Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:52 28.05.24 
Градове
   >> Свищов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Бай Ганьо...нови  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано10.11.03 20:02



Тоз човек да не си е сменил ника. Защо не го виждам напоследък?
Випуск завършилите института на1917 година обявява среща на 28 ноември в гр. Свищов. Срещата ще се състои вечерта в ресторант Свищов във Свищов. Моля мъжете е жалателно да си водят жените за да не се разпалват стари страсти.

^ Всеки път отклонява.^

Редактирано от ПЪTниk на 10.11.03 20:08.



Тема Re: Бай Ганьо...нови [re: ПЪTниk]  
Автор Marina (стегната)
Публикувано10.11.03 20:40



А любовниците си може ли да водят?
Добър вечер, да не преча тук.


Всяка дума може да носи всякакъв смисъл.


Тема Re: Бай Ганьо...нови [re: Marina]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано10.11.03 21:08



Здрасти, ти как се появи изведнъж. Стреснах се. Нали звнаеш че не дочувам и като те видях изведнъж, аз и недовиждам де, но не съм те обарвал. Не зная как те забелязах изведнъж.
Ти от випуск1921г. ли беше, че не мога да те позная без очила?
Вашата среща ще бъде малко след нашата в същия ресторант но вие сте по- млади и ще стоите до късно. Вие без мъжете ли ще идате на срещата?
То в Свищов мъже не ви трябват. Тук е пълно с джентълмени, кавалери и дюшеме пичове. Ам ти знаеш нали си 21 випуск

^ Всеки път отклонява.^


Тема Re: Бай Ганьо...нови [re: ПЪTниk]  
Автор Marina (стегната)
Публикувано10.11.03 21:15



Ах, че сложи си очилата де.
Неее, не ги търси. На главата ти са.
Ми наминах тука и като те гледам така сам седиш и си приказваш и рекох да ти се обадя, ама изобщо не очаквах да ме познаеш.
Аз на нашата среща ще ходя без мъжа си.
Обаче на вашата мога ли да намина?
Да ви погледам как джентълменски танцувате по дюшемето.


Всяка дума може да носи всякакъв смисъл.


Тема Re: Бай Ганьо...нови [re: Marina]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано10.11.03 21:37



Миии ела ако можеш да правиш шпагат? Щот ние сме спортисти и често падаме често. Ей тъй от съдбата ни идват паданията. Ние по- младите с един два месеца дето сме, ще дойдем един ден по- рано защото не ни се стои само с ония дъртаци. Ако искаш да се срешнем на 20 в 20ч и 20мин. за 20 минути щото ще разполагам само с 20 минути че те тези минути 20х20...и ми остават само 20 мин....ей го на свърши деня, да видиш че не те лъжа и съм сериозен. Искам да ми пратиш снимката си!


^ Всеки път отклонява.^


Тема Re: Бай Ганьо...нови [re: ПЪTниk]  
Автор Marina (стегната)
Публикувано10.11.03 22:02



Шпагат да искаш от мене. Правим шпагати всякакви. Но има едно условие. Малко трябва да ми помогнеш. Или ми подлагаш крак да се спъна или разливаш нещо на пода та да се подхлъзна. И шпагата е в кърпа вързан. Изящно и сигурно. Страничния ефект, е че ми се скъсва на две новата черна пола дето си я купих миналата седмица, ама хубавите шпагати изискват жертви.
Аз снимка ще ти пратя. Малко предварително инфо. Косата ми е руса, дълга до кръста, на вълни. Талията ми е 60 см. Няма да ти казвам обиколката на бюста, да не стане прекалено интимно. Пък и съм малко притеснена с тия 20 мин. За какво по-напред ще ти стигнат.


Всяка дума може да носи всякакъв смисъл.


Тема Re: Бай Ганьо...нови [re: Marina]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано11.11.03 20:39



Направо да ти кажа че мисля да те свалям. Кажи от къде пишеш. Няма какво да чакаме до 28 ноември. Колко много 28 ноември минаха и аз още не съм те свалил. Да не стане като на предишния 28ми ?
Ако имаш някой приятелка която и тя да може да прави шпагат доведи я и нея.
Аз се чувствам млад още, може и още приятелки да доведеш. Гледай да са младички и хубави като теб.

^ Всеки път отклонява.^


Тема Re: Бай Ганьо...нови [re: ПЪTниk]  
Автор Marina (стегната)
Публикувано11.11.03 21:24



Защо реши да ме сваляш? Заради русата коса ли?
Не може така. Трябва да сваляш жените когато са умни и добри. Трябва да ги сваляш заради вътрешната им богата душевност. Аз отговарям и на тези критерии, де.
Що питаш от къде пиша? Ще дойдеш ли от където пиша? Кога?
Ще си доведа две приятелки и ще правим синхронно шпагат.
Обаче и аз се чувствам млада още. Ти имаш ли приятели? Такива умни и добри като тебе?

П.П. Ти няма ли да ми пратиш снимка?


Всяка дума може да носи всякакъв смисъл.


Тема Re: Бай Ганьо...нови [re: Marina]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано11.11.03 21:58



За мен е важно да свалям пък заради косата ли заради душата ли е без значение. Млад съм още, като прехвърля 100те тогава ще му мисля.
Днес сутринта пробягах 15км. за 3 минути. имаме тук в Свищов една местност Паметниците, където са преминали Дунава братята Освободители№23...и какво щях да те кажа?

^ Всеки път отклонява.^


Тема Re: Бай Ганьо...нови [re: ПЪTниk]  
Автор Marina (стегната)
Публикувано11.11.03 22:07



Ще ме заведеш ли на тая местност като ти дойда на гости да се сваляме?
Всъщност, моля за извинение, но не разбрах, ти сега ли ще ме сваляш или на срещата? Щото ако мислиш за дваесе минути и да ме свалиш и да... нещо друго си там... нема се разберем така.
А, какво искаше да кажеш?


Всяка дума може да носи всякакъв смисъл.

Редактирано от Marina на 11.11.03 22:08.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.