Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:47 25.05.24 
Градове
   >> Свищов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Ако човек случайно мине през Свищовнови  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано19.11.03 22:03



Какви забележителности, освен Пътника би видял там?



Тема Re: Ако човек случайно мине през Свищовнови [re: kakata]  
Автор Marina (стегната)
Публикувано19.11.03 22:09



Чеки да ти споделя личен опит. Отивам аз в Свищов. За първи път. И се запознавам с ПЪТника и... докато бях там само тази забележителност гледах. Това добре, обаче следващите три пъти пак така. За друго не оставаше време. На четвъртия път видях, че в града има център, площад и кафенета на площада даже. Сигурно и други неща има из града. Ама не знам на кое посещение ще ги видя.


Всяка дума може да носи всякакъв смисъл.


Тема Re: Ако човек случайно мине през Свищовнови [re: Marina]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано19.11.03 22:14



Мхм, ти на посещение или на поклонение ходиш?



Тема Re: Ако човек случайно мине през Свищовнови [re: kakata]  
Автор Marina (стегната)
Публикувано19.11.03 22:24



На поклонение пие ли се до сутринта?


Всяка дума може да носи всякакъв смисъл.


Тема Re: Ако човек случайно мине през Свищовнови [re: Marina]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано19.11.03 22:26



Ми да.



Тема Re: Ако човек случайно мине през Свищовнови [re: kakata]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано19.11.03 22:29



Здрасти любимке,
Аз като стар Свищовлия от випуск19 на Висш Финансов Институт ще те осветля по въпроса .
Значи първо като дойдеш в Свищов търсиш кой е Пелето и ме намираш в БКСто вече съм метач но в началото ме возят на една степенка на един камион и нося големи кофи с още една готина маца, ама много яка...като свие ръка и гърдите и отиват 60 см нагоре, ще я видиш и нея и тя е забележителна.
След това с теб ще преметем двора на Алеко Константинов за да те направя щастливка. Ако ти хареса ще ходатайствам за теб пред шефа да те направи и теб манипулатор на метла...не ми разрешават да се наричам метач. След това ще ти подаря един монетотърсач и ще те заведа да разглеждаш старините разкопки на град от втори век, можеш да си заделиш някои запазени скеляти, има и оловни тръби за старо желязо защото канализацията на древните римляни още е запазена и тъкмо ще ти покажа как един голям камък трима човека го дялат цял живот и им се плаща. От къде е взимал тогавашния кмет пари не мога да ти кажа, но още се намират по земята и все златни, много пари има тук ти само ела да видиш колко риби има тук.

^ Тишина няма, нея я създават. ^

Редактирано от ПЪTниk на 19.11.03 22:34.



Тема Re: Ако човек случайно мине през Свищовнови [re: ПЪTниk]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано19.11.03 22:33



Знам ги тия риби. В института в Свищов ги разлагат на съставните им части и извличат ценни и редки вещества, както и доста гориво за ядрени централи.



Тема Re: Ако човек случайно мине през Свищовнови [re: kakata]  
Автор Marina (стегната)
Публикувано19.11.03 22:40



Хм. Бе де да знам, ама не ми прилича на поклонение моето.
Аз не му се покланям. Даже го сръгвам в ребрата понякога.


Всяка дума може да носи всякакъв смисъл.


Тема Re: Ако човек случайно мине през Свищов [re: kakata]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано19.11.03 22:49



Миии яжте там в София пилешко тогава, нали с риба ги храним пилетата. Така се преработват ядрените материали и вие Софиянците имате дял, нъл да не сме само ние тук
Колю Фичето баш майстора е построил една църква има я на ...нямам сега пари, но като получа заплата ще видя на коя банкнота я има една църква, ти нали много ги обичаш, ама Свищовската е хубава и един поп пее псалми в нея.
Свищов е известен още и с Румъния. Тук на един завой на реката са слезли братята Руснаци да са бият с братята Турци. Защо според теб Руснаците не са слезли първо в София? Защото не сте забележителни, затова?
А, Марина ако искаш да знаеш е дошла и тя тук в Свищов за да и подаря едно цвете, защото в София и цветя си нямате. И автобус си нямате сигурно защото всеки ден тръгват от тук за София по няколко автобуса. В момента имаме 2000 студенти от които1468 са жени , нека ти, а при вас са все мъже.

^ Тишина няма, нея я създават. ^


Тема Re: Ако човек случайно мине през Свищовнови [re: ПЪTниk]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано19.11.03 22:57



Ох колко романтично обясняваш... Кажи кога да дойда в Свищов и като дойда с кого да се бия?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.