Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:59 27.05.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Някоинови [re: LadyMorgana]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано12.07.16 11:02



И аз ти благодаря.



Иначе, специално в този форум (нямам наблюдения за другите) много мъже се държат не само заядливо, но дори грубо и вулгарно спрямо жени, които им допадат.
Сигурно се опасяват, че ако покажат мило отношение към тях, другите мъже ще започнат да ги подкачат. Или смятат, че ще изглеждат не особено мъжествено, което е невярно като извод, разбира се.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Някоинови [re: saksun]  
Автор LadyMorgana (Πο )
Публикувано12.07.16 18:26



Това с грубото държание към жените са мъжките страхове и несигурност. Тъжно е да гледаш уплашени от себе си мъже.

Но все пак да говорим за хубавите неща - страшно се радвам, че ти пак спокойно и много мило намери отговора, на въпроса, който ни зададе тук.

Quod licet Iovi, non licet bovi



Тема Re: Някоинови [re: LadyMorgana]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано13.07.16 10:51



Знаеш ли, винаги когато съм успявала да запазя спокойствие (става дума главно за реални ситуации), нещата са завършвали по по-благоприятен начин. Защото съм имала възможност да събера мислите си.

Ако се е случвало да действам под въздействие на гнева и съм вършила първото, което ми хрумне, обикновено после съм съжалявала.

Това важи и за комуникацията ми с мъжете.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: Някоинови [re: saksun]  
Автор LadyMorgana (Πο )
Публикувано13.07.16 11:42



Ти си прекалено умна и завършена жена, Сакси, за да изпадаш в гневни състояния. Поне от това, което изразяваш за себе си тук не си такава.

Затова сега ще ти напиша нещо, което си е точно за темата ти тук. Епитафията, която уж била на гроба на Едит Пиаф на латински звучи така AMOR OMNIA VINCIT.

Това е - AMOR OMNIA VINCIT

Quod licet Iovi, non licet bovi



Тема Re: Някоинови [re: LadyMorgana]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано13.07.16 12:03





Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: За брака с чужденецнови [re: sasasas]  
Автор yetti (старо куче)
Публикувано26.07.16 20:51



баце, ти си един от най-големите леваци, които съм виждал в дира, верно ли си толкова жалък или само се правиш за ташак да става?

Nobody fucks with the Jesus!


Тема Re: За брака с чужденецнови [re: saksun]  
Автор yetti (старо куче)
Публикувано26.07.16 20:53



ама разбира се, аз съм тоя дето те преследва, въпреки, че ти ми даде личния си телефонен номер БЕЗ да съм те молил. мисля, че е ясно за къв идиот става дума при тебе. на мен си ми ясен/а от години. смешно е сега да се наблюдава, какви изроди са ти фенове. поне на мен ми е смешно. :)

Nobody fucks with the Jesus!


Тема Re: За брака с чужденецнови [re: saksun]  
Автор yetti (старо куче)
Публикувано26.07.16 20:55



е са кво? брак ше има ли, па дори и с циганин, или ше чакаме до дргуия живот? не че нещо, ама времето си тече все по-бързо, ако ме разбираш...

Nobody fucks with the Jesus!


Тема Re: За брака с чужденецнови [re: yetti]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано26.07.16 21:56



Първо - съвсем ясно личи как ти пишеш след моите мнения. При положение, че изобщо не се занимавам с теб, освен (може би е грешка) да ти отговарям на някои от по-наглите постове.

Второ - за телефонния номер съм обяснявала вече. Ще го направя за последно, надявам се.

Една нощ, когато за пореден път се разправяхме във форума и по твоя си начин, ти ме наричаше мъж и гей, аз обявих пред всички, че ще ти дам на бележка номера на GSM-a си. В момента, в който ми чуеше гласа, щеше да знаеш пола ми.
Дори бях предложила аз да се обадя на теб, но ти отказа. Затова ти написах моя номер.
Какво гласеше личното ми съобщение? ,,Здравей. Това е номерът ми 08.. ... ..."
Нищо повече. Така ли беше? Така, да!
Това беше преди една година.

Ако беше мъж, щеше да признаеш това. И да спреш да спекулираш по въпроса.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: За брака с чужденецнови [re: yetti]  
Автор sasasas (член)
Публикувано05.08.16 18:31



Баце, стига с тоя телефонен номер, щото точно Саксън няма да ти го даде с друга цел, освен тази, за която е казала. Иска ти се, много ясно, но тя не е като тия, дето ти пускат... ако ме разбираш.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.