеш прости ми, ако не можеш да ми простиш току така ми кажи как да изкупя греха си.
А аз иначе града много го харесвам и си мисля, че може още повече да го харесам, ако някога успея да го разгледам.

За теженето... още мисля.


Всяка дума може да носи всякакъв смисъл.


Тема Re: Всъщностнови [re: Marina]  
Автор Marina (стегната)
Публикувано07.12.03 17:57



Когато човек има проблем той му се струва важен, голям и най-значим. Но проблемите са различни – малки, големи... Ако през главата ти са минали страшни и големи проблеми, но сега си заседнал на някой мъничък му се ядосваш и притесняваш както си му е реда. А после се сетиш за онзи... страшния и вдигаш рамене и си казващ “е, какво толкова”. И вече ти е спокойно. Дошло е време големия проблем да ти се реваншира помагайки ти.

Всяка дума може да носи всякакъв смисъл.


Тема Re: Всъщностнови [re: Marina]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано07.12.03 22:11



После ли големия проблем изглежда малък, след големия ли.

^Главното не е фактът, а отношението към него.^


Тема Re: Всъщност [re: ПЪTниk]  
Автор Marina (стегната)
Публикувано08.12.03 14:21



Аз ги обърках проблемите и размерите. И ти ли?

Всяка дума може да носи всякакъв смисъл.


Тема Re: Всъщностнови [re: Marina]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано03.01.04 22:33



Малиййй тя новата година дошла, че кога си отиде старата?

^Тук имаме право и пишем всичко, всякакви^


Тема Re: Всъщностнови [re: ПЪTниk]  
Автор Marina (стегната)
Публикувано03.01.04 22:53



Ти остави това ами и купона си отиде. Някъде около отиването на старата година и идването на новата. Сега трябва друг купон да си мислим. Какво стана, нещо щеше да има сбирка на '17 набор от гимназията? Или някъде около този набор. За коя дата беше?

Всяка дума може да носи всякакъв смисъл.


Тема Re: Всъщностнови [re: Marina]  
Автор Meya (вечност)
Публикувано06.01.04 19:34



Успях да хвана и аз едно свободно месетнце:)))
Тука е спокойно, защото на свищовлии не им е спокойно, все купони, истински и кой да се погрижи за клубчето?
Привет на всички от Свищов, извън Свищов, за Свищов......:))))
Мисля да си направим и едно "багажно"та да има кой къде да си сдава,дава , отдава багажа.....

"Любовта покрива всички грешки"


Тема Re: Всъщностнови [re: Marina]  
Автор Meya (вечност)
Публикувано06.01.04 19:41



Къде отиде този купон?-живо ме интересува и очаквам отговор.
Защото теглихме едни купони на нова година, и пак теглихме на другия ден и се заформи едно теглоооо......:))))
И се събуждам на третия ден и ми няма купоните, че като хванах влака и ей така до сега си ги търся:)))

"Любовта покрива всички грешки"

Редактирано от Meya на 06.01.04 19:44.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.