Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:10 22.05.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Внимавай !нови [re: мeчичe]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано15.03.06 12:41



Мечиче, освен "Не беz дъЩеря ми" си четях и "НоЩен труд" докато живеех в БГ...та обикновенно там на последната страница почти винаги имаШе едни хубави статии как Х.У пребил жена си, хвърлил я от балкона, счупил и главата с бухалка и т.н. Та вероятността да те терориzира мЮсЮлманин, православен, католик,евреин или китаец , и дали това Ще е в друга държава или преz 2 блока от майка ти и баЩа ти е съвсеееем една и съЩа. Та или трябва да се подхожда със zдраво съмнение към бракът с когото и да е или си zатваряШ очите, бъркаШ в чувала и вадиШ, която котка хванеШ. Всеки си има глава на раменете и си раzсъждава, невиждам zаЩо след като една млада, влЮбена жена си е направила сметката и е предценила, че иска, може и Ще поема тоzи "риск" да се омъжи трябва да и се натяква религията на иzбранникът и или ЕВЕНТУАЛНОТО им бъдеЩе местожителство, особенно след като темата и е zа съвсем други работи...Мисълта ми е, че простотията няма етническа или географска принадлежност и вместо раzни аноними да натоварват хората психически, zаЩото си нямат друга работа и да ги съветват да ходят на психолoг(!!!) могат да си кажат мнението по темата и и да си zапаzят предубежденията zа собствените им деца.
ох цял ден се опитвам да го постна това.




Тема Re: Внимавай !нови [re: surfline]  
Автор KATЛA (драконка)
Публикувано15.03.06 14:18



Напълно съм съгласна с теб!Имах колежка бразилка,която е женена за норвежец-уж цивилизовани и добре възпитани в европейски дух скандинавци.Знаеш ли какъв психически тормоз и налагаше на жената колко била тъпа и некадърна,че за 3 месеца не успяла да научи норвежки и била мързелива,защото не може да си намери работа?При това аз подозирам,че е оказвал и физически тормоз,но тя си мълчеше.Много го обича и предполагам ,че крие доста от нещата(но това си е нейн проблем по принцип).Помня я как идваше разтреперана ,разплакана и недоспана...
В същото време имам колежка иранка,чийто мъж е психолог-невероятно семейство.Имам познати в България,които трябва да обясняват на мъжа си(приятеля си) къде и с кого излизат,къде са през цялото време,когато не са му в полезрението...Все едно са на отчет.С иранката си щъкаме насам натам по гости,по ресторанти и по кина,без да дава много много обяснения на благоверния.
Така ,че си права за простотията.Пък всеки си има глава на раменете-да я ползва по предназначение!А риск винаги има-никой не знае къде ще го завърти съдбата!
Колкото до ниския мъж и високата жена-хич да не му пука на момичето.Да си повтаря ,че на високо акъл не вирее! И скъпите парфюми са в малки опаковки!Претенциозните като решат да се женят,да си търсят високи мъже!
Желая и успех и незабравима сватба!

Редактирано от KATЛA на 15.03.06 14:31.



Тема Re: Внимавай !нови [re: surfline]  
Автор мeчичe (от гориче)
Публикувано15.03.06 16:13



Естествено,че ако попаднеш на ненормален,то той би могъл да е какъвто и да е по вероизповедание и цвят на кожата.Но не това е проблема...
Не искам с никой да споря,не за това беше темата на момичето,а и си имам определено мнение по въпроса,за което не смятам да търся нечие одобрение или подкрепа.
Наистина всеки е достатъчно голям и преценява САМ рисковете,предимствата и недостатъците на хората или ситуациите,ни най-малко не искам никой да поучавам.
Край.



Тема Re: сватба с по-нисък мъжнови [re: mira55]  
Автор mira55 ()
Публикувано17.03.06 08:29



здравейте от мен!неочкавах ще толкова ще се говори по темата.благодарна сам на всички които са писали тук защото научих много неща от вас,пък и се надявам и за напред да си помагаме тук кой с каквото може.някои от вас за женени а на мен ми предстои .благодаря на всички.страхотни сте



Тема Re: сватба с по-нисък мъжнови [re: mira55]  
Автор kилиkaндзep (Wishful Sinful)
Публикувано17.03.06 14:18



Имам колега, чиято жена е с 1 глава по- висока и с 20 години по- млада от него. Имат дъщеричка на 5 години. Чудесни хора. Когато ги видях заедно за пръв път и разбрах, че са семейство, малко се изненадах (вероятно поради някакви насадени представи), но отдавна вече аз всичките им познати ги възприемаме нормално без да се вторачваме в ръстовата им разлика. Тъй, че не робувай на хорските предразсъдъци.



Тема Re: сватба с по-нисък мъжнови [re: kилиkaндзep]  
Автор мeчичe (от гориче)
Публикувано17.03.06 21:11



Хората си умират от кеф да коментират недостатъците на другите,много преди изобщо те самите да са се погледнали в огледалото...
Ниско интелигентните се чувстват задължени да споделят всичките си видове впечатления,без да се интересуват,че могат да наранят някого...
Абе хич не трябва да се впечатляваме от елементарните двукраки създания,а по-скоро трябва да бъдат поставени веднага на мястото им.
Щом ми е хубаво-ще бъда ако искам и с извънземен грозник-пък нека да ме сочат с пръст на всяка крачка,много важно.



Тема Е точнонови [re: мeчичe]  
Автор janaМодератор (...)
Публикувано17.03.06 22:22



... тук съм много съгласна с тебе




Тема Re: Е точнонови [re: jana]  
Автор мeчичe (от гориче)
Публикувано18.03.06 10:56



Редактирано от мeчичe на 18.03.06 10:57.



Тема Re: сватба с по-нисък мъжнови [re: mira55]  
Автор bluefan (НАТУРАЛЕН)
Публикувано29.03.06 00:36



хахаха
ако има кинти кво ти пука

скъпи рокли,куп парфюми и бижута
машалааа




Само химиците ще оцелеят след ядрен удaр


Тема Re: сватба с по-нисък мъжнови [re: mira55]  
Автор flicka_an ((Flicka))
Публикувано30.03.06 18:39



Ръстът въобще не бива да те притеснява, спомни си идеята за "италиянска двойка"

Не искам да подхващам темата отново, но ръстът е по-малкия проблем... подготви почвата на родителите/близки, а и на него (но ако може по-деликатно), за религията...Не става въпрос да им искаш мнението, а да го предпазиш, ако има въобще от какво...За неговото семейство не знам (срещала съм коренно различни откъм религия хора), но подготвяй и себе си...

Най-важното е, че вие се обичате и приемате, каквито сте




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.