Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:53 13.05.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: За брака с чужденецнови [re: saksun]  
Автор LadyMorgana (Πο )
Публикувано06.07.16 13:16



Точно това исках да ти кажа, Сакси, независимо, че използвах термините на един познат "интернационален" и "локален" манталитет. Да, младежа, за който ти говоря има същите проблеми в общуването с колегите си, както и имаше с приятелката си. Т.е. характера на човека определя една връзка като щастлива или не.

Така че действаш напълно нормално - усещаш несъвместимостта и запазваш дистанция. Понякога го има този феномен, че мъжете предлагат брак, когато се чувстват длъжни да притежават. Не си струва по такава причина да се прави тази важна стъпка.

Quod licet Iovi, non licet bovi



Тема Re: За брака с чужденецнови [re: saksun]  
Автор Nerv (Fuego)
Публикувано11.07.16 10:47



желание от бъдещия /евентуален/ съпруг жена му да не я работи. А да постъпи на работа при него, без познания по предмета на дейността. Нищо общо с каквото е учила и практикувала досега.

Виждам, че постът с питането ти е от месец, но да си кажа и аз мнението.

Това в синьото дето съм го цитирал звучи доста нефелно за една равностойна връзка и никак не ми се връзва с вметката ти за любов и образът ти на търсеща романтичка.

Сякаш някакъв нахитрял сельо си е харесал - да кажем кавалерийска кобила, ама му трябва впрегатно животно за дълбока оран /и/ или за разплод/ , че ще й сменя попрището. Мен ако питаш - ритни го!



Тема Re: За брака с чужденецнови [re: Nerv]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано11.07.16 16:13



Не го ритнах. Просто отказах да гостувам в неговата родина.

Мисля, че щях да се справя с работата, която той ми предлагаше. След известно обучение, разбира се.

Но това нямаше да е сферата, в която се чувствам добре. Моето море. Онова, от чиито дълбини не се страхувам.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Баси ташака,нови [re: pyrvata]  
Автор Buduhcko npace (Деструктор)
Публикувано12.07.16 00:00



честно - описа перфектния лешпер и поплювко. Не е чудно и че историята завърши плачевно, ако и беше забил един шамар по средата на лигавенето, вече щяха да са щастливо женени (цитат "Трима мъже в снега", Кестнер)





Тема Някоинови [re: saksun]  
Автор Buduhcko npace (Деструктор)
Публикувано12.07.16 00:04



така и не пораствате




ПП: Гана ми е много забавно от кой олтар поучава, като нейният филм е най-смешният в случая хахахаха! Да се вземат с рабин и да гледаме сеир



Тема Re: Някоинови [re: Buduhcko npace]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано12.07.16 00:27



Доколкото помня, преди две години, той много я харесваше.

Но, мисля, че Лейди има по-различни предпочитания.



Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Китайцинови [re: saksun]  
Автор Buduhcko npace (Деструктор)
Публикувано12.07.16 01:03



с малки пишки


Харесвал той, ставаха и преди на вили и могили постоянно в Погримостите



Тема Re: Някоинови [re: Buduhcko npace]  
Автор LadyMorgana (Πο )
Публикувано12.07.16 09:16



оо - как си личи четящият в "Програмисти", но това с олтара и рабин май показва, че си ми от феновете там? Имаш ли представа за "олтара" ми и наистина ли толкова се радваш, като ме четеш? Или само за заяждането го правиш?

Quod licet Iovi, non licet bovi



Тема Re: Китайско прасенови [re: Buduhcko npace]  
Автор LadyMorgana (Πο )
Публикувано12.07.16 09:23



Много ме кефиш тук! Случаят с рабин и онзи от Силистра в Програмисти е, че винаги, когато съм под напрежение и искам да изчистя ума си за мислене, като напсувам някого, вляза ли в "Програмисти" тези двамата (вече наистина остана само Рабин, другият нещо се промени) са винаги готови за разправия. И аз си го изкарвам там и си продължавам. Егоистично е, знам, но нито сме се виждали, нито чували освен по клубовете, така че няма лошо в този вид терапия.

А че някои взема разправиите в клубовете на сериозно .... ами кой си му е това света, да се вмества в него - лошо няма, хората са различни.

Quod licet Iovi, non licet bovi



Тема Re: Някоинови [re: saksun]  
Автор LadyMorgana (Πο )
Публикувано12.07.16 09:37



Сакси, благодаря за милите ти думи. Рабин може би ме харесва като събеседник, но е много инатлив или държи образ в онзи клуб и това с разговорите ни си е чисто заяждане. Писах на "прасето" причината, която поражда така впечатлилите го разправии.

Иначе за предпочитания - ами знаеш ли, аз основното си предпочитание към мъжете го формулирам така "да има ум и сърце" - това че е чаровен, с чувство за хумор, и се държи джентълменски са все неща, които слагам в графата "умен". А това за "пишките" ми е вече много тъжно, като го чуя от мъж. Наистина някои хора сериозно смятат че дължината на някоя част от тялото им ще направи живота им щастлив или нещастен. Представяш ли си, големината на ходилата ни например да определя дали ще живеем спокоен живот или ще имаме проблеми. Тъпо е, и тъпо говори за човека, само като го спомене.
Наистина, живеейки само сред различни по националност и раса от мен хора в момента мога да ти пиша много за отношенията между чужденци. Каквото те интересува. Но мисля, че ти си отговори сама на въпроса, който ни зададе. Страхотно си мила и добра, и това трябва да доведе и да усетиш човека, който е наистина за теб. И това ще се случи, аз съм сигурна.



Quod licet Iovi, non licet bovi


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.