Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:31 11.06.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: О, Витал ...нови [re: roshava]  
Автор jumbles ()
Публикувано10.01.19 15:00



а така, че кво ми е на нивото, бе



Лудостта ми е най-разумното нещо, което ти се е случвало.

Тема Re: Кой има по-големи изискваниянови [re: Vitalite]  
Автор roshava (готина)
Публикувано10.01.19 15:01



Ще отговоря само на това, защото е писано преди моя пост.

Виждам, че наистина "онази Витал", е било само поза и маска. Виждам, че тя е плод само и единствено на моето съзнание и няма нищо общо с реалността. Поради лаконичността и многосмислието на думите които използваше, си ми дала тази възможност и аз си изградих образ на Витал, какъвто ми е бил нужен в онзи момент, но който, дори ти самата не познаваш.


Това е лошото на ролите. Рано или късно, сваляш маската, ноооо човекът зад нея, не е познат на публиката и тя приема физическата промяна, но не и същността на образа. Това е лошото и на лаконичността и недомлъвките. Оставяш другите, да решават вместо теб, кой си и какъв си, а никой няма право на второ "първо впечатление".

Съжалявам за объркването. Припознала съм се, съжалявам!
Явно Витал, вече не пише в дир-а.



Чакай, че щях да забравя ... Обидчивост? ... Хубаво е да проумееш, че може да ни обиди само човек, който е важен за нас по някакъв начин. Ти мислиш ли, че си ми важна? Мислиш ли, че който и да било от виртуала, може да ми е важен? След всичко изписано от мен по темата, ти все още се надяваш, че си в състояние да ме обидиш? Нима??? След всички лайна изписани по мой адрес, който дори не са ме докоснали? Наистина си голямо разочарование за мен. Мнооооого съм те надценила.

Редактирано от roshava на 10.01.19 15:21.



Тема Re: Кой има по-големи изискваниянови [re: roshava]  
Автор jumbles ()
Публикувано10.01.19 15:04



ехооо, добре ли си

Лудостта ми е най-разумното нещо, което ти се е случвало.


Тема Re: О, Витал ...нови [re: jumbles]  
Автор roshava (готина)
Публикувано10.01.19 15:04



Джъмби, хайде да си пускаме с теб музика и да има peace?!



Не те бива да воюваш, но в мирните отношения си царица.



Тема Re: Кой има по-големи изискваниянови [re: jumbles]  
Автор roshava (готина)
Публикувано10.01.19 15:06



Да, защо? На теб има ли ти нещо?





Тема Re: Кой има по-големи изискваниянови [re: roshava]  
Автор jumbles ()
Публикувано10.01.19 15:25



да, има ми!
определено не ми е комфортно след тези словесни полюции


можеш ли да ми помогнеш с нещо?

Лудостта ми е най-разумното нещо, което ти се е случвало.

Тема Re: Кой има по-големи изискваниянови [re: jumbles]  
Автор roshava (готина)
Публикувано10.01.19 15:40





Джъмби, аз ли да те уча, че нищо не трябва да приемаш лично? Аз ли да те уча, да оставяш реката да си тече, а не да се опитваш да я спираш и да и търсиш сметка? Това е моят извор, от него е изтекла тази вода и е минала покрай теб. Твой е бил избора да се натопиш и да продължаваш да седиш в нея. Нали не искаш да ме виниш, за собствените си житейски избори?

Единственият който може да ти помогне е самата ти. Просто излез от водата и я остави да си изтече в небитието.

Не ме карай да ти обяснявам толкова простички неща. Би трябвало да ги знаеш, след като искаш да си това за което се мислиш.



Тема Re: О, Витал ...нови [re: roshava]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано10.01.19 16:26



Рошава, що така се стресна?



Виталите, ник или жива жена, не случайно е флуидна - движи се, променя се, и е все по-удовлетворена от това в което се превръща.

Обидчива, мнителна, търсеща под вола нам кво си. Очаквах царица, а срещнах мишок. Голямо разочарование, честно

Ами прочети се - и ще видиш колко образно и точно си се описала. Все същата пасивно-агресивна персона си - буташ се между шамарите, а после тичаш да се криеш цвърчейки като мишка-жертва.

Не съм разочарована от теб, защото не съм и имала очаквания, че би могла да еволюираш - моделът ти е толкова вкостен, че няма как това да се случи. Но всеки със съдбата си. Живот.

Не мисля, че ти някога би могла да опознаеш някого - твърде си ангажирана да му приписваш собствените си интерпретации на себето си - твоето себе.

Та, ти никога не си ме познавала - факт. И то не защото не ме помниш от онзи купон, а заради написаното в горното изречение. А аз те помня от онзи купон - паметта ми все още поддържа идентичността ми.

Да ти обяснявам толкова елементарни неща, не е обидно за мен. Приеми го като знак на добра воля - помощ за нуждаещите се, жива вода за пресъхналата ти душа.



Тема Re: Кой има по-големи изискваниянови [re: roshava]  
Автор jumbles ()
Публикувано10.01.19 16:39



глей сега... пак дрън-дрън значи...
абе превозвах се с един автобус, пък то прозорците му кални не може нищо да се види през тях... ми доскуча ми бе и ...

Лудостта ми е най-разумното нещо, което ти се е случвало.

Тема Re: О, Витал ...нови [re: Vitalite]  
Автор tirtirlin (минаващ)
Публикувано10.01.19 18:14



Момичета, нека обсъдим философски казус.
Пишете постинги, но как се променя стойността им, ако случайно сте грозни , А ?



Айде, ние мъжете имаме опции, ако сме грозни мож да сме умни пък, или ако не сме и умни мож да сме богати пък, а вие ?
Ами много сте зле, нямате резервни опции , а с тия пеньоари на баклавички дето простирате на терасата.

Редактирано от tirtirlin на 10.01.19 18:14.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.