Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:49 24.05.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: ъъъънови [re: Buduhcko npace]  
Автор pishmangreek (ентусиаст)
Публикувано29.04.19 19:28



На теб отчет няма да дам какво изкарвам от отдаване под наем на хотелски начала. Стига ми НАП където се отчитам.
На букинг комисионните са смешни на фона на актива. Откак се закачих за тях не мога да се отърва от клиенти, а съм шибнала много високи цени.

Ти си ми ясен. Скоро ще ви подгонят данъчните в Гърция за това, че отдавате под наем къщите на туристи, но не си плащате данъците.



Тема Re: Ламбе,нови [re: Koftia]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано29.04.19 19:28



Абе дори и да няма изметени властници в България, опасността винаги съществува. Още повече, когато се правят такива промени, управляващите внимават, защото може да има различни реакции. Карат го през просото, когато нищо не се променя, но ако ще премахват валутен борд, бъди сигурен ще се презастраховат и ще се престарават.



Редактирано от LAMBl на 29.04.19 19:30.



Тема Почна да ме разсмиваш вече,нови [re: LAMBl]  
Автор Buduhcko npace (ентусиаст)
Публикувано29.04.19 19:29



ама пък то верно че ако хората се усетят за банковата система в Булгаристан - и ти ще виснеш на бесилото.
Германия също внася, при това разстоянията са големи. Не като "една човешка длан".

БНБ да си гледа работата - това не е било, откак е учредена сигурно :) А в последните 30 години - със сигурност! Да изброим ли всичките инсценирани кризи - и ни един управител в панделата? Затова съм сигурен, че няма да си я гледа - защото го е доказала през годините. И народът не ги измете, то ясно защо - защото е рая с манталитет на хасковска овца.

Реалността е доларът - и това се видя ясно през '97а. Моабетите - и те се видяха отблизо колко струват. Хеле и наскоро пак в случката с КТБ.

Хайде сега като си много отворен - обясни как тъй ядохте всичките хурката при 3500 лева за долар и 120% ОЛП :) От много защити на грабежа, не на икономиката - и хората плащаха със спестяванията си целия тоя цирк! Ето как работи, пък ти си приказвай и разчитай на късата памет на хората.





Тема Запитай сенови [re: lipari]  
Автор Buduhcko npace (ентусиаст)
Публикувано29.04.19 19:33



кой е твоят, че явно не го знаеш


Мога - изплащам, ти не можеш - седиш в Долно Уйно и кълнеш. Ауслендер ще викаш на отрочето си, като си бие камшиците след някоя година - ако има късмет да прогледне и емигрира навреме, разбира се. Че като гледам майка му ...



Тема Мадабенови [re: pishmangreek]  
Автор Buduhcko npace (ентусиаст)
Публикувано29.04.19 19:36



най-високите цени са твоите - зер дъното на шишето е дебело като лупа 5 диптъра



Толкоз и съм ти ясен, в Гърция не отдавам на туристи Аз съм турист там. Теб гониха ли те вече данъчните, да добавиш и туй в колекцията от екстри след отнемането на книжка за пиене?



Тема Re: Почна да ме разсмиваш вече,нови [re: Buduhcko npace]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано29.04.19 19:37



Отворен съм!


И вече ти обясних! Чети, написал съм ти го по-горе, но като гледам, няма шанс да вденеш.

Редактирано от LAMBl на 29.04.19 19:40.



Тема Обяснинови [re: LAMBl]  
Автор Buduhcko npace (ентусиаст)
Публикувано29.04.19 20:03



за '97 и после за КТБ, след туй ще те приема насериозно


Общите моабети не вървят пред мен.



Тема Re: Пропуснанови [re: Buduhcko npace]  
Автор T a n y a (Таня)
Публикувано29.04.19 20:04



Кому пречат имотните излищества на хората в Бг? :)

Нема лощо да са по-високи данъците за имотите и таксите местните. И ако повече са, повече ще се и чисти. С което не казвам, цапането да се шири. :)



Тема Re: Мадабенови [re: Buduhcko npace]  
Автор pishmangreek (ентусиаст)
Публикувано29.04.19 20:08



Ти наясно ли си какво ме питаш?
Аз имам златен талон. Нямам никакви нарушения в последните 9 години.


Всички дето си купихте къщи ги отдавате под наем ужким на роднини и приятели. Данъчните в Гърция ви усетиха мурафетите.
Вместо да ми благодариш за предупреждението, ти ме псуваш!

Моите цени са по-високи и от на Алхемиста дето е супер дупер и с уникална кухня.



Тема Re: Ламбе,нови [re: LAMBl]  
Автор pishmangreek (ентусиаст)
Публикувано29.04.19 20:19



Какво местно производство? В Германия всичко (хранителни продукти) е внос от Испания. Франция, Гърция и най-ниско качество. Краставици, домати, чушки - пластмаса! Качествена храна в Германия можеш да вкусиш само в балканските - гръцки, български, турски, сръбски ресторанти, които се снабдяват с продукти от региона на балканите.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.