Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:36 01.05.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема сватба с по-нисък мъж  
Автор mira55 (непознат )
Публикувано12.03.06 02:11



приятеля ми е по-нисък от мен и незнам какво да правя защото както всички знаем хората са доста жестоки а аз се притеснявам как ще реагира родата на това че аз ще сам малко по висока от мъжъ си.



Тема Re: сватба с по-нисък мъжнови [re: mira55]  
Автор brumbolina (приятел)
Публикувано12.03.06 13:48



Хич да не те притесняват такива глупости! Аз съм доста висока и винаги съм знаела, че освен ако не се разтърся из отборите по баскетбол няма да мога никога да нося високи обувки. Да не мислиш че ръстта не беше първия проблем на всичката рода като представих за първи път годеника си. Моят бъдещ съпруг е висок точно колкото мен и се гордее с височината ми, което е най-важното. А на сватбата възнамерявам да съм с обувки с висок ток....Пък на който не му изнасяме по какавто и да е параграф....

[link=http://www.snugglepie.com][img noborder]http://www.snugglepie.com/ezb/413866.png[/img][/link]


Тема Re: сватба с по-нисък мъжнови [re: mira55]  
Автор janaМодератор (...)
Публикувано12.03.06 19:58



Защо тогава не си се допитала първо до родата преди да си избираш мъж?




Тема Re: сватба с по-нисък мъжнови [re: mira55]  
Автор мeчичe (от гориче)
Публикувано12.03.06 20:48



И моят съпруг е висок колкото мен.На сватбата ни бях с ниски обувки и си ми беше супер удобно.Недей да се комплексираш от такива неща,все пак не плащаш "данък-обществено мнение",а и има една приказка,че всички в леглото са равни...



Тема Re: сватба с по-нисък мъж-ох да е само тованови [re: mira55]  
Автор mira55 ()
Публикувано13.03.06 00:33



не ми е пукало никога за мнението на родата.ма сега ми пука защото за мойте 27 години за първи път ми пука за някой и не искам да го наранят по някъкъв начин.още повече за ужас на мама когато и казах че е египтянин(мюсулманин).а още не са го вижда ли.и не знаят че аз съм малко по висока от него.ето за това пиша тук за съвет и подкрепа защото много си го обичам а той е най прекрасния мъж който сам познавала някога ето защо не искам да му е гадно,макар че аз му казвам постояно че няма от какво да се притеснява.

Редактирано от mira55 на 13.03.06 03:45.



Тема Re: сватба с по-нисък мъж-ох да е само тованови [re: mira55]  
Автор janaМодератор (...)
Публикувано13.03.06 11:41



Ти си доказала любовта си към него, ти го обичаш, той те обича ... друго няма значение. А и предполагам родата ти са достатъчно тактични, за да не коментират пред него недостатъците на ръста му.
Успех




Тема Re: сватба с по-нисък мъжнови [re: mira55]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано13.03.06 13:00



ВъобЩе не се притеснявай... Няма те да се женят zа него,я! На него му обясни, че е всичко zа теб и не те интересуват раzни антропометрични данни. Предполагам, че той си го zнае, но ако виждаШ, че му е неприятно или му прави впечатление му го повтаряй по_често, zа да е сигурен...а и му обясни, че това си е Холивудски модел_високата мадама винаги обира всички погледи и той трябва да е Щастлив с "открояваЩа" се половинка. ВъобЩе акцентирай върху вас, а не върху семейството ти.
бтв. от всичките ми приятели само двама бяха по_високи от мен, сега мъжът ми е по_висок, но като цяло е с моите лЮбими високи обувки и аz си "стърча" доволно...




Тема Re: Внимавай !нови [re: mira55]  
Автор sanders (непознат )
Публикувано14.03.06 13:11



Много внимавайте с този вид чужденци,защото ще Ви завлекат със сладки приказки по тяхните земи и след това ще страдате цял живот.Най-малкият проблем са родителите и разликата във височината.Запомнете кой е по-големият проблем,който най вероятно ще Ви сполети.Съветвайте се тайно от другите с психолог.Парите Ви няма да са напразни.



Тема Re: Внимавай !нови [re: sanders]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано14.03.06 14:14



Даааааа..така си е...пълен живот със страдания. Аман от черни станции в тоя дир. Сега като се zапролети всякаква гад иzпълzя на светло.




Тема Re: Внимавай !нови [re: surfline]  
Автор мeчичe (от гориче)
Публикувано14.03.06 21:00



Виж сега...Не че наистина темата е точно за този клуб...Но малко предпазливост не би била излишна преди брак с чужденец,особено мюсюлманин...
Нищо лично...
Чела ли си "Не без дъщеря ми"?
Нравите по тези места са меко казано особени и неприемливи за нас.И предполагам ,че в главата на влюбената млада жена ни най-малко не биха могли да възникнат някакви съмнения относно почтенноста и надеждноста на човека до нея...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.