Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:02 20.05.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: недвижими имотинови [re: pishmangreek]  
Автор Quelle (ентусиаст)
Публикувано27.04.19 14:06



Все повече се разкандърдисвам, па как ме и мързи да се занимавам!



Тема Не,нови [re: Quelle]  
Автор Buduhcko npace (ентусиаст)
Публикувано28.04.19 00:45



само един белгиец, дето живее там и разправя че е евтино и хората са свестни.
Но той няма пари да купува, просто се кефи на лесен живот и хубава храна.

Аз засега съм си подредил старините в Гърция, ама има мнооого време, що не и Португалия, примерно Мадейра даже?



Тема Хасковския бардакнови [re: lipari]  
Автор Buduhcko npace (ентусиаст)
Публикувано28.04.19 00:48



не струва и 1 евро, освен за тъпак, склонен да си вегетира в Хасково. Хеле за пенсионер, дето ни доходи, ни грижи, ни медицина ще получи в Булгаристан.
Няма да се хабя да обяснявам на българска провинциалистка как се живее нормално, няма да го разбереш.



Тема Re: Не,нови [re: Buduhcko npace]  
Автор Quelle (ентусиаст)
Публикувано28.04.19 07:14



Христос Воскресе!

Замислила съм да спретна колония от българчета-пенционерчета в Португалия. Така де, събираме се 10 души, дето можем да се дишаме и си купуваме едно кварталче. И хем на топло, хем сред свои





Тема Re: Хасковския бардакнови [re: Buduhcko npace]  
Автор pishmangreek (ентусиаст)
Публикувано28.04.19 12:26



Ей, това като се измъкнете от село и се натресете в друго "европейско" село
ставате ГОЛЯМАТА РАБОТА! Мамата си трака.



При много хора българската провинция е въпрос на избор, а не липса на възможности. Но ти надали ще го разбереш.



Тема Абе воскресе,нови [re: Quelle]  
Автор Buduhcko npace (ентусиаст)
Публикувано28.04.19 16:41



както каза щерката - честит ви Happy dead guy on a stick day


Туй бизнес-моделче го има в Тайланд, най-първо натам гледах. Немска фирма, направила си комплекс тип хотелски, осигурила персонал вкл медицински. И немските пенционери си правят договор с нея, изпипана работа.

Инак твоето става за забутаните села - цяло село и се пишеш кметица :)



Тема Виж кво бе пиянде,нови [re: pishmangreek]  
Автор Buduhcko npace (ентусиаст)
Публикувано28.04.19 16:47



аз съм родом от малък град, заради недъгавата българска ситуация с доходите отбичих 17 години в София и с удоволствие я смених за немско село. След Мюнхен. Да, голямата работа съм - живея точно както искам и се чувствам много добре

Ако ми стане прекалено скучно, отскачам до Булгаристан за няколко дни да си припомня от какво съм се спасил - и се връщам У ДОМА.

Многото хора в българската провинция я карат на консерви, като си подадат носа навън. Има няколко десетки позамогнали се екскурзианти, които не могат да си я изкарат точно българщината от тиквите - затова и не изтрайват повече от седмица извън родните си села. Не ти ли е хрумвало, че не случайно не вирееш ни в немско, ни в гръцко - а се заби в Булгаристан обратно? Нищо че твоят може да ти плаща масрафа принципно.



Тема Re: Хасковския бардакнови [re: Buduhcko npace]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано28.04.19 17:04



ми не ми се навирай в диалозите тогава.



Тема Re: Хасковския бардакнови [re: pishmangreek]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано28.04.19 17:12



Ей, това като се измъкнете от село и се натресете в друго "европейско" село
ставате ГОЛЯМАТА РАБОТА!


нали знаеш лафа - можеш да извадиш човека от село, но не можеш да извадиш селото от човека.

за този няма надежда. душа кукурузена.





Тема Re: недвижими имотинови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор tirtirlin (пристрастен)
Публикувано28.04.19 17:52



Мисленето е важно, пролетарият не ще да строи завод, той пита за пенсионна система. Произвеждат ! В Китай ! Да яхнем търговската система !



Редактирано от tirtirlin на 28.04.19 17:52.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.