Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:12 23.05.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: За брака с чужденецнови [re: saksun]  
Автор pyrvata (сладунка)
Публикувано18.06.16 13:00



това беше точно попадениеКак си,Сакси?



Тема Re: За брака с чужденецнови [re: pyrvata]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано18.06.16 13:16



Благодаря, Сладунке. Добре съм. А ти?



Ще си позволя да те поздравя за хубавото събитие, за което прочетох в друг клуб. Но не стъпвам сега там, защото не ми се цапа. Достатъчно съм била обливана с помия.

Освен за теб, също поздрави и за Балдриан, Шоколада, Джъмби, Лъки Ева, НВВ, макар че с нея не съм писала, освен два-три постинга.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: За брака с чужденецнови [re: saksun]  
Автор pyrvata (сладунка)
Публикувано18.06.16 15:42



...аз също съм добре...не искам повече личния ми живот да става публично достяние затова не искам поздравления ... благодаря ти,Сакси,ти си много мила...



Тема Re: За брака с чужденецнови [re: pyrvata]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано18.06.16 16:48





Главното е, че ти се чувстваш комфортно и се усмихваш.
Щастливите хора си личат от километри.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: За брака с чужденецнови [re: saksun]  
Автор pyrvata (сладунка)
Публикувано18.06.16 20:40



Да, точно така

.



Тема Re: За брака с чужденецнови [re: saksun]  
Автор sasasas (член)
Публикувано23.06.16 16:09



Сакс, ти си най-прекрасната жена. А този не подхожда като мъж на най-прекрасната в света.



Тема Re: За брака с чужденецнови [re: saksun]  
Автор sasasas (член)
Публикувано23.06.16 17:49



Но не стъпвам сега там, защото не ми се цапа. Достатъчно съм била обливана с помия.

Правилно. Не ти трябва. Жена от твоя ранг няма кво да търси там.
Ти си умна, Сакс.

Ми честито Сладунке, щом е така. Ти не щеш поздравления, но аз нещо се разнежвам с времето и такива неща ме кефят.



Тема Re: За брака с чужденецнови [re: sasasas]  
Автор pyrvata (сладунка)
Публикувано23.06.16 21:18



...Не ...не ги искам публично, защото не смятам, че личните случки са публично достояние... иначе винаги се радвам на внимание, особено, когато е персонално насочено

...



Тема Re: За брака с чужденецнови [re: saksun]  
Автор pyrvata (сладунка)
Публикувано23.06.16 21:30



Бракът с чужденец, Сакс е много трудно, но практически възможно и реализируемо събитие. Просто не трябва да очакваш, че чужденецът ще е един идеален българин, тоест ще има всичко, което българите имат, но по балансирано и с по-добро качество.И да не му се сърдиш, за това, че не е българин.Никога не забравяй, че това е съвсем непознат и различен за теб човек с Различни манталитет, култура, вярвания, истории, митове и легенди.

Иначе, хубавото е, че вероятно е възпитан, либерален, пуска миялната, пазарува, грижи се за децата, обажда се винаги къде е и кога ще се прибере....И още: подарява ти цветя, гледа на тебе като на човешко същество и не те нагрубява. Купува ти подаръци за рождения ден и за празниците. Казва ти кой те е търсил по телефона и се държи възпитано с близките ти. Грижи се за децата и ги извежда редовно. Обсъжда с тебе важните неща.Не ти вдига скандали и ако остане без работа, няма да живее на твой гръб, а ще си намери друга(работа) или ще те напусне, за да не ти е в тежест...май че има доста предимства, тъпото е, че постоянно забравяш причината да си с него и се опитваш да се върнеш в къщи... мдааа...

Редактирано от pyrvata на 23.06.16 21:31.



Тема Re: За брака с чужденецнови [re: saksun]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано25.06.16 03:21



Ти би ли се впуснала в подобно приключение с него? Харесваш ли го, читав човечец ли е?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.