Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:28 19.06.24 
Градове
   >> Свищов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Свищовлии нещо се позагубиха?!?  
Автор Яceн_ (като в мъгла)
Публикувано19.10.01 17:03







Тема Re: Свищовлии нещо се позагубиха?!?нови [re: Яceн_]  
Авторvvv (Нерегистриран)
Публикувано09.11.01 16:16



...... Sigurno "Sviloza" gi e obgazila



Тема Re: Свищовлии нещо се позагубиха?!?нови [re: Яceн_]  
Авторtimotey (Нерегистриран)
Публикувано20.12.01 20:24



Няма страшно - имам приятели по цял свят- свищовлиите са яки и държеливи и обичат Свищов до гроб. Разбира се, само истинските!

Който обича поезия и православие тел:4-03-75



Тема Re: Свищовлии нещо се позагубиха?!?нови [re: timotey]  
Автор Яceн_ (като в мъгла)
Публикувано27.12.01 20:23



Бабината ти трънкина!



Тема Re: Свищовлии нещо се позагубиха?!?нови [re: Яceн_]  
АвторOpeш (Нерегистриран)
Публикувано30.01.02 19:49



Ето ме...



Тема Re: Свищовлии нещо се позагубиха?!?нови [re: Opeш]  
Авторstudent ot VRATZA (Нерегистриран)
Публикувано11.02.02 13:12



Lele kak se preebah da zapi6a v tova mirizlivo selo



Тема Re: Свищовлии нещо се позагубиха?!?нови [re: student ot VRATZA]  
Авторhelloween (Нерегистриран)
Публикувано12.02.02 12:16



Ami da si beshe stoql v mirizlivata typa Vraca - ama kakvo puk da pravish i tam, kato e tolkova typo, che si nqmate dori i VUZ. Inache kak shte se izfukash che si "STUDENT"!!! Smotanqk! Ne znaesh li che tova e edin ot naj-dobrite, ako ne i naj-dobriq ikonomicheski VUZ v BG?!?



Тема cvischov e chudecenнови [re: vvv]  
АвторRada (Нерегистриран)
Публикувано19.02.02 21:25



tova e nai - veceliat nai sadrujniat grad v bg .Tova e grada c nai mnogo ctudenti i profecori na glava na nacelenieto .Grada na Aleko nikoga niama da cegne gluchkata i cmeha. As cum bivscha studentka savurschih 96 ot togava ne cum bula tam i toltova mi lupstva Ami mehanite male male ne mi dapomniaai
See you



Тема Re: Еееееех Радке...нови [re: Rada]  
АвторOpeш (Нерегистриран)
Публикувано24.02.02 11:43



пиратке!!! И на мен ми липсва Свищов. Особено сега като нямам кола/понеже е на ремонт доста време/.



Тема Re: Свищовлии нещо се позагубиха?!?нови [re: helloween]  
Авторstudent ot Vratza (Нерегистриран)
Публикувано27.02.02 19:16



zdrasti seliandur4e tupo.
Ne sum kazal ni6to za universiteta. Toi naistina e dobur, no miastoto mu ne e tuk v tova prokajeno selo. Purvia put kato doidoh v seloto se upla6ih. Sega da ti kaja vuob6te ne se fukam 4e sum student tuk. Az ako kaja 6te mi se smeiat be. Jivot i zdrave sled kraia na semesrtura 6te se premestia v drug VUZ.
A otnosno Vratza, moeto mom4e moga da ti kaja 4e v sravnenie s tova selo v koeto jivee6 e kato megapolis. Ela i 6te useti6 razlikata.
4ao i ti pojelavam skoro i ti da se premesti6 ot Svi6tov. Vse pak i ti si 4ovek ima6 nujda da pojivee6 kato takuv.
VRATZA RULES




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.